UA RU

Стрічка новин

Сьогодні, 09:45

"Крабова пастка". В ССО розкрили окремі деталі удару по штабу Чорноморського флоту

Сьогодні, 09:30

Росії не вдалося розсварити Україну та Польщу - ISW

Сьогодні, 09:19

У Мелітополі та районі окупанти отруїли школярів - інфекційна лікарня переповнена (фото)

Сьогодні, 09:11

Бійці ГУР намагалися висадитися та закріпитися в Енергодарі, — командир взводу спецпідрозділу «Артан»

Сьогодні, 09:10

В Севастополі знову гучно, в місті підіймається хмара диму

Сьогодні, 09:01

Буданов здивував заявою про смерть Пригожина

Сьогодні, 08:30

Росздравнадзор відзвітував про "блискучу" ситуацію з ліками в аптеках Мелітополя - городяни кажуть протилежне (фото)

Сьогодні, 08:30

Тарнавський розповів, коли станеться найбільший прорив у контрнаступі

Сьогодні, 08:18

Як після 40 років не набрати вагу: 3 ранкові звички, які прискорять метаболізм

Сьогодні, 08:00

Є два сценарії: екскомандир взводу "Айдар" спрогнозував, як можуть розгортатися бойові дії на Мелітопольському напрямку (відео)

Сьогодні, 08:00

Над Дніпром збили 12 "шахедів": уламки пошкодили критичну інфраструктуру

Сьогодні, 07:48

США вимагають від Польщі роз'яснень щодо підтримки України - Bloomberg

Сьогодні, 07:34

Серед поранених у Севастополі є генерали ЗС РФ — Буданов

Сьогодні, 07:30

Російські загарбники пограбували ще два підприємства в Мелітополі (фото)

Сьогодні, 07:17

Осіннє рівнодення - особливий день: як воно вплине на Овнів, Близнюків та інші знаки Зодіаку

Сьогодні, 07:12

Голодні окупанти в Токмаку відбирають у цивільних домашніх тварин та харчі

Сьогодні, 07:00

Два зрадники з Мелітополя перекроїли карту світу - які землі під рфію "відкусити" вирішили (фото,

Сьогодні, 07:00

Зеленський про домовленості з Байденом: питання часу, але все буде виконано

Сьогодні, 06:40

Моравецький застеріг Зеленського "не ображати поляків"

Сьогодні, 06:30

А може, то Ворона: гауляйтер Є.Балицький призначив "сенатором" від Запорізької області дрібного шахрая замість великого (фото)

Сьогодні, 06:20

Обстріл Кременчука: пошукові роботи завершено, кількість постраждалих збільшилася вдвічі

Сьогодні, 06:10

Зима буде дуже складною для України та Запоріжжя, зокрема, – Шмигаль

Сьогодні, 06:06

Британія провела з Росією таємні переговори щодо України - ЗМІ

Сьогодні, 06:00

Клуб веселих і кмітливих зрадників: команда мелітопольських студентів розважає окупантів убогими жартами (фото)

Сьогодні, 06:00

Тарнавський про атаку на Севастополь: удари по Криму важливі для успіху контрнаступу ЗСУ
Всі новини

Реклама у нас

Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Підпишіться на нас: Facebook Instagram Telegram Google Новини

    Коментарі

    Всього коментарів:

    18

    Ваш e-mail не буде опубліковано.

    * Обов'язково ознайомтесь з Правилами коментування

    Опублікувати
    user avatar гость

    04 августа 2022, 12:05

    Надеюсь все уе@ланы, получившие паспорт рф и рубли, смогут ими греться зимой, прикладывая к замерзшим местам. Сами своей поддержкой во всем виноваты.

    user avatar Гость

    04 августа 2022, 11:39

    Холы не верили, что будет построен крымский мост. Некоторые из них до сих пор не верят в его существование.

    user avatar Гость

    04 августа 2022, 11:28

    Для чмони 10:08... Если бы да кабы... Есть факты, а не предполажения!!! Мелитополь ждёт Украину!!

    user avatar Местный

    04 августа 2022, 10:08

    Если бы разбомбили газопровод, то бы уже давно выложили фото этого места снятого с БПЛА!!! Газ без вариантов отключила Украина. Но рано радуются за возможные страдания Мелитопольцев зимой, в такой же жопе, без газа, но ещё в разрушенных зданиях будет и подконтрольная территория Украины.

    user avatar Гость

    04 августа 2022, 10:01

    От пиздун ебалкин!!!! Как газовые котельные переделать под уголь? Де бабки на угольные котлы??? У нас с вами?

    user avatar Гость

    04 августа 2022, 09:09

    Для 8:56.. даже не удивительно, у вас же промытые мозги))).. вы просто разучились ими думать!!))) Украина не отключала газ!! Магистраль разбомбила русня и не пускает ремонтников!!! Ну ничего... уебалицкий же пообещал всё исправить )))).. да не тут то было.. не получилось!!))). .очередной высер предателя!!)))... Мелитополь ждёт Украину и будет газ!!

    user avatar Гость

    04 августа 2022, 08:56

    Неужели тут ещё есть овощи которые не верят в то, что это Украина специально отключила газ нам и то что Россия не поставит нам газ до зимы? Можете скринить этот комментарий

    user avatar Гость

    04 августа 2022, 08:43

    Для 8:07.. Ты урод, п@здуй в свою рашу!! Мелитополь Украина!

    user avatar Гость

    04 августа 2022, 08:27

    Ну и подали на паспорта,и что?Будут с бумажкой и без газа,паспортом будут зимой греться?Или пустыми обещаниями орков?

    user avatar Гость

    04 августа 2022, 08:13

    О каком населении города вы говорите 60-65 процентов выехало. Смерть пособникам рашистов.СЛАВА ЗСУ

    user avatar Гость

    04 августа 2022, 08:07

    Откуда вы взяли цифру 21009? На пару с риа сочиняте? Уже больше 23 тысяч на парпорта РФ подали. А это, как вы понимаете, далеко не все жители города. Многим просто некогда стоять в очереди, кто-то не а состоянии стоять на такой жаре, кто-то принципиально не хочет, у кого- то нехватает документов для подачи.

    user avatar Гость

    04 августа 2022, 07:53

    Асвободителя похер не всех, и результат референдума и так понятен не зависимо от того как голосовать будут

    user avatar Марина

    04 августа 2022, 07:49

    Я просто в шоке, читаешь и не можешь проверить своим глазам.Вы что, серьезно?Я не могу понять неужели кто то верит и поддерживает этот бред?

    user avatar Андрей Миронов

    04 августа 2022, 07:29

    Невероятные приключения поссиян-идиотов в Украине!

    user avatar Гость

    04 августа 2022, 07:16

    Сами живут в говне,приехали улучшать жизнь...

    user avatar Гость

    04 августа 2022, 07:15

    Что и требовалось доказать - никакого газа не будет!((. уебалицкий в очередной раз накормил жителей Мелитополя пустыми обещаниями!!((.. Мелитополь ждёт Украину!!!

    user avatar Гость

    04 августа 2022, 07:12

    Пока газа не будет,мы(21009)человек на референдум не пойдем,всех не выселят,не расстреляют,подвалов на всех не хватит!мы не рашевские рабы!

    user avatar Гость

    04 августа 2022, 07:12

    Пока газа не будет,мы(21009)человек на референдум не пойдем,всех не выселят,не расстреляют,подвалов на всех не хватит!мы не рашевские рабы!

    РІА Мелітополь правова інформація

    Використання матеріалів ria-m.tv, будь-якого типу, дозволяється за умови активного індексованого посилання на ria-m.tv. Гіперпосилання має бути розміщене виключно у першому або другому абзаці тексту. Редакційна політика Матеріали надруковані в рубриці "Бізнес ідеї", "Політикум" та під знаком * мають іміджевий, благодійний характер або надруковані на правах реклами. Відповідальність за такі матеріали редакція несе. © 2013-2022 Всі права захищено.