Стрічка новин

    Сьогодні, 13:28

    Окупанти не випускають освітян із Маріуполя, - Андрющенко

    Сьогодні, 13:14

    Путін погрожує затягнути війну проти України

    Сьогодні, 12:52

    З України за добу виїхали майже 37 тисяч людей: на яких пунктах пропуску сьогодні найбільші черги

    Сьогодні, 12:48

    Відступати скоро буде нікуди – мер Мелітополя прокоментував вибухи у Криму

    Сьогодні, 12:29

    "Немає необхідності": Шойгу про застосування ядерної зброї в Україні

    Сьогодні, 12:14

    Дід Петро з Полтавщини за допомогою українського прапора "демілітаризував" два російські танки

    Сьогодні, 11:50

    У Київській області вже виявили понад 1,3 тис. вбитих окупантами мирних людей

    Сьогодні, 11:30

    У Польщі чоловік 48 разів не може здати на водійське посвідчення, зупинятися він не планує

    Сьогодні, 11:06

    Паніка в Криму: тисячі громадян РФ тікають з півострова після вибухів

    Сьогодні, 10:46

    ISW заявив про розкол в окупаційних військах

    Сьогодні, 10:34

    Оголошено збір коштів на рацію для підрозділу, де служить журналіст

    Сьогодні, 10:31

    Окупанти продовжують обстрілювати Миколаївщину, руйнувати будинки і вбивати людей: яка ситуація в регіоні (фото)

    Сьогодні, 10:12

    Нескінченний потік людей та бізнес на евакуації – що відбувається у Василівці на блок-постах (фото)

    Сьогодні, 10:08

    Білорусь стягує до кордону з Україною танки, польові кухні та перевозить солдатів: деталі

    Сьогодні, 09:50

    Вибухи у Криму: мешканців Травневого евакуювали через "інцидент

    Сьогодні, 09:38

    Із Запоріжжя не випускають машини на Мелітополь - у чому причина

    Сьогодні, 09:35

    Які наслідки для Путіна матиме звільнення Херсона: розповів опозиціонер

    Сьогодні, 09:20

    ”Усе залежить лише від напрямку й сили вітру”: інцидент на ЗАЕС може стати ударом по багатьох країнах, – Зеленський (видео)

    Сьогодні, 09:09

    Втрати ворога: за добу ЗСУ ліквідували ще 150 окупантів, збили гелікоптер та три крилаті ракети

    Сьогодні, 09:05

    У Мелітополі гриміло – перестало працювати телебачення

    Сьогодні, 09:00

    Війська РФ вели наступ у напрямку Зелений Гай – Новогригорівка, ЗСУ відкинули ворога – Генштаб

    Сьогодні, 08:40

    Яблучний Спас-2022: що покласти у кошик для освячення, окрім яблук

    Сьогодні, 08:30

    У Мелітополі загарбники з Санкт-Петербурга захопили пожежну частину

    Сьогодні, 08:25

    У Криму повідомляють про вибухи: піднявся величезний стовп диму (відео)

    Сьогодні, 08:21

    Запорізька влада розробляє алгоритм дій у разі аварії на АЕС
    Всі новини

    Реклама у нас

    Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

    Підпишіться на нас: Facebook Instagram Telegram Google Новини

      Коментарі

      Всього коментарів:

      21

      Ваш e-mail не буде опубліковано.

      * Обов'язково ознайомтесь з Правилами коментування

      Опублікувати
      user avatar Мелитополь

      08 августа 2022, 07:30

      Риа ,сатанисты, брехуны . Озеро огненное ,ждёт вас.

      user avatar Мелитополь

      08 августа 2022, 07:29

      Что вы вечно берегите. Это пенсионерам деньги носят.

      user avatar Любовь

      06 августа 2022, 08:24

      Гость": Не расписывайтесь за мелитопольцев и За всю Запорожскую облась!!!Вы еще не знаете,как живут в России...Спросите у тех,кто там жил..Россия-это вам не Москва и С.-Петербург...Сами можете туда ехать,а не агитировать...

      user avatar Гость

      05 августа 2022, 22:45

      20.35 всевышний таких шайтанов и наказует как ты которые потдержуют убийство и насилие мирных граждан

      user avatar Вольдемар

      05 августа 2022, 22:31

      В советские времена такой поквартирный обход делал участковый милиционер., Потом на основании списка составлялся "паспорт дома". Такую же практику в предвыборной кампании учинила Партия регионов. Так что ничего нового ,все тоже.

      user avatar Гость

      05 августа 2022, 22:30

      Федоров ты недоразвитый долбоеб сроками оно чучело людей пугает )))) Мелитопольцы давно уже решили что они хотят жить с РФ да и не только Мелитопольцы а вся Запорожская обо Победа за РФ!!!!!

      user avatar Гостья

      05 августа 2022, 21:21

      Когда все крысы убежали, корабль перестал тонуть.

      user avatar Гость

      05 августа 2022, 20:35

      Укропидарские вы все уже себе подписали приговор. Очень плохие вы люди, а за это ответить придется. Вы мешаете жить людям, поэтому вы все погибнете . Всевышний ,все видит.

      user avatar Гость

      05 августа 2022, 19:33

      Пойдет

      user avatar Гость

      05 августа 2022, 19:27

      По сопоставлению того что они пришли всё-таки и взяли на себя этот грех, не пойдет. Нужно что то более соответственное.

      user avatar Гость

      05 августа 2022, 19:12

      Животные завафленные рашисты так пойдет

      user avatar Серафим с падика у атб

      05 августа 2022, 17:03

      Уважаемый комментатор 15:21. Википедия выдала мне ответ на слово вафлист что это из криминального мира, за Путиным и Кадыровым я думаю стоит криминальный контингент, да и в прочем как и с украинской стороны я думаю тоже. Вот позвольте поинтересоватся Вы это весь их движ обозначели как вафлисты, всмысле обзывательства или же вы как и я семнадцатилетний парень прибухнувший пивка может с добрым помыслом обозвать всех кто кушает вафли вафлистами?

      user avatar Гость

      05 августа 2022, 15:44

      А что с хатой тучи а вы знаете что все полублотные цыгане мелитополя перепрыгнули на сторону чехов и нарко барыги доуда а доэтого с чертом тучей в десна лупились)))))

      user avatar Гость

      05 августа 2022, 15:21

      Смерть вафлистам путину и шайтану кадырову

      user avatar Гость

      05 августа 2022, 15:16

      Для х@йла 15:10.. Я смотрю ты смелый, сука!!))) Это пока сидишь в "тишине и покое")))).. Зайдёт Украина в Мелик и разорвём тебя, раба, на части - будет хорошее удобрение для нашей земли... и родные твои не купят ни холодильник, ни новую калину..))).. Мелитополь Украина!

      user avatar Гость

      05 августа 2022, 15:10

      Мэр какого города? А где же этот мэр? Почему не в Мелитополе? Обычно капитан последним покидает корабль и только крысы бегут первыми. Ещё сроками какими то пугает))

      user avatar Гость

      05 августа 2022, 15:06

      твари, предатели.. как в глаза людям смотрите?.. не страшно спиной поворачиваться?... Все знают где вы ссученные живёте... Как ночью спится?.. норм?.. Мелитополь Украина!

      user avatar Криптонец

      05 августа 2022, 14:04

      В таком соусе ставте хотим даже есле на самом деле и еду понятно что не хотите,это все фарс и опять это даже еду понятно,а ваши действия как умное решение в критической ситуации!

      user avatar Гость

      05 августа 2022, 13:52

      А с автоматчиками ходят, чтобы пиzd# не получить от мелитопольцев.

      user avatar Гостья

      05 августа 2022, 12:58

      О Боже, спаси Мелитополь от поганых рашиков, пошли им самое страшное наказание. Ебалицкий, Данильченко, Шапурова и Уманец просто не имеют право топтать нашу землю!

      user avatar Только в роиссии демократия

      05 августа 2022, 12:51

      Вариантов ответа два: 1) Да, жить с роиссией; 2) Растреляйте меня на месте. Для этого мы вас захватывали и под дулами автоматов референдум проводим, чтобы вы тут что-то решали?

      РІА Мелітополь правова інформація

      Використання матеріалів ria-m.tv, будь-якого типу, дозволяється за умови активного індексованого посилання на ria-m.tv. Гіперпосилання має бути розміщене виключно у першому або другому абзаці тексту. Матеріали надруковані в рубриці "Бізнес ідеї", "Політикум" та під знаком * мають іміджевий, благодійний характер або надруковані на правах реклами. Відповідальність за такі матеріали редакція несе. © 2013-2022 Всі права захищено.