UA RU

Стрічка новин

Сьогодні, 19:49

Зеленський про пакет допомоги від США: від ATACMS до необхідної ППО

Сьогодні, 19:31

За образом і подобою: рашисти в Мелітополі повторили фашистів і пересіли на мотоцикли (фото, відео)

Сьогодні, 19:31

Запорізька Блогерка в поліцейській формі записала відео під російську пісню: її затримали (відео)

Сьогодні, 19:23

РФ продає газ за безцінь: які умови експорту виторгував Китай

Сьогодні, 19:00

Ексочільник МЗС емоційно висловився щодо припинення надання консульських послуг українським чоловікам за кордоном

Сьогодні, 18:48

Байден підписав законопроєкт про допомогу Україні

Сьогодні, 18:40

Катрусин кінозал - рашисти у Мелітополі виконали "мрію" підлітків (фото)

Сьогодні, 18:26

Лише поновлення допомоги Україні від США буде недостатньо для перемоги над Росією, - Кулеба

Сьогодні, 18:10

Запорізька поліція викрила чоловіка, який продавав програмне забезпечення шахраям (фото)

Сьогодні, 18:08

В Польщі українці заблокували паспортний сервіс: що про це відомо

Сьогодні, 18:00

Заступника Шойгу затримали через дії ГУР - ЗМІ

Сьогодні, 17:50

Шольц про Taurus Україні: позиція Німеччини не змінилась

Сьогодні, 17:47

"Мій син опинився поза законом" - мешканка Мелітополя, яка виїхала за кордон, у розпачі через свавілля українського МЗС

Сьогодні, 17:27

Франція запропонувала ввести санкції для боротьби з російською дезінформацією, - Bloomberg

Сьогодні, 17:19

Стало відомо, хто став заступником міського голови Запоріжжя (фото)

Сьогодні, 17:13

Мінʼюст арештував майно та рахунки екс-голови Верховного суду Князєва

Сьогодні, 17:04

Слідом за селами без води залишився і Мелітополь - окупанти заговорили про аварію на водоводі, що постачає місто

Сьогодні, 16:50

Доходи Росії від продажу нафти та газу подвояться попри санкції, - Reuters

Сьогодні, 16:27

Фальстарт? У Раді відреагували на скандальне рішення МЗС щодо консульських послуг для чоловіків

Сьогодні, 16:26

Вперше в історії Запоріжжя виконуючим обов’ язки мера стала жінка – Регіна Харченко (фото)

Сьогодні, 16:21

В Мелитополе показали, какими были цены на продукты накануне войны (фото)

Сьогодні, 16:10

Наводив ракети, щоб помститися. СБУ затримала в Одесі рецидивіста

Сьогодні, 15:51

На півдні України випав "брудний" дощ: синоптики назвали причину явища (фото, відео)

Сьогодні, 15:46

У Запоріжжі сталася жахливе ДТП з маршруткою (відео)

Сьогодні, 15:32

Вступ України до ЄС може вимагати збільшення бюджету блоку на 20%, - єврокомісар
Всі новини

Опитування

Що після деокупації територій (включаючи Мелітополь) робити з бізнесом, який відкрився і працює за російським законодавством, обслуговуючи військові Росії?

  • Передавати у власність держави
  • Передавати до муніципальної власності
  • Взагалі не карати
  • У кожному випадку розбиратися окремо

Проголосувати

Більше опитувань

Реклама у нас

Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Підпишіться на нас: Facebook tiktok Telegram Twitter Google Новини

    Коментарі

    Всього коментарів:

    21

    Ваш e-mail не буде опубліковано.

    * Обов'язково ознайомтесь з Правилами коментування

    Опублікувати
    user avatar Мелитополь

    08 августа 2022, 07:30

    Риа ,сатанисты, брехуны . Озеро огненное ,ждёт вас.

    user avatar Мелитополь

    08 августа 2022, 07:29

    Что вы вечно берегите. Это пенсионерам деньги носят.

    user avatar Любовь

    06 августа 2022, 08:24

    Гость": Не расписывайтесь за мелитопольцев и За всю Запорожскую облась!!!Вы еще не знаете,как живут в России...Спросите у тех,кто там жил..Россия-это вам не Москва и С.-Петербург...Сами можете туда ехать,а не агитировать...

    user avatar Гость

    05 августа 2022, 22:45

    20.35 всевышний таких шайтанов и наказует как ты которые потдержуют убийство и насилие мирных граждан

    user avatar Вольдемар

    05 августа 2022, 22:31

    В советские времена такой поквартирный обход делал участковый милиционер., Потом на основании списка составлялся "паспорт дома". Такую же практику в предвыборной кампании учинила Партия регионов. Так что ничего нового ,все тоже.

    user avatar Гость

    05 августа 2022, 22:30

    Федоров ты недоразвитый долбоеб сроками оно чучело людей пугает )))) Мелитопольцы давно уже решили что они хотят жить с РФ да и не только Мелитопольцы а вся Запорожская обо Победа за РФ!!!!!

    user avatar Гостья

    05 августа 2022, 21:21

    Когда все крысы убежали, корабль перестал тонуть.

    user avatar Гость

    05 августа 2022, 20:35

    Укропидарские вы все уже себе подписали приговор. Очень плохие вы люди, а за это ответить придется. Вы мешаете жить людям, поэтому вы все погибнете . Всевышний ,все видит.

    user avatar Гость

    05 августа 2022, 19:33

    Пойдет

    user avatar Гость

    05 августа 2022, 19:27

    По сопоставлению того что они пришли всё-таки и взяли на себя этот грех, не пойдет. Нужно что то более соответственное.

    user avatar Гость

    05 августа 2022, 19:12

    Животные завафленные рашисты так пойдет

    user avatar Серафим с падика у атб

    05 августа 2022, 17:03

    Уважаемый комментатор 15:21. Википедия выдала мне ответ на слово вафлист что это из криминального мира, за Путиным и Кадыровым я думаю стоит криминальный контингент, да и в прочем как и с украинской стороны я думаю тоже. Вот позвольте поинтересоватся Вы это весь их движ обозначели как вафлисты, всмысле обзывательства или же вы как и я семнадцатилетний парень прибухнувший пивка может с добрым помыслом обозвать всех кто кушает вафли вафлистами?

    user avatar Гость

    05 августа 2022, 15:44

    А что с хатой тучи а вы знаете что все полублотные цыгане мелитополя перепрыгнули на сторону чехов и нарко барыги доуда а доэтого с чертом тучей в десна лупились)))))

    user avatar Гость

    05 августа 2022, 15:21

    Смерть вафлистам путину и шайтану кадырову

    user avatar Гость

    05 августа 2022, 15:16

    Для х@йла 15:10.. Я смотрю ты смелый, сука!!))) Это пока сидишь в "тишине и покое")))).. Зайдёт Украина в Мелик и разорвём тебя, раба, на части - будет хорошее удобрение для нашей земли... и родные твои не купят ни холодильник, ни новую калину..))).. Мелитополь Украина!

    user avatar Гость

    05 августа 2022, 15:10

    Мэр какого города? А где же этот мэр? Почему не в Мелитополе? Обычно капитан последним покидает корабль и только крысы бегут первыми. Ещё сроками какими то пугает))

    user avatar Гость

    05 августа 2022, 15:06

    твари, предатели.. как в глаза людям смотрите?.. не страшно спиной поворачиваться?... Все знают где вы ссученные живёте... Как ночью спится?.. норм?.. Мелитополь Украина!

    user avatar Криптонец

    05 августа 2022, 14:04

    В таком соусе ставте хотим даже есле на самом деле и еду понятно что не хотите,это все фарс и опять это даже еду понятно,а ваши действия как умное решение в критической ситуации!

    user avatar Гость

    05 августа 2022, 13:52

    А с автоматчиками ходят, чтобы пиzd# не получить от мелитопольцев.

    user avatar Гостья

    05 августа 2022, 12:58

    О Боже, спаси Мелитополь от поганых рашиков, пошли им самое страшное наказание. Ебалицкий, Данильченко, Шапурова и Уманец просто не имеют право топтать нашу землю!

    user avatar Только в роиссии демократия

    05 августа 2022, 12:51

    Вариантов ответа два: 1) Да, жить с роиссией; 2) Растреляйте меня на месте. Для этого мы вас захватывали и под дулами автоматов референдум проводим, чтобы вы тут что-то решали?

    РІА Мелітополь правова інформація

    Використання матеріалів ria-m.tv, будь-якого типу, дозволяється за умови активного індексованого посилання на ria-m.tv. Гіперпосилання має бути розміщене виключно у першому або другому абзаці тексту. Матеріали надруковані в рубриці "Бізнес ідеї", "Політикум" та під знаком * мають іміджевий, благодійний характер або надруковані на правах реклами. Відповідальність за такі матеріали редакція несе. © 2013-2023 Всі права захищено.