Стрічка новин

    Вчора, 20:46

    За тиждень від ракетних ударів у Запоріжжі постраждало більше ніж 150 будинків

    Вчора, 20:18

    Путін надав Сноудену російське громадянство

    Вчора, 20:00

    Чи буде Україна оголошувати додаткову мобілізацію: відповідь Подоляка

    Вчора, 19:57

    Мелітопольців просять повідомляти ЗСУ про пересування ворожих зенітних комплексів

    Вчора, 19:45

    У Запорізькій області правоохоронці викрили підпільний гральний зал

    Вчора, 19:45

    Як почистити пригоріле деко за допомогою двох копійчаних засобів

    Вчора, 19:30

    ЗСУ відбили всі атаки на фронті та знищили три склади окупантів: зведення Генштабу

    Вчора, 19:22

    У Мелітополі колаборант заявив про тиск на "спостерігачів референдуму"

    Вчора, 19:10

    Сталася аварія на трубопроводі "Північний потік-2": офіційно повідомляють про витік газу

    Вчора, 18:57

    "Ми - прагматична країна": Подоляк розповів, чи проводитиме Україна додаткову мобілізацію

    Вчора, 18:40

    МАГАТЕ розпочало переговори щодо створення зони ядерної безпеки на ЗАЕС

    Вчора, 18:26

    93% жителів хочуть возз'єднання з Росії - в Мелітополі окупанти розсилають СМС (фото, відео)

    Вчора, 18:25

    Не обслуговують навіть "дружні" держави: які країни відмовились від російської платіжної системи "Мир"

    Вчора, 18:13

    У Криму повістки видають онкохворим та людям з інвалідністю

    Вчора, 18:02

    Величезний наплив людей. Росіянам дозволили переходити кордон з Грузією пішки

    Вчора, 17:53

    Чого очікувати на фронті після путінських "референдумів": прогноз військового експерта

    Вчора, 17:52

    За голову депутата держдуми Росії, якого бачили в Мелітополі, призначено велику суму (фото)

    Вчора, 17:35

    Цієї ночі у Запоріжжі рашисти «демілітаризували» гараж (відео)

    Вчора, 17:31

    У РФ жінка вбила 4-річну доньку через мобілізацію чоловіка

    Вчора, 17:14

    ЗСУ атакували російський центр керування іранськими дронами у Херсонській області, - ЗМІ

    Вчора, 16:57

    У Мелітополі окупанти влаштовують вибухові теракти у місті – Іван Федоров (відео)

    Вчора, 16:54

    Кривава стрілянина в іжевській школі: в РФ "знайшли американський слід" в нападі на навчальний заклад

    Вчора, 16:34

    У Запоріжжі злодія вирахували за геолокацією вкраденого телефону

    Вчора, 16:28

    Підтримав мобілізацію і говорив про майбутнє Європи: Лукашенко зустрівся із Путіним в Росії (відео)

    Вчора, 16:28

    Рашисти вигадали новий фейк про в'їзд в окупований Мелітополь
    Всі новини

    Реклама у нас

    Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

    Підпишіться на нас: Facebook Instagram Telegram Google Новини

      Коментарі

      Всього коментарів:

      22

      Ваш e-mail не буде опубліковано.

      * Обов'язково ознайомтесь з Правилами коментування

      Опублікувати
      user avatar Гость

      09 августа 2022, 18:20

      Такой бред,ваня опять на нюхался...

      user avatar Для всех

      09 августа 2022, 17:43

      Писдеть не мешки вопрочить ☺️

      user avatar Гость

      09 августа 2022, 15:18

      Для 15:07... Ты серьёзно?))))... какой бред)))).. ржу не могу))) Мозгов у упоротых нет, просто нет!!))) Мелитополь Украина!

      user avatar Гость

      09 августа 2022, 14:07

      Для 13:56.. Ты хоть знаешь что такое унитаз?))) Немытая расия - сказано на века!))) Мелитополь Украина!

      user avatar Гость

      09 августа 2022, 13:35

      Фашисты себуйте пока не поздно мы на своей земле!!!! Слава Украине!!! Мелитополь это украина

      user avatar Гость

      09 августа 2022, 11:55

      Для полины/афины... ты кто такая чтобы просить?... обращайся к своему пуйлу!!)) А для нас ты раб!!! А рабам слово не давали!!

      user avatar Мелитополец

      09 августа 2022, 11:54

      Вы все думаете,что радиация зацепит только Мелитополь? Ну и болваны же вы

      user avatar Гость

      09 августа 2022, 11:52

      Для афины/полины... баба-мужик)))).. дойная))) Сиди в своём гугандоне и не чирикай!! Рабам слово не давали!!))) Мелитополь Украина!

      user avatar Местный

      09 августа 2022, 10:33

      Для afina 00809 августа 2022, 09:50 Мечта детства думаю сбудется, повесить тебя на Говерле с аквафрешем на шее, шваль кацапская

      user avatar Гость

      09 августа 2022, 09:58

      Ага,значит скоро,жаль из укрытия не увидим,как все ждуны российских плюшек тикать будут!А кто не утечет-сдадим с потрохами!

      user avatar Егорка

      09 августа 2022, 09:52

      Иван Сергеевич! Быстрее освобождайте. Нет сил и делание смотреть на этих животных рашистских и ебалика с его вонючей каМАНДОЙ. Дайте им побольше огня, ведь вы же знаете где эти отбросы находятся.

      user avatar Гость

      09 августа 2022, 09:15

      Полинка ты Жданова слушаешь? Молодец, слушай почаще, ты уже чувалы свои собрала в кацапстан валить к своим соплеменникам?

      user avatar Гость

      09 августа 2022, 09:11

      полине/афине.. Ты , баба-мужик.... тебе же сказали... ты никому не нужна, твоё мнение никому не нужно, тебя никто не слушает)))) Повторяй как мантру перед зеркалом каждое утро!!))).. Нашла чем гордиться...лнр... )))) жесть..

      user avatar Гостья

      09 августа 2022, 09:08

      Беги вата в кацапстан

      user avatar Местный

      09 августа 2022, 08:57

      Для 08:47 Подстилка кацапская, ВСУ имеют все для контрнаступления и зачистки города от орков, подумай о своей заднице, таких мразей везде ненавидят

      user avatar Гость

      09 августа 2022, 08:55

      полине, афине - долба@ебке!!)))). Иди на х@й, ты никому не нужна, никому не интересна - и так будет ВСЕГДА.... ЗАПОМНИ ЭТО И ПОВТОРЯЙ КАЖДОЕ УТРО ПЕРЕД ЗЕРКАЛОМ...))))... никому и никогда!!!.. Мелитополь Украина

      user avatar Гость

      09 августа 2022, 08:55

      Иван Федорович, а почему вам не приехать в родной Мелитополь и вместе встретить ВСУ в укрытиях, которых нет в городе, да и еще из расчета еды и воды на неделю, это получается что люди неделями будут в укрытиях при 40 градусной жаре? Они просто там не выживут и не дождутся вашего освобождения. Подумайте лучше было не сдавать Мелитополь в первый день войны, а теперь поздно батенька пить баржоми, когда печень сдохла.

      user avatar Гость

      09 августа 2022, 08:53

      полина/афина/луганчанка - да кому ты нужна, п@дарша)))).. скоро и тебя повесим за уши)))).. За что тебе платят?.. ты не выполняешь свои поставленные задачи!!))).. все тексты похожи, как под копирку!!))).. соберись баба-мужик!!))).. а стыдно будет перед мамой!!))) Умора... ржу не могу !))) Мелитополь Украина!

      user avatar Гость

      09 августа 2022, 08:50

      Ваня красавчик только в перёд бей рашистов

      user avatar Гость

      09 августа 2022, 08:46

      Скорее! Твари рашиские всех задрали!

      user avatar Гость

      09 августа 2022, 08:42

      Как же вас твари орковские люди ненавидят.

      user avatar Гость

      09 августа 2022, 08:36

      Да скорее бы уже!! Сил нет терпеть эту гниль фашистскую в Мелитополе!!!

      РІА Мелітополь правова інформація

      Використання матеріалів ria-m.tv, будь-якого типу, дозволяється за умови активного індексованого посилання на ria-m.tv. Гіперпосилання має бути розміщене виключно у першому або другому абзаці тексту. Матеріали надруковані в рубриці "Бізнес ідеї", "Політикум" та під знаком * мають іміджевий, благодійний характер або надруковані на правах реклами. Відповідальність за такі матеріали редакція несе. © 2013-2022 Всі права захищено.