Покупки в Інтернеті донедавна вважалися дивиною і "разводом", але зараз інтернет-магазини здобули незвичайну славу. Дуже багато хто зараз купує собі стильний брендовий одяг не в бутіках, як раніше, а саме в інтернеті, хоча багато хто і не довіряє інтернет-магазинам, оскільки існує ризик, особливо якщо це покупка одягу. Адже навіть у модних бутиках не завжди можна знайти те, що тобі підходить, стиль і фасон тобі подобається, а коли одягаєш, то зовсім інші відчуття. Однак, знаючи кілька правил покупок в інтернеті, можна придбати стильний одяг за своїм розміром і фігурою.
-
Найголовніше, це пам'ятати, що розміри кожної компанії відрізняються один від одного, тому перш, ніж купувати річ, що вам сподобалася, потрібно переглянути таблицю розмірів, яка є на кожному віртуальному сайті.
-
При виборі стильного одягу, в першу чергу, потрібно звернути увагу на розкрученість сайту, якщо він входить у топ 10 або 100, то власники дорожать своєю репутацією, оскільки в розкручування вклали чималі гроші, найімовірніше, товар буде якісним.
-
Ризик купити підробку мінімальний, коли купуєш брендові речі.
-
І останнє, варто звернути свою увагу на можливість повернення товару, якщо він вам не підходить, звичайно, плата за доставку вам не буде повернена, але ви спокійно можете повернути товар, а вам ваші гроші. Якщо такої можливості сайт не надає, то найкраще не ризикувати і пошукати інший сайт, який пропонує цю можливість.
Перед тим, як зробити покупку стильного одягу, ви завжди можете порівняти ціни інтернет-магазину із цінами реальних магазинів або з цінами інших інтернет-магазинів. Також ознайомтеся з умовами доставки товару з огляду на плату за саму доставку. Найбільш вигідним і безпечним варіантом доставки є доставка з післяплатою, він дозволяє уникнути шахрайства і розрахуватися готівкою.
Отже, плюсами покупок модного та стильного одягу в інтернеті є:
-
мінімальна витрата часу на покупку, не виходячи з дому;
-
можливість заощадити гроші, оскільки у багатьох реальних магазинах такі товари коштують дорожче (адже реальний магазин у вартість товару включає свої витрати: оренда, зарплата продавцям тощо);
-
можливість великого вибору товарів, оскільки у реальних магазинах нам може бути лише кілька моделей;
-
можливість доставки додому, що дуже зручно сьогодні;
-
можливість придбати дефіцитний товар;
-
можливість подивитися на моделі поєднання двох варіантів одягу, наприклад, як та чи інша блузка підходить до тих чи інших штанів;
-
сезонні знижки та розпродажі;
-
можливість повернути товар, якщо він не підійшов за розміром.
Ну а до мінусів таких покупок можна зарахувати такі:
-
сподобався нам одяг не можна приміряти;
-
часто інтернет-магазини надсилають не ваш розмір чи той колір;
-
товар, який ви замовили, може бути бракованим;
-
незручність доставляють довгі терміни доставки;
-
велика можливість шахрайства;
-
ризик того, що товар при доставці може бути пошкоджений;
-
ризик втрати посилки;
-
замовленого вами товару може опинитися складі.
Оскільки вибір товару дуже різноманітний і, щоб не розгубитися, необхідно наперед мати уявлення про речі, що купується. Найголовніше, не забудьте почитати відгуки покупців на сайті інтернет-магазину. Вдалого вам шопінгу!