UA RU

Стрічка новин

Сьогодні, 17:50

Камерон: відносинам Путіна з Британією немає шляху назад

Сьогодні, 17:32

В окупованому Мелітополі випав жовтий дощ – що відбувається (фото)

Сьогодні, 17:31

У Запоріжжі з лісництва стягнули 8 мільйонів гривень за незадовільну охорону дерев

Сьогодні, 17:27

Українці відповіли, що робитимуть у разі загострення або затягування війни

Сьогодні, 17:13

Європа може померти. Макрон заявив про "великі ризики" у найближчі роки

Сьогодні, 16:50

Найуразливіші - діти. МОЗ попередило українців про небезпечну хворобу

Сьогодні, 16:30

На Мелітопольщині виходять на маршрути автолавки - кому їх здали в оренду

Сьогодні, 16:27

Литва може допомогти Україні у поверненні чоловіків призовного віку, - голова Міноборони

Сьогодні, 16:12

Чи з'являться ТЦК за кордоном та чи будуть вони вручати повістки: відповідь Міноборони

Сьогодні, 16:03

За лічені хвилини патрульні Запоріжжя розшукали та затримали чоловіка, причетного до пограбування (фото)

Сьогодні, 15:50

Напад Росії на НАТО закінчиться поразкою Москви, - Сікорський

Сьогодні, 15:36

США передали Україні більше сотні ракет ATACMS, - NYT

Сьогодні, 15:33

В окупованому Мелітополі водій ВАЗа збив на зебрі літнього чоловіка

Сьогодні, 15:10

У ЗСУ оцінили ризик масованої атаки РФ до отримання Україною нової допомоги від США

Сьогодні, 15:10

Запорізькі патрульні затримали п’яного водія, який потрапив у ДТП під час комендантської години (фото)

Сьогодні, 14:50

Тушать спецпотяги. На підприємстві в Омську горять ємності з нафтопродуктами (відео)

Сьогодні, 14:36

ТЦК працюють цілодобово. У Сухопутних військах розповіли, як зв'язатися з військкоматом

Сьогодні, 14:35

Ще трохи і буде прапор України: у центрі Мелітополя рашисти роблять цікавий ремонт (фото)

Сьогодні, 14:15

У Заводському районі Запоріжжя ліквідували займання даху колишньої СТО (фото)

Сьогодні, 14:12

Радники з нацбезпеки у Досі обговорять саміт по Україні наприкінці тижня, - Bloomberg

Сьогодні, 13:50

Лікар розказала, як правильно перевірити себе на наявність кліщів після природи

Сьогодні, 13:37

Величезний штраф і роки за гратами: троє викрадених жителів Мелітополя, яких окупанти звинуватили в підготовці теракту, почули вирок (фото)

Сьогодні, 13:36

Папа Римський знову висловився про війни у світі, згадавши Україну

Сьогодні, 13:10

Землю накрила потужна магнітна буря: скільки триватиме та як пережити удари

Сьогодні, 13:08

На ТОТ Запорізької області окупанти розпочинають призов молоді
Всі новини

Опитування

Що після деокупації територій (включаючи Мелітополь) робити з бізнесом, який відкрився і працює за російським законодавством, обслуговуючи військові Росії?

  • Передавати у власність держави
  • Передавати до муніципальної власності
  • Взагалі не карати
  • У кожному випадку розбиратися окремо

Проголосувати

Більше опитувань

Реклама у нас

Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Підпишіться на нас: Facebook tiktok Telegram Twitter Google Новини

    Коментарі

    Всього коментарів:

    21

    Ваш e-mail не буде опубліковано.

    * Обов'язково ознайомтесь з Правилами коментування

    Опублікувати
    user avatar Вальдемар

    08 августа 2022, 11:25

    Идите нахуй, уебки! РИА самая галимая помойка! Достоверная информация это вообще не про них. Только и делают, что рыгают всякую хуйню! Конечно, вам со Львова виднее, что у нас в Мелике происходит.

    user avatar Aleksandra

    04 августа 2022, 05:48

    Интересно когда появится газ что ваши фуфылометы будут писать

    user avatar Гость

    03 августа 2022, 11:36

    Расия страна рабов!!!!!!!!!!!!!!

    user avatar Гость

    03 августа 2022, 11:34

    Доя 9;26... Ты хотел сказать самой вонючей страной!!)))

    user avatar судоплатов

    03 августа 2022, 11:29

    Что можно доказывать бандеровским имбецилам? Они же долбаебы тупые. Все просто - идите на хуй.

    user avatar Она

    03 августа 2022, 11:23

    Газ запитают с Геническа предварительно закрыв задвижки за Токмаком ближе к порыву! Вот и всё!!!

    user avatar Гость

    03 августа 2022, 10:18

    Даже если не будет газа в Мелитополе, лучше кое как пережить холодную зиму, чем вернуться в объятия обезумевшей украины и её остервенелых жителей. А вообще время покажет, что-то мне подсказывает, что в Украине не будет ни газа в нужном объёме ни электроэнергии, ибо Энергодар - наш!!!))

    user avatar Гость

    03 августа 2022, 09:26

    Победа за самой сильно и могучей страной на всей планете за РФ !!!!!

    user avatar Для 09-14

    03 августа 2022, 09:20

    Чего вы такой злой? У вас что, на велосипеде седла нет? Как война относится к тому, что уже несколько лет деньги, выделенные на коммунальный транспорт, выведены из бюджета и используются в личных целях Минько и Федорова? Или теперь уже все, ситуацию заиграли и забыли?

    user avatar гость

    03 августа 2022, 09:14

    Для орка 8:55 Какие автобусы? мало фашисты отжали? мало спалили? тварь, автобусы ему подавай... Мелитополь Украина!

    user avatar гость

    03 августа 2022, 09:13

    для 8:55 Ты, орк фашистский, какие обещания выполняет пуйло? пусть оно сначало выполнить обещания, данные для своих же расиян, а потом лезет в Украину!!! газа не будет пока Украина не освободит Мелитополь!!! уебалицкий ляпает своим языком обещая пустить газ с оккупированного Бердянска, но в Бердянске еще 1 марта газа нет!!!!! ... с расиян уже негры ржут, вот дыбильная нация... умом расия не понять!! Мелитополь ждет Украину!

    user avatar Гость

    03 августа 2022, 09:11

    То, что в Украину не пойдет газ из РФ - это 100%. Пойдет ли он из Германии и за какую цену - вопрос подконтрольной Украине

    user avatar Гость

    03 августа 2022, 08:55

    Федоров недоумок а ты автобусы коммунальные сколько обещал год пять но так и нет их потому что ты Недоумок недоразвитый ))))) а РФ все делает что обещает и газ в Мелитополе будет !!! Победа за РФ!!!??

    user avatar Гость

    03 августа 2022, 08:33

    А знаете что надо, чтобы был газ в Мелитополе? Все очень просто. Надо чтобы асвабадители свалили отсюда обратно в свой Мордор.

    user avatar Красная Горка

    03 августа 2022, 08:23

    Жителям подконтрольной территории лучше не иронизировать по поводу холодной зимы. Не факт, что у вас она будет теплее.

    user avatar Гость

    03 августа 2022, 08:16

    Для 7:55.. Мы то утрёмся, а вот ты @**## фашистская еще будешь слёзно просить не трогать тебя и твою семью!!! Твари... вторглись на нашу землю и навязывают свой мир с её отсталой гомностраной!! Мелитополь Украина!

    user avatar Гость

    03 августа 2022, 07:55

    Все вы врете! В самом Донецке есть газ, несмотря на обстрелы. И в Донецкой области тоже есть. И у нас будет. Утритесь!

    user avatar Гость

    03 августа 2022, 07:44

    Крым 2.Дибил Федоров и запорожская ОГА сделали все чтоб референдум состоялся.Кастрюли уехали. А вы за себя переживайте.Я не уверен что в Запорожье газ будет..

    user avatar Гость

    03 августа 2022, 07:20

    Теперь посмотрим как предатели будут зиму зимовать!!))) Твари фашистские, молитесь.. чтобы Украина вернула оккупированные территории и смонла пустить газ!!! Мелитополь Украина!

    user avatar Житель

    03 августа 2022, 07:18

    Сами отключили, теперь сказки рассказывают. Разберемся как нибудь. Без Федорова.

    user avatar Самый наивный

    03 августа 2022, 06:50

    Не кажи "гоп", Риа! Вот осенью и поглядим, кто был прав. Федоров, конечно, будет оплакивать свои котельные, а байкам Верещук особого доверия нет.

    РІА Мелітополь правова інформація

    Використання матеріалів ria-m.tv, будь-якого типу, дозволяється за умови активного індексованого посилання на ria-m.tv. Гіперпосилання має бути розміщене виключно у першому або другому абзаці тексту. Матеріали надруковані в рубриці "Бізнес ідеї", "Політикум" та під знаком * мають іміджевий, благодійний характер або надруковані на правах реклами. Відповідальність за такі матеріали редакція несе. © 2013-2023 Всі права захищено.