Стрічка новин

    Сьогодні, 13:55

    У Мелітополь під прикриттям ФСБ заїхали російські бізнесмени - Іван Федоров (відео, фото)

    Сьогодні, 13:48

    У Раді відповіли на прогнози щодо "затяжної війни": Україні та світу це не вигідно

    Сьогодні, 13:35

    Росії бракує молодших командирів. В ГУР розповіли про кадровий голод окупантів

    Сьогодні, 13:10

    Працював на гауляйтера Сальдо. СБУ викрила директора підприємства у Житомирській області

    Сьогодні, 13:09

    У Мелітополі шукають зниклу дівчину (фото)

    Сьогодні, 12:47

    У Білому домі не виключають передачу Україні винищувачів F-16: готові обговорювати

    Сьогодні, 12:33

    Українські війська точними ударами знищили групу окупантів під Бахмутом

    Сьогодні, 12:21

    Мелітопольський колаборант похвалився вбивством мирних українців (відео)

    Сьогодні, 12:15

    У Запоріжжі рятувальники звільнили кошеня

    Сьогодні, 12:10

    Найбагатша людина в Азії за два дні втратила 45 млрд доларів, - Bloomberg

    Сьогодні, 11:48

    Омбудсмени України та РФ провели нові переговори. Серед тем - обмін пораненими

    Сьогодні, 11:32

    В Ірані стався напад на посольство Азербайджану: є загиблий

    Сьогодні, 11:14

    У Запоріжжі сталася смертельна пожежа

    Сьогодні, 11:12

    У Зеленського дали невтішний прогноз стосовно ракетних та дронових атак росіян

    Сьогодні, 11:11

    Мер Мелітополя розвіяв фейки пропагандистів «руського міра» (фото)

    Сьогодні, 10:49

    Не лише Leopard. Польща готова відправити Україні ще 60 модернізованих танків

    Сьогодні, 10:37

    Росіяни передадуть в дар окупованому Мелітополю тереми і палати

    Сьогодні, 10:32

    Вертоліт та 850 окупантів: Генштаб назвав нові втрати Росії

    Сьогодні, 10:18

    Орбан обіцяє накласти вето на можливі санкції ЄС проти російської ядерної енергетики

    Сьогодні, 10:14

    Росіяни обстріляли 20 населених пунктів Запорізької області

    Сьогодні, 10:00

    Прогноз погоди на 27 січня в Україні: місцями буде сніг, температура - до 13° морозу

    Сьогодні, 09:55

    Утримати Мелітополь - названо завдання та кількість військ противника на Запорізькому напрямку

    Сьогодні, 09:49

    Німецький концерн Rheinmetall готовий передати Україні не лише танки Leopard

    Сьогодні, 09:30

    ISW вирахували, коли в Росії закінчаться іранські дрони

    Сьогодні, 09:20

    Білоруські військові під Мелітополем виявилися російським підрозділом
    Всі новини

    Реклама у нас

    Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

    Підпишіться на нас: Facebook Instagram Telegram Google Новини

      Коментарі

      Всього коментарів:

      18

      Ваш e-mail не буде опубліковано.

      * Обов'язково ознайомтесь з Правилами коментування

      Опублікувати
      user avatar Гость

      30 июля 2022, 22:43

      есть еще здравые люди на украине? 90% написаного на этом говносайте - бред нюхача и фантазии Светки - миньетки. откройте глаза и уши себе и оставшейся части населения бывшей Украины. в такую фантастику только полные дебилы могут верить

      user avatar Гость

      30 июля 2022, 07:19

      Типа афина.. иди на х@й!!))).. тебя раба никто не спрашивает! Рабы сидят у ног и ждут приказы!!! Мелитополь Украина!

      user avatar Житель

      30 июля 2022, 06:07

      Про девочку брехня поганая. Ее видели день назад у подъезда.зачем эти фейки? Как вам будут верить после таких рассказов?

      user avatar afina для 6:13

      30 июля 2022, 05:32

      Каким образом ВСУ смогут пойти в наступление? Они , имея численный перевес в разы, только подло цепляются за города, расставляя там артиллерию и бронетехнику среди домов, предварительно не эвакуировав людей оттуда. У бывшей Украины нет даже нормальной второй линии обороны! Так ЗА СЧЁТ ЧЕГО ВСУ ВДРУГ СМОГУТ ПОБЕДИТЬ?

      user avatar Гость

      30 июля 2022, 05:13

      Для 05:58.. Всё бывает в первый раз и это как раз тот случай!!! Мелитополь только в составе Украины!

      user avatar Гость

      30 июля 2022, 04:58

      История неоднократно доказывает, что Россия никогда не проигрывает войну. Зеленский, зачем ты испытываешь судьбу? Россия непобелима. Ее даже Запад боится. Неужели непонятно, что почти весь мир воюет против России, а она побеждает. Зеленский, только в твоих силах закончить войну и спасти, хотя бы оставшуюся Украину.

      user avatar Гость

      30 июля 2022, 04:48

      Если Зеленский повредил железную дорогу, это значит ждите бомбежку сверху, с самолетов. Это лучше? Зеленский, пожалей народ!!! Дай приказ об отступлении. Этим ты сохранишь жизнь наших пацанов и мирных жителей. Мы устали от войны

      user avatar Гость

      30 июля 2022, 00:09

      Смерть расейской педерации! Смерть пукину и его ублюдкам, недолго вам осталось бродить на этой земле, вы ходячие мертвецы, гниль, отребье, сброд, сдохните твари рашистские!!

      user avatar Гость

      29 июля 2022, 23:40

      Слава России в составе Укрвины

      user avatar Гость

      29 июля 2022, 22:19

      фашисты уроды, вам не долго осталось!!

      user avatar Гость

      29 июля 2022, 21:38

      снова вы сюда бредни нарика постите?

      user avatar Гость

      29 июля 2022, 20:52

      Русосвиньи набежали из-за паребрика, отребье кацапское. Валите в свою паРашу пока мост цел, уроды.

      user avatar Игорь

      29 июля 2022, 20:10

      СЛАВА УКРАЇНІ!!!! СМЕРТЬ РАШИСТАМ!!!!!

      user avatar Гость

      29 июля 2022, 20:01

      Зеленский - предатель. Когда мы за него голосовали, он обещал закончить войну.

      user avatar Гость

      29 июля 2022, 19:39

      Это какой конченной тварью надо быть что бы пиарится на смерти ребенка. Федоов ублюдок

      user avatar Гость

      29 июля 2022, 19:08

      Зеленский, ты совсем сошел с ума? Уже своих военных уничтожаешь? ВСУшники, бросайте оружие, идите домой, пожалейте себя и свои семьи

      user avatar Гость

      29 июля 2022, 18:52

      Фантазии сбежавших патриотов.

      user avatar Гость

      29 июля 2022, 18:23

      Твари!! И эти уроды якобы организовывают поездки для детей, загоняют в школы... сдохните орки!!! Мелитополь Украина!

      РІА Мелітополь правова інформація

      Використання матеріалів ria-m.tv, будь-якого типу, дозволяється за умови активного індексованого посилання на ria-m.tv. Гіперпосилання має бути розміщене виключно у першому або другому абзаці тексту. Матеріали надруковані в рубриці "Бізнес ідеї", "Політикум" та під знаком * мають іміджевий, благодійний характер або надруковані на правах реклами. Відповідальність за такі матеріали редакція несе. © 2013-2022 Всі права захищено.