UA RU

Стрічка новин

Сьогодні, 20:36

Експерт назвав нові ризики для Харкова, якщо росіяни підійдуть на 25-30 кілометрів

Сьогодні, 20:10

Блінкен про Харківську область: переконаний, що Україна зможе утримувати лінію фронту

Сьогодні, 19:49

Не зрозуміли, що їх наздогнали прикордонники. Чотирьох чоловіків затримали біля кордону

Сьогодні, 19:36

Розвідка Південної Кореї розглядає ймовірне постачання КНДР зброї Росії

Сьогодні, 19:30

З Гуляйпільщини, яка щоденно потерпає від обстрілів, вивезли у Запоріжжя рідкісну родинну скриню (фото)

Сьогодні, 19:28

Кринж дня - на честь 9 травня окупанти знущалися з мелітопольських підлітків (відео)

Сьогодні, 19:12

Найманців африканського корпусу РФ кинули у наступ у Харківській області, - партизани

Сьогодні, 18:50

Ветерану, який втратив на фронті ноги, принесли повістку: "Тупо приклеїли до квитанції за комуналку"

Сьогодні, 18:32

Правозахисники дали кілька порад людям, які залишили нерухомість в окупованому Мелітополі

Сьогодні, 18:31

Саміт миру по Україні може бути великим кроком, - Шольц

Сьогодні, 18:31

На фоні позиційних боїв окупанти незначно просунулися на заході Запорізької області, - ISW

Сьогодні, 18:07

Названо приховану ознаку небезпечної хвороби. Просто подивіться на свою подушку

Сьогодні, 17:50

Глава МЗС Британії про загострення у Харківській області: надзвичайно небезпечний момент

Сьогодні, 17:37

Четверо людей потрапили в лікарню внаслідок займання будинку в Запоріжжі

Сьогодні, 17:37

"Для флірту, кохання, романтики" - у Мелітополі "асвободителі" активно шукають знайомств (фото)

Сьогодні, 17:32

У Міноборони пояснили, в яких підрозділах служитимуть мобілізовані ув'язнені

Сьогодні, 17:10

Обвалення багатоповерхівки у Бєлгороді: У ЦПД не виключають провокацію РФ

Сьогодні, 16:50

Як подати заяву на реєстрацію шлюбу у "Дії": інструкція від Мін'юсту

Сьогодні, 16:34

Запоріжжя святкує День матері

Сьогодні, 16:28

У російського "Газпрому" найбільші збитки за 25 років, - британська розвідка

Сьогодні, 16:27

Тактичні ядерні навчання росія може провести на Мелітопольщині – як це буде

Сьогодні, 16:10

Що їсти, щоб кістки були міцними і здоровими: 5 головних правил від дієтолога

Сьогодні, 15:50

У Бєлгороді обвалився під’їзд багатоповерхівки (фото, відео)

Сьогодні, 15:29

Пожежа на відкритій території Запоріжжя

Сьогодні, 15:28

Сирський розповів про ситуацію на Харківському напрямку
Всі новини

Опитування

Друзі, а хто з вас після повномасштабного принципово перейшов з російської на українську мову спілкування?

  • Перейшла (ов) повністю на українську
  • Частково перейшов (ла) на українську
  • Розмовляю на суржику
  • Продовжую спілкуватись російською

Проголосувати

Більше опитувань

Реклама у нас

Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Підпишіться на нас: Facebook tiktok Telegram Twitter Google Новини

    Коментарі

    Всього коментарів:

    15

    Ваш e-mail не буде опубліковано.

    * Обов'язково ознайомтесь з Правилами коментування

    Опублікувати
    user avatar Гость

    29 апреля 2024, 02:14

    Они сосут друг у друга , два пидараса

    user avatar Гость

    08 июля 2023, 01:30

    Физкультура на удалёнке))) обожаю))) ще 95 кварталу)))

    user avatar Гвоздь

    07 июля 2023, 23:29

    фейковый мер назначил фейкового начальника

    user avatar Гость

    07 июля 2023, 22:52

    Вот ванька пидАр наконец то себе мужа нашёл! Или жену?

    user avatar Марина

    07 июля 2023, 22:17

    А где делся латентный пидар жорняк??? Вообще непонятно, а кто отвечает сейчас за горздрав, образование, соцзащиту? донец служит рашистам, никакашка бродит по городу и получает зарплату. Что происходит. Все кто есть начальниками должны находиться в Запорожье и работать, а не сидеть в городе и получать зарплату. Отдел физкультуры это не самое главное сейчас. Кто отвечает за за финансы и т.д. Не и.о., а полноценные руководители.

    user avatar Гость

    07 июля 2023, 18:35

    Уморыш, а на свое фото с кем смотришь? А то ты ведь лучше знаешь как зовут тебя П… дораса и твоего дружка!)

    user avatar Гость

    07 июля 2023, 18:28

    Полинке- ты хоть слова местами переставляй в своих страшилках, каждый день один и тот же набор комментов под каждым постом ! Поменяй уже ты младенцев на что то новенькое, а то скучно уже читать

    user avatar Гость

    07 июля 2023, 17:56

    Валера - красавчик! Достойный!

    user avatar Гость

    07 июля 2023, 17:13

    Когда собирали деньги для волонтёра Игоря Никифорова, то было собрано за три дня порядка миллиона гривен. Жулик и вор Газзаев отдал жене Игоря только половину. Где остальное, что собрали люди?

    user avatar Умора билять

    07 июля 2023, 16:55

    А что это за два ПЕДЕРАСТа на фото?

    user avatar Гость

    07 июля 2023, 16:46

    Туповатого приспособленца жорняка давно надо было убирать.

    user avatar Полинка Вальке Сергеевне

    07 июля 2023, 15:17

    И что в этом хитреце тебе нравится? Ты на его выступления хоть в парке Горького ходила? **//**Я б тебе прописала принудительный ежедневный просмотр документальных фильмов про Освенцим и т.п концлагеря, про Бабий яр и т.п, про пытки в гестапо, сожжения живьём, как младенцев при матерях разрывали пополам и т.д За подобные вещи СССР имел полное моральное право стереть Германию с лица Земли! И надо было сделать это, просто уничтожив всю промышленность и инфраструктуру Германии, чтоб все немцы разъехались по всему миру. Сделали б это - был бы урок остальным, чтоб не лезли к нам и видели, что за такое будет! И сейчас жили б вместе и не воевали друг с другом. Пыточные Айдара тебе б показать - вот где реальные фашисты! Я украинка и воюю за освобождение Украины от Запада, грантоедов и нацистов, уничтожающих мой народ.

    user avatar АФИНА

    07 июля 2023, 15:11

    Раньше очень уважала этого человека, но теперь увидела всю его гнилую душу. Разобравшись, поняла : его победы на чемпионатах Украины, а также командные Европы и мира были потому, что он сам выбирал упражнения. Тот же Виталий Герасимов куда сильней Газаева как спортсмен, но Газаев выбирал упражнения для чемпионатов Украины, за счёт чего и побеждал. У Газаева слабый суперйок (коромысло) - никогда не ставил для своей категории, а присед акселя на груди ставил ради Дубового. И за пределами Запорожской области у Газаева почти нет побед, думаю, всем всё яснопонятно? ***//***А какие гадости Газаев на своего тренера (Дзюба Роман), взявшего когда-то 16-летнего мальчишку и сделавшего из него хоть и не топового, но неплохого спортсмена и во многом заменившего рано умершего отца.***//*** Не видать тебе, Валерий Нодарович, Мелитополя никогда, как и твоим хозяевам Романову и конеголовому экс-мэру.

    user avatar Валентина Сергеевна

    07 июля 2023, 14:54

    Молодец. Валерий! Горжусь Вами.

    user avatar Гость

    07 июля 2023, 14:53

    нашли кого поставить...А где ж тот?Сдулся?Слышал,что он в Германии.А валера в хинкальной будет начальник...

    РІА Мелітополь правова інформація

    Використання матеріалів ria-m.tv, будь-якого типу, дозволяється за умови активного індексованого посилання на ria-m.tv. Гіперпосилання має бути розміщене виключно у першому або другому абзаці тексту. Матеріали надруковані в рубриці "Бізнес ідеї", "Політикум" та під знаком * мають іміджевий, благодійний характер або надруковані на правах реклами. Відповідальність за такі матеріали редакція несе. © 2013-2023 Всі права захищено.