Стрічка новин

    Сьогодні, 06:40

    Гороскоп на 17 серпня для всіх знаків зодіаку: день, коли творчість принесе славу чи гроші

    Сьогодні, 06:30

    «Потьомкінські села» підполковника Чуйкова, або відверта брехня про фейкове МДУ (фото)

    Сьогодні, 06:15

    Про "референдум" і російський паспорт: українцям з окупованих територій пояснили, як діяти під час незаконного плебісциту

    Сьогодні, 06:10

    Для чого рашисти обстрілюють Запорізьку АЕС

    Сьогодні, 06:05

    Не вміє стріляти: бойовий собака-робот Міноборони Росії виявився іграшкою з AliExpress

    Сьогодні, 06:00

    Росія може посилити ракетні обстріли як помсту за "бавовну" в Криму - військовий експерт

    Сьогодні, 06:00

    Гауляйтер Є. Балицький вкрав ще одне підприємство у Мелітополі

    Вчора, 21:00

    П'ять мільярдів людей загинуть, почнеться глобальний голод: вчені оцінили наслідки можливої ядерної війни

    Вчора, 20:37

    Необхідна демілітаризація ЗАЕС і зони спостереження, - Олександр Старух

    Вчора, 20:30

    Житель Дніпропетровщини поранив дитину під час конфлікту з військовим

    Вчора, 20:20

    Як захистити врожай у підвалі за допомогою горобини та папороті

    Вчора, 20:01

    У Лисичанську сталася "бавовна": армія РФ скоротилася ще на 100 окупантів

    Вчора, 19:56

    Бажаєте про це поговорити? Окупанти дозволили мелітопольцям скаржитися

    Вчора, 19:42

    Через непогоду у Запоріжжі дерево пошкодило автівки (фото)

    Вчора, 19:40

    "Моя мати - українка": WP опублікувала таємну розмову Воллеса та Шойгу

    Вчора, 19:29

    Окупанти намагалися наступати в районі Слов’янська і Бахмуту, але відійшли з втратами – Генштаб

    Вчора, 19:23

    До Мелітополя під виглядом гуманітарного вантажу прибуло обладнання для "віджимання" ЗАЕС

    Вчора, 19:19

    Що робити, якщо вицвів або полиняв кольоровий одяг: 6 лайфхаків для прання

    Вчора, 19:02

    У Рівному з голови жінки витягнули 10-сантиметрового гельмінта

    Вчора, 18:40

    Як зробити черствий хліб знову свіжим та м'яким: лайфгак від відомого британського шеф-кухаря

    Вчора, 18:31

    Оккупанти масово обстріляли Оріхів (фото)

    Вчора, 18:28

    Росіяни "помилково" здавали гроші на квадрокоптер для ЗСУ - ЗМІ

    Вчора, 18:18

    Захоплення пів України і навіть вбивство Зеленського: Washington Post опублікувало секретні плани Путіна перед вторгненням

    Вчора, 18:08

    У Києві викрито загримованого шахрая: знімав мільйонні суми з банківських рахунків

    Вчора, 17:58

    Мер Мелітополя Іван Федоров пояснив, як військам Росії вдалося швидко захопити місто (відео)
    Всі новини

    Реклама у нас

    Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

    Підпишіться на нас: Facebook Instagram Telegram Google Новини

      Коментарі

      Всього коментарів:

      24

      Ваш e-mail не буде опубліковано.

      * Обов'язково ознайомтесь з Правилами коментування

      Опублікувати
      user avatar Сергей Башилов

      03 августа 2022, 15:32

      Ну что что гей вечеринка. Я сам с мелитополя и тоже гей

      user avatar Гость

      01 августа 2022, 07:29

      Твари!!! Идите на х@й со своим праздником, пердуны продажные!!! Это Украина!!!! Пуйловские подстилки!!!! Мелитополь Украина!

      user avatar Иван

      01 августа 2022, 05:27

      Молодцы с праздником ВМФ это наш праздник при любой власти. А тот ##@@@ который не служил должен молчать .

      user avatar Гость

      01 августа 2022, 01:39

      Молодцы! С Праздником ВМФ

      user avatar Федор Вениаминович

      01 августа 2022, 00:41

      Ребята это уничтожение людей, им не нужны свободные независимые самостоятельные думающие люди. Они манипулируют так как нужно им. Заводят в такие ситуации из которых выход будет такой как им нужно. Многие же понимают, но не могут изменить, но есть вещи которыми они не способны манипулировать на открытых равных условиях и даже обманом они не способны на все. Многих конечно они уводят но не всех. Стойте в свободе независимо чью сторону вы вынуждены принять. С уважением, слесарь станкостроительного цеха Федор Вениаминович Якутский

      user avatar Гость

      01 августа 2022, 00:01

      С днём ВМФ!

      user avatar Гость

      31 июля 2022, 23:59

      Геи - цэ здобуття вэлыкого та священого муйдауну

      user avatar Гость

      31 июля 2022, 23:37

      Не стыдно вам мужики? Молодые ребята гибнут на фронте, гибнут наши дети, старики, а вы бухач устроили под рашистской тряпкой. Обнимаетесь в десна с теми кто пришёл вас убивать и грабить. Позор вам, позор!

      user avatar Гость

      31 июля 2022, 23:22

      Миньковская шаболда которая написала эту статью, а слабо тебе тоже самое сказать этим мужикам в глаза? А скоро день ВДВ, тоже самое будешь высерать @**&# ты немытое?

      user avatar Гость

      31 июля 2022, 23:13

      Смотреть на старые тела противно))))).. Мелитополь скоро вернётся в Украину!!!!!!!!!

      user avatar Гость

      31 июля 2022, 23:00

      Мелитополь Украина!! Все твари - удобрение!!!

      user avatar Гость

      31 июля 2022, 22:59

      Эти мужики действительно не понимают, что реально происходит и кто кого пришёл убивать? Вы ж когда были элитой войск. Что ж вы твари под рашистской тряпкой убийц маршируете? Ваших внуков и жен они ещё не убили? Ну это пока. Когда начнётся замес, им будет все равно, что вы с их тряпкой бегали.

      user avatar Гость

      31 июля 2022, 22:39

      Позорище))).. смотреть противно))..стариганы... фу... мразины)) Мелитополь Украина!

      user avatar Гост

      31 июля 2022, 22:24

      У кого о чём болит, тот о том и говорит! По этой логике весь Азов и всу геи конченые!

      user avatar Гость

      31 июля 2022, 22:07

      Ани когдато служили дляних это празник конечно но ани нехотят видеть что творит путинский шабош

      user avatar Гость

      31 июля 2022, 21:59

      да, долбитесь в очко

      user avatar ЛосСантос

      31 июля 2022, 21:24

      Зачем вы сравнивает это позорище с прайдами? Фу, риа превращается в помойку скрепную. Гомофобия - это у рашистов, Украина - европейская страна.

      user avatar За Вдв! Ахмат сила!

      31 июля 2022, 20:16

      Лучше нет влагалища,чем 0чко товарища!

      user avatar Гость

      31 июля 2022, 20:15

      Запоминаем уродов. Делаем скрины. Чтобы потом найти. Слава ЗСУ .

      user avatar Гость

      31 июля 2022, 19:53

      А ты тварь Зализон куда ходишь там сикиля подлизваешь на лезби вечеринках?

      user avatar Игорь

      31 июля 2022, 19:16

      Какие это мужики? Пропитые синяки и местечковые уроды.

      user avatar Гость

      31 июля 2022, 18:52

      Для 31 июля 2022, 18:31 ПНХ Zалупа тупорылая

      user avatar гость

      31 июля 2022, 18:37

      помойка фашистов

      user avatar Гость

      31 июля 2022, 18:31

      Ваня-миня на своей помойке обзывают нормальных мужиков геями. Ничего смешнее не видел

      РІА Мелітополь правова інформація

      Використання матеріалів ria-m.tv, будь-якого типу, дозволяється за умови активного індексованого посилання на ria-m.tv. Гіперпосилання має бути розміщене виключно у першому або другому абзаці тексту. Матеріали надруковані в рубриці "Бізнес ідеї", "Політикум" та під знаком * мають іміджевий, благодійний характер або надруковані на правах реклами. Відповідальність за такі матеріали редакція несе. © 2013-2022 Всі права захищено.