Стрічка новин

    Сьогодні, 20:50

    Гендиректор МАГАТЕ назвав ЗАЕС українською і анонсував збільшення місії

    Сьогодні, 20:40

    Дмитро Гордон натякнув на роман між Путіним та Марченко: "Вперше про це говорю"

    Сьогодні, 20:05

    Втратить своє життя: Зеленський пояснив, чому Путін не наважиться вдарити ядерною зброєю по Україні

    Сьогодні, 19:58

    Їхня собача справа: окупанти розкрили в Мелітополі черговий "резонансний злочин" (фото)

    Сьогодні, 19:48

    У ЄС засудили спроби рф привласнити Запорізьку АЕС

    Сьогодні, 19:38

    Брітні Спірс виклала в мережу повністю оголені фото на пляжі

    Сьогодні, 19:24

    Відбулося - у Мелітополі відкрилася російська податкова

    Сьогодні, 19:19

    Лається та радіє мобілізації: розвідка перехопила розмову окупанта, який потрапив в оточення під Лиманом

    Сьогодні, 19:07

    "Ілон Маск - агент впливу": скандальній заяві про Україну дали пояснення

    Сьогодні, 18:54

    У Мелітополі центральним парком окупанти розставили "труни" (фото)

    Сьогодні, 18:49

    Сьогодні в результаті ракетного удару втратив свою квартиру колишній мер Запоріжжя Володимир Буряк

    Сьогодні, 18:45

    Новим головою НБУ може стати Андрій Пишний: що про нього відомо

    Сьогодні, 18:33

    ФСБ не випускає з Росії до країн Балтії мешканців Мелітополя з російськими паспортами

    Сьогодні, 18:29

    Чи потрібно вимикати на ніч Wi-Fi на телефоні, щоб він довше не розряджався

    Сьогодні, 18:14

    "В бліндажах, як у свиней в хліву": ЗСУ показали захаращену позицію окупантів

    Сьогодні, 18:08

    Загроза для України з Білорусі зберігається щонайменше до кінця року: яка причина

    Сьогодні, 18:03

    Гауляйтер Є.Балицький попередив - з окупованих територій дітей будуть вивозити до Криму

    Сьогодні, 17:55

    Арестович про втрати окупантів у Херсонській області: елітним військам Путіна кінець

    Сьогодні, 17:40

    Укрзалізниця запустила «Потяг до перемоги» (відео)

    Сьогодні, 17:32

    "РФ не має наміру брати участь у загостренні": в Росії відхрещуються від можливості застосування ядерної зброї

    Сьогодні, 17:25

    Іван Федоров опублікував список зрадників-вчителів Мелітополя (список)

    Сьогодні, 17:10

    Із Нової Каховки зникли окупанти - депутат Херсонської облради Хлань

    Сьогодні, 16:53

    У поліції розповіли про наслідки ворожої атаки на Запоріжжя (фото)

    Сьогодні, 16:50

    Путін постав перед поразкою на полі бою та потонув у почутті "жертви", - Боррель

    Сьогодні, 16:41

    Сюрприз за сюрпризом - окупанти у Мелітополі розсмішили новими бігбордами
    Всі новини

    Реклама у нас

    Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

    Підпишіться на нас: Facebook Instagram Telegram Google Новини

      Коментарі

      Всього коментарів:

      29

      Ваш e-mail не буде опубліковано.

      * Обов'язково ознайомтесь з Правилами коментування

      Опублікувати
      user avatar Гость

      07 августа 2022, 12:58

      Мелитороль Украина!

      user avatar Гость

      07 августа 2022, 12:51

      расЕя дно, самая ужасная страна, самый мерзки народишко: наглый, тупой, жадный и алчный

      user avatar Егорка

      07 августа 2022, 12:46

      МЕЛІТОПОЛЬ ЦЕ УКРАЇНА !!!!! СМЕРТЬ РАШИСТСЬКИМ ОКУПАНТАМ !!! А отстойное быдло которое рвёт жопу за ракового бункерного пидора, валите в бурятию и живите там. А мы будем жить в Украине и украинском Мелитополе.

      user avatar для 11:10

      07 августа 2022, 11:38

      Правильно сказано, именно ТВАРЕЙ и МРАЗЕЙ. Всех тварей и мразей расстреляем. Самим жестоким образом их уничтожим.

      user avatar Гость

      07 августа 2022, 11:10

      08:23: Вы уже отключили себе воду, свет, газ и отказались от вывоза мусора? А то пользуетесь услугами "тварей".

      user avatar Местный

      07 августа 2022, 11:04

      Мелитополь не ждёт Украину, Мелитополь - есть Украина, а вы пиндосы сидите и ждёте, когда вернутся евреи продолжать вас иметь во все дыры. Ещё пяток лет у власти этих жидов, то Мелитополь уже ни когда бы не был Украиной, его продали вместе с землёй другим жидам из-за зарубежа.

      user avatar Гость

      07 августа 2022, 10:59

      Для п@дора, стукача испуганного!! Вы сами же друг друга потом и сдадите Украине!!.. причем наперегонки))))!! Ссученные - это как опущенные, клеймо на всю жизнь оставшуюся!!))) Мелитополь Украина!

      user avatar Гость

      07 августа 2022, 10:56

      Всех ссученных найдём !! Мелитополь Украина!

      user avatar Гость

      07 августа 2022, 10:55

      сегодня я сдам пару атовцев Бересневых сашу и рому с села Зеленое.блогодоря тебе .и тебя скоро тоже ктото здаст.

      user avatar Гость

      07 августа 2022, 10:53

      Что за твари пуйловские!!))) Мелитопольцы плюют вам в спину))).. собираются компаниями по домам и решают как помочь Украине!! Мы не сидим сложа руки, просто вы об этом узнаёте пост фактум))).. Мелитополь Украина!

      user avatar Гость

      07 августа 2022, 10:50

      ты не будеш жить в мелитополе.

      user avatar Гость

      07 августа 2022, 10:46

      мелитополь не ждет украину ты у мелитополя спроси .а ждут пару отсосов как ты.

      user avatar Гость

      07 августа 2022, 10:46

      Для 10:29... Не тебе мне тварь говорить что делать!! Я мелитополец и живу в Мелитополе!! Это мой город с рождения!! Я жил и буду жить в Мелитополе, в Украине!

      user avatar Гость

      07 августа 2022, 10:44

      Для 10 :35.. Сразу видно, не образованное пуйло!!)) Научись писать грамотно писать!!))) Хотя в русне с этим проблемы!!))) Мелитополь Украина!

      user avatar Гость

      07 августа 2022, 10:43

      В МЕЛИТОПОЛЕ НЕ БУДИТ ХЭЛОВИНА ,ДЕНЬ ВАЛЕНТИНА,И САНТАКЛАУСА.КОМУ НЕ НРАВИТЦА НАЧИНАЙТЕ ПЛАКАТЬ.

      user avatar Alex

      07 августа 2022, 10:41

      Для 9.43 Причем здесь Турчинов и Яценюк. Предали Родину, где родились и жили, своих детей, которые в окопах сидят тут недалеко и скоро будут в Мелитополе.

      user avatar Гость

      07 августа 2022, 10:39

      Мелитополь ждёт Украину. Оркостан вали домой и колаборантов с собой забери. Они нам на фиг не нужны.

      user avatar Гость

      07 августа 2022, 10:35

      СКАЖИТЕ КТО НИБУДЬ КОГО ПРЕДАЛИ? ЕСЛИ УБИДИТЕ С МЕНЯ ПОЛЯНА.

      user avatar Гость

      07 августа 2022, 10:29

      мелитополь не ждет украину мелитополь хочет спокойно жить с русскими.мелитополь рассия.а если ты ждеш украину то вперед в след за украиной

      user avatar Гость

      07 августа 2022, 10:24

      знаем предателей.Саша Береснев,Рома береснев,с села зеленое работают на русских деньги получают русские .а по вечерам соираютца кучкой и прокленают руских и кричат ТИХО слава украине.а днем с русскими чутьли не в засос

      user avatar Гость

      07 августа 2022, 10:21

      Мелитополь жде Украину

      user avatar Гость

      07 августа 2022, 09:50

      хохлы нагинали вас и вам это понравилось? ШТРАФ С ТОГО КТО ПЛОХО НАГНУЛСЯ. выдворим всех нагнутых с мелитополя.

      user avatar Гость

      07 августа 2022, 09:44

      Для 8:59.. А ты кто такой?.. Бог он всё видит!! Но грех за "плохие мысли или слова" не соозмерим с предательством, убийством, воровством и насилием!! Мелитополь в Украине!

      user avatar Гость

      07 августа 2022, 09:43

      а предоли кого? Турчинова ?Яцинюка?Порошенко?или у кго свои фирмы и заводики были?обычные люди не пошли за них умерать.кого предали ?

      user avatar Гость

      07 августа 2022, 08:59

      Дамс... Боги нашлись. Вы б подумали, простит ли вам Бог за ваши слова

      user avatar Гость

      07 августа 2022, 08:39

      По моему наблюдению колоборантами становятся в основном бывшие или действующие правоохранители(Перемена,Лысенко,Дружиненко,Купавска и других очень много)потом чиновники и депутаты(Хрущ,Тегимбаев,Балицкий и много других)а потом только люди не обличенные властью...ВОПРОМ:почему так?

      user avatar Гость

      07 августа 2022, 08:32

      А как потом с этими тварями, что в ЖКХ, работать?.. ведь они в трудную минуту предали и стали работать на фашистов?.. знаю многих, которые агетировали выходить на работу !! .. и это норм?!.. Предатель ое и есть предатель!! И не важно в какой сфере ты работаешь!!! Мелитополь Украина!

      user avatar Гость

      07 августа 2022, 08:29

      В ЖКХ столько тварей продажных и ссученных работает!!! Нельзя их прощать!!! Суки фашистские!!! Мелитополь Украина!

      user avatar Гость

      07 августа 2022, 08:23

      Не согоасен!!! Есть порядочные и преданные украинцы, которые не захотели работать с оккупантами и не продались за копейки, но им сейчас тяжело : дохода нет, сами под пристальным вниманием оккупантов!! А есть твари, например в КП Чистота, Умвельт, Электросеть, Водоканал, Газ хоз, которые сразу же пошли работать на оккупанта и разворовали предприятие, обвинив украинское руководство, конечно так удобно!!))) Так этим тварям все-равно кто у власти, им все равно кого обворовывать, на кого стучать, лишь бы платили!!.. Но это типа ЖКХ - и значит им простить?!!.... Где справедливость?.. твари фашистские не будет вам прощения!!! Мелитополь Украина!

      РІА Мелітополь правова інформація

      Використання матеріалів ria-m.tv, будь-якого типу, дозволяється за умови активного індексованого посилання на ria-m.tv. Гіперпосилання має бути розміщене виключно у першому або другому абзаці тексту. Матеріали надруковані в рубриці "Бізнес ідеї", "Політикум" та під знаком * мають іміджевий, благодійний характер або надруковані на правах реклами. Відповідальність за такі матеріали редакція несе. © 2013-2022 Всі права захищено.