UA RU

Стрічка новин

Сьогодні, 14:50

Зараз найкритичніший момент після Другої світової, наступні два роки вирішать все, - Туск

Сьогодні, 14:38

Диктатор путін надіслав до Мелітополя "Запорожців" прокладати "шлях до єдності" (фото)

Сьогодні, 14:30

У Кабміні випустили важливу заяву через удари по енергетиці України

Сьогодні, 14:13

Завтра буде відкритий двосторонній проїзд через «новий» міст у Запоріжжі, - голова ЗОВА

Сьогодні, 14:07

У Бундестазі вважають, що введення військ в Україну не зробить усі країни НАТО сторонами конфлікту, - ЗМІ

Сьогодні, 13:50

Наводила російські авіабомби на Сумську область: правоохоронці затримали агентку ФСБ

Сьогодні, 13:34

Ракети РФ могли залетіти на територію Молдови: в Повітряних силах пояснили ситуацію

Сьогодні, 13:34

На Мелітопольщині окупанти заборонили риболовлю, але не для всіх (фото)

Сьогодні, 13:12

67-річного чоловіка травмовано внаслідок падіння БПЛА в Пологівському районі

Сьогодні, 13:11

Сирський про відставку Залужного: були вагомі причини

Сьогодні, 12:48

Нутриціолог розповіла, яка важлива річ може заважати схуднути

Сьогодні, 12:40

СБУ встановила особи ще 7 колаборантів із окупаційного управління поліції на Мелітопольщині

Сьогодні, 12:36

Ще 820 окупантів та понад сотню одиниць техніки: оновлені втрати РФ

Сьогодні, 12:11

Прозахідний курс Вірменії: яке ставлення народу країни на кроки влади

Сьогодні, 12:00

Жительку Бердянська рашисти засудили на 7 років за «тероризм»

Сьогодні, 11:55

Окупанти назвали терміни дії українських документів на нерухомість у Мелітополі

Сьогодні, 11:48

Суттєво менше 500 тисяч: Сирський оцінив потреби в мобілізації

Сьогодні, 11:33

Apple планує випуск нових iPad Pro у травні, - Bloomberg

Сьогодні, 11:15

Фортифікаційні споруди в Запорізькій області будуються у три зміни – Іван Федоров

Сьогодні, 11:10

Чи страхують квартири від "прильотів" і як убезпечити житло під час війни

Сьогодні, 11:06

Ми наполегливо закликаємо кожного не вагатися – рашисти прорекламували нову послугу для мешканців окупованого Мелітополя

Сьогодні, 10:50

Японія продовжила торговельні санкції проти Росії ще на рік

Сьогодні, 10:29

ISW оцінив територію України, захоплену російською армією у 2024 році

Сьогодні, 10:27

У Запоріжжі екологи прибирають нафтопродукти, які потрапили в Дніпро через пошкодження ДніпроГЕС російською ракетою (фото)

Сьогодні, 10:13

Заштовхали в автобус і відвезли - у Мелітополі викрадення людини потрапило на камеру (фото, відео)
Всі новини

Опитування

Що після деокупації територій (включаючи Мелітополь) робити з бізнесом, який відкрився і працює за російським законодавством, обслуговуючи військові Росії?

  • Передавати у власність держави
  • Передавати до муніципальної власності
  • Взагалі не карати
  • У кожному випадку розбиратися окремо

Проголосувати

Більше опитувань

Реклама у нас

Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Підпишіться на нас: Facebook tiktok Telegram Twitter Google Новини

    Коментарі

    Всього коментарів:

    20

    Ваш e-mail не буде опубліковано.

    * Обов'язково ознайомтесь з Правилами коментування

    Опублікувати
    user avatar Гость

    25 июля 2022, 17:29

    Расстреляный камуняками Судоплатов заговорил? А что так может быть?

    user avatar Гость

    25 июля 2022, 17:23

    На заправке литр 92 бензина 63 рубля, а в гривнах 36.50 ,так что хватит врать!

    user avatar Гость

    25 июля 2022, 15:57

    Ебанутся бредятина

    user avatar судоплатов

    25 июля 2022, 15:54

    бандеровские пидарасы идут на хуй, мелитополь ТОЧНО не украина. украина кончилась в 2014.

    user avatar Гость

    25 июля 2022, 13:13

    Вы что дибилы, кто продался раше, не понимаете, что там не россия и не будет ее никогда!! Там будут конченые лнр и днр. Так что молитесь чтоб Мелитополь освободили! Мелитополь это только Украина!!!!

    user avatar Гость

    25 июля 2022, 13:03

    Для 10:17... ещё одно #&*&& фашистское появилось))).. тоже пятки путлиру целуешь?

    user avatar Гость

    25 июля 2022, 10:17

    Для 08:50 и 08:52. Ты само то поняло, что написало, ЧМО шароварное?

    user avatar Гость

    25 июля 2022, 09:45

    Россия весь мир поставила на уши.европа стонет от роста цен , от инфляции и т. Д.а еще впереди зима .толи еще будет ...ой ой ой.

    user avatar Гость

    25 июля 2022, 08:52

    О , бастинда-дурачок появилась))).. Проснуласось "наше золотце", как спалось чудовище несусветное?))) Иди на х@й, твои высеры никто не воспринимает)))))))))))) Мелитополь Украина!

    user avatar Гость

    25 июля 2022, 08:50

    Для "уморы билять" - классное имя тебе дала мать!!))) Прям как знала, что такое выростит!!))))... только блееть и можешь)))) Мелитополь Украина!

    user avatar Умора билять

    25 июля 2022, 08:47

    Для - 08:16. А вот и каклоБОТяра проснулась) На всех обсуждениях - одни и те же высеры. Старайся получше, а то не получишь миску похлебки от зализецкой) Кстати, а у тебя есть родители? По интеллекту ты явно от скрещивания амебы и инфузории произошел)

    user avatar Бастинда

    25 июля 2022, 08:44

    СРИ-а, нашли какого-то Альошу))) И запустили очередной фейк про рубли. Каклы, не подскажите, какой курс вашей хохлогривны был еще полгода назад? И какой сейчас?

    user avatar Гость

    25 июля 2022, 08:16

    Для 7:56.. Ты сам пунял что срынеул?)))). Какой международный курс? вашу рашу весь мир считает страной терроризма и уже никто не воспринимает её как раньше!!)) ваш путоер настолько низко пал в глазах мирового сообщества, что даже не замечает как раша с неописуемой скоростью падает в пропасть!!! - и выходо от туда нет!!!).. За рубежом русня косит под украинцев, более адекватные свалили из раши, понимая что дальше уже ничего хорошего не будет!!!))) Да что говорить, если ваши родоки рады получить деньги вместо живого сына и покупают за них новые автомобили - правда отечественного производства - имаорт вам теперь не по карману!!))) - его просто нет!!))) Украина победит и очень быстро отстроится, ей будет помогать весь мир, а на раша опуст ится железный занавес и на долго!!!))) Так что собирайте свои фантики сами!!)) Мелитополь Украина!

    user avatar Иван

    25 июля 2022, 08:02

    Геть рашистів! СЛАВА ЗСУ!!!! СЛАВА ХИМАРСАМ!!!!!

    user avatar 7:39

    25 июля 2022, 07:56

    Ну-ну... интересно, когда рубль станет больше гривны, тоже также будешь петь? Посмотри официальный международный курс и увидишь падение гривны к рублю почти в 2 раза с февраля.

    user avatar Гость

    25 июля 2022, 07:39

    Для 7:31... Что, ты серьёзно о стабильности ? Ты страус- заткни свой рот!!! Я!мелитополец и мне на х@й не нужны твои рубли, даже ваши гандоны стараются поменять рубли на гривны да м в Мелике в основном все скупляются за гривны!!! Уродец)))) Мелитополь скоро вернётся в Украину!

    user avatar Лилу

    25 июля 2022, 07:34

    Деня, ты наверное на работу встал чтобы зарплату в рублях получать, ну, ну.... Всё тешите себя надеждами что скоро заживём. Мелитополь это Украина!

    user avatar Гость

    25 июля 2022, 07:31

    Люди первично избавляются от нестабильной валюты, а это конечно же гривна, чтобы 3 моменту ее обрушения избавиться от гривны по максимуму, и наоборот, люди придерживают стабильный рубль у себя до последнего. Так делают все нормальные и понимающие ситуацию мелитопольцы.

    user avatar Деня

    25 июля 2022, 07:29

    Очередная чушь от Ваньки федорова

    user avatar Гость

    25 июля 2022, 07:21

    Оркам не долго осталось свобожно дышать!!! Мелитополь Украина!

    РІА Мелітополь правова інформація

    Використання матеріалів ria-m.tv, будь-якого типу, дозволяється за умови активного індексованого посилання на ria-m.tv. Гіперпосилання має бути розміщене виключно у першому або другому абзаці тексту. Матеріали надруковані в рубриці "Бізнес ідеї", "Політикум" та під знаком * мають іміджевий, благодійний характер або надруковані на правах реклами. Відповідальність за такі матеріали редакція несе. © 2013-2023 Всі права захищено.