UA RU

Стрічка новин

Вчора, 20:39

Життя президента Ірану може бути під загрозою після аварії вертольоту, - Reuters

Вчора, 20:10

У парламенті Франції закликають дозволити Україні бити по території РФ

Вчора, 19:50

Міністр оборони Британії оцінив шанси ЗСУ відбити наступ Росії в Харківській області

Вчора, 19:40

Запоріжці провели в останню путь загиблого воїна (фото)

Вчора, 19:33

Удар РФ під Харковом: поранено вже понад 25 людей, серед них правоохоронці

Вчора, 19:24

Окупанти зібрали пенсіонерок, щоб ті вчили дітей у Мелітополі речівкам і правильно зав'язувати піонерські краватки (фото)

Вчора, 19:11

Після двох років перерви. Ракета Blue Origin знову виведе туристів в космос

Вчора, 18:48

В Україні дослідили фаст-фуд: де найвищий рівень трансжирів

Вчора, 18:38

Начальник Мелітопольського СБУ довів свою невинуватість у дезертирстві та стягнув майже 2 мільйони моральної шкоди

Вчора, 18:34

Гелікоптер із президентом Ірану здійснив жорстку посадку

Вчора, 18:30

В Інституті вивчення війни повідомили, що немає підтверджень щодо захоплення росіянами села Роботине

Вчора, 18:10

РФ втратила в Україні за тиждень десять тисяч військових

Вчора, 17:51

У переможців "Євробачення-2024" Nemo забрали нагороду - кришталевий мікрофон

Вчора, 17:30

Низькі ціни та вкрадені 300 тисяч тонн зерна: як на окупованій Мелітопольщині працює російський "зерновий оператор" (фото)

Вчора, 17:27

Чи заборонять в Україні Telegram – що кажуть в ГУР

Вчора, 17:10

Удар по порту у Новоросійську: з'явилося відео наслідків "бавовни"

Вчора, 16:52

Які щеплення треба зробити перед вагітністю: детальний "путівник" для майбутньої мами

Вчора, 16:45

У Запоріжжі вшанували пам' ять жертв політичних репресій

Вчора, 16:38

Партизани виявили під Мелітополем скупчення сил окупантів - карти

Вчора, 16:30

Глава Міноборони Британії назвав Росію та Китай "прямою загрозою"

Вчора, 16:10

Чи будуть випускати чоловіків за кордон без оновлених військових даних: відповідь ДПСУ

Вчора, 15:50

І тебе вилікують - рашисти вводять у Мелітополі каральну психіатрію

Вчора, 15:48

Французькі військові показали, як тренують пілотів та артилеристів з України (фото)

Вчора, 15:34

РФ вдарила по місцю відпочинку під Харковом: є загиблі та поранені

Вчора, 15:34

У Запоріжжі минулоі ночі згоріла іномарка чиновника міськради
Всі новини

Опитування

Друзі, а хто з вас після повномасштабного принципово перейшов з російської на українську мову спілкування?

  • Перейшла (ов) повністю на українську
  • Частково перейшов (ла) на українську
  • Розмовляю на суржику
  • Продовжую спілкуватись російською

Проголосувати

Більше опитувань

Реклама у нас

Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Підпишіться на нас: Facebook tiktok Telegram Twitter Google Новини

    Коментарі

    Всього коментарів:

    18

    Ваш e-mail не буде опубліковано.

    * Обов'язково ознайомтесь з Правилами коментування

    Опублікувати
    user avatar Гость

    30 июля 2022, 20:51

    Смерть оркам

    user avatar Гость

    30 июля 2022, 16:33

    Флешмоб- делаем растяжки в кВ, чтоб орки со своими семьями сразу в ад!!!

    user avatar ЗСУ

    30 июля 2022, 16:09

    Что там непонятного? Просто мародерят квартиры

    user avatar Саня Македонский

    30 июля 2022, 15:15

    Мраzи, конченые! Припёрлись наглецы на танках в город, нет чтобы водки путинки привезли или журавлей обычных, та даже браги деревенской,так нет же даже не предложат выпить по братски, приказ у них. Тоже мне братья. Идите наhуй!!!

    user avatar Бидуинян и Батистута компани юнайтет стэйтс

    30 июля 2022, 14:52

    Мы ґусские своих не абманываем!

    user avatar Гость

    30 июля 2022, 14:38

    Это только твари безсовестные побрасали своих стариков родителей и уехали за сладкой жизнью

    user avatar Мудрый орк

    30 июля 2022, 14:36

    Да да, занимаемся, и сразу летим на Марс чтобы раньше Илона Маска заселиться на планете срусссским мирррром! Мирром!

    user avatar Гость

    30 июля 2022, 14:29

    Противно читать. Ноют и ноют. Как выехать? У вас мешки денег, а у нас нету. А как вы так жиете, что у вас никакого запаса нет на случай чего? Мешки денег у сотен, а выехали десятки тысяч и без мешков денег. Люди среднего достатка. Нашли и средства и возможности. 6 месяц война эти нытики комментаторы только сопли на кулак наматывают, пожалейте нас. Мы несчастные, а вы все плохие. Почему не берете нас под белы рученьки и не везете в Запорожье. Мы ждём, когда вы все сделаете за нас несчастных. Каждый сам ответственен за себя. Никто никому ниего не должен. Нянек нет. Не выехали , сидите и молчите и нечего эти слюни разводить и бить на жалость

    user avatar Хабиб Фалько не ломайте двери

    30 июля 2022, 14:26

    Орки орки ищите, у пацаненка на дискете в Мелитополе пароли от кучи биткоинов,Удачки!;-)

    user avatar Гость

    30 июля 2022, 13:15

    Через Чонгар мужики бегут со всей украины с Днепра до Чонгара проезд обходится в 15т

    user avatar Гость

    30 июля 2022, 13:15

    Уничтожим всех фашистов и предателей! Мелитополь Украина!

    user avatar Гость

    30 июля 2022, 12:54

    Ваня опять нюхнул лишнего.

    user avatar Гость

    30 июля 2022, 12:49

    Гость 11.28.Вы правы 100 % .И нас таких много.Отмыли себе бобла,а теперь вещают тем,кого подставили.Иван и Минько город преобразили классно,но и себя ,любимых, не забыли.Сколько компредприятий себе приватизировали?!Это как по закону и правильно?!Городу выделяли деньги на развитие,вот и строили.Ну а насчёт отжатия для себя--как-то это неправильно.

    user avatar Гость

    30 июля 2022, 12:41

    Смерть фашистским оккупантам! Мелитополь Украина!

    user avatar Гость

    30 июля 2022, 12:36

    Спасение утопающих дело рук самих утопающих. Кто может - уезжайте, хоть через крым, хоть через линию разграничения. Кто не может - обустраивайте для себя убежища на случай бомбёжки, подвальные помещения туда сделать запас воды, еды, сухарей, круп, консервов, лекарств, хотя бы небольшое количество. Люди берегите себя и своих близких, нет ничего дороже человеческой жизни. Нам нужно выжить в этой страшной войне, мы выгоним оккупантов с нашей земли. Пусть Бог хранит всех украинцев!

    user avatar Гость

    30 июля 2022, 12:28

    Каким образом надо выезжать на территорию подконтрольную Украине???? Вы же видите что творится в Васильевке!!!!! А если нет своего транспорта и родителям 86 лет, у которых нет сил спуститься на улицу, денег тоже не хватает на жизнь. Что делать нам оставшимся в городе в оккупации, без защиты и помощи, а только с запугиванием и угрозами? Сидеть на мешке с деньгами далеко от города, который бросили в первый день войны, давать тупые советы- это все на что вы способны!

    user avatar Гость

    30 июля 2022, 12:24

    Мрази... пришли нас грабить и убивать, а для своей поносной массы придумывают отмазки, чтобы и мыслей ни у кого не возникало, что что-то не так. Горите вы все в аду

    user avatar Гость

    30 июля 2022, 12:05

    Твари фашистские!!! Мелитополь Украина

    РІА Мелітополь правова інформація

    Використання матеріалів ria-m.tv, будь-якого типу, дозволяється за умови активного індексованого посилання на ria-m.tv. Гіперпосилання має бути розміщене виключно у першому або другому абзаці тексту. Матеріали надруковані в рубриці "Бізнес ідеї", "Політикум" та під знаком * мають іміджевий, благодійний характер або надруковані на правах реклами. Відповідальність за такі матеріали редакція несе. © 2013-2023 Всі права захищено.