Недавно депутаты Запорожского облсовета обратились к Президенту Украины Петру Порошенко с просьбой назначить председателем ОГА кого-то из запорожцев. Администрация Президента на этот отреагировала стандартной "отпиской".
Письмо из Администрации размещено на сайта областного совета. Цитируем дословно:
«Повідомляємо, що звернення депутатів Запорізької обласної ради на ім'я Президента України П.О.Порошенка стосовно розгляду кандидатур на посаду голови Запорізької обласної державної адміністрації з числа представників місцевого кадрового активу та з урахуванням думок депутатів відповідної ради розглянуто.
Вдячні Вам за активну громадянську позицію.
Зазначаємо, що процедура призначення на посаду та звільнення з посади голів місцевих державних адміністрацій визначена Конституцією України, Законами України "Про Кабінет Міністрів України" та "Про місцеві державні адміністрації", а також Порядком підготовки пропозицій та попереднього розгляду кандидатур для призначення на посади та звільнення з посад керівників місцевих державних адміністрацій, затвердженим Указом Президента України від 4 серпня 2006 року № 675».