UA RU

Стрічка новин

Сьогодні, 08:48

До України йде довгоочікуване потепління: коли температура підвищиться до +20°

Сьогодні, 08:30

"Це зневага": рашисти з «Шторм-Z», який базується на Мелітопольському напрямку, знову скаржаться на відсутність виплат

Сьогодні, 08:30

Білорусь перекинула підрозділ ППО до кордону з Росією: яка мета

Сьогодні, 08:17

Окупанти експлуатують школярів для прибирання Бердянська

Сьогодні, 08:15

Чим обернеться для РФ прибуття до України ракет ATACMS: прогноз аналітиків

Сьогодні, 08:00

У Мелітополі екс-правоохоронець влаштувався на службу до окупантів – стрибає на батутах на камеру (фото)

Сьогодні, 08:00

У Росії сталася істерика через слова спікера парламенту Вірменії про Україну

Сьогодні, 07:47

Італія та Україна у травні підпишуть угоду про відновлення Одеси, - глава МЗС

Сьогодні, 07:30

У Мелітополі віджаті квартири окупанти роздаватимуть гастролерам в іпотеку - подробиці

Сьогодні, 07:30

У Байдена не впевнені в перемозі України - ЗМІ

Сьогодні, 07:15

Для запорізьких атомників у Нетішині готують модульне містечко

Сьогодні, 07:14

Telegram обмежить низку каналів в Україні

Сьогодні, 07:00

TikTok в США можуть заборонити. Байден підписав закон

Сьогодні, 07:00

Доспівалася – керівника секти «Движение первых» у Мелітополі чекає сувора перевірка щодо корупції (фото)

Сьогодні, 06:40

Не стосується консульств. МЗС роз'яснило рішення Кабміну щодо паспортів чоловікам за кордоном

Сьогодні, 06:30

У Мелітополі окупанти нагородили організаторів фейкових виборів, деяких - посмертно (фото)

Сьогодні, 06:20

Російський суд заарештував усі кошти найбільшого банку США у РФ

Сьогодні, 06:10

Що відомо про нову очільницю Запоріжжя Регіну Харченко

Сьогодні, 06:06

ATACMS в Україні і вже використовуються

Сьогодні, 06:00

Польща готова допомогти Україні повернути чоловіків призовного віку – міністр оборони

Сьогодні, 06:00

В Мелітополі окупаційна влада зібралася демонтувати частину Ризького ринку (фото)

Вчора, 20:45

Кабмін заборонив пересилати за кордон паспорти для чоловіків

Вчора, 20:11

США таємно передали Україні ATACMS, а ЗСУ застосували їх минулого тижня

Вчора, 19:49

Зеленський про пакет допомоги від США: від ATACMS до необхідної ППО

Вчора, 19:31

За образом і подобою: рашисти в Мелітополі повторили фашистів і пересіли на мотоцикли (фото, відео)
Всі новини

Опитування

Що після деокупації територій (включаючи Мелітополь) робити з бізнесом, який відкрився і працює за російським законодавством, обслуговуючи військові Росії?

  • Передавати у власність держави
  • Передавати до муніципальної власності
  • Взагалі не карати
  • У кожному випадку розбиратися окремо

Проголосувати

Більше опитувань

Реклама у нас

Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Підпишіться на нас: Facebook tiktok Telegram Twitter Google Новини

    Коментарі

    Всього коментарів:

    22

    Ваш e-mail не буде опубліковано.

    * Обов'язково ознайомтесь з Правилами коментування

    Опублікувати
    user avatar Гость

    09 августа 2022, 18:20

    Такой бред,ваня опять на нюхался...

    user avatar Для всех

    09 августа 2022, 17:43

    Писдеть не мешки вопрочить ☺️

    user avatar Гость

    09 августа 2022, 15:18

    Для 15:07... Ты серьёзно?))))... какой бред)))).. ржу не могу))) Мозгов у упоротых нет, просто нет!!))) Мелитополь Украина!

    user avatar Гость

    09 августа 2022, 14:07

    Для 13:56.. Ты хоть знаешь что такое унитаз?))) Немытая расия - сказано на века!))) Мелитополь Украина!

    user avatar Гость

    09 августа 2022, 13:35

    Фашисты себуйте пока не поздно мы на своей земле!!!! Слава Украине!!! Мелитополь это украина

    user avatar Гость

    09 августа 2022, 11:55

    Для полины/афины... ты кто такая чтобы просить?... обращайся к своему пуйлу!!)) А для нас ты раб!!! А рабам слово не давали!!

    user avatar Мелитополец

    09 августа 2022, 11:54

    Вы все думаете,что радиация зацепит только Мелитополь? Ну и болваны же вы

    user avatar Гость

    09 августа 2022, 11:52

    Для афины/полины... баба-мужик)))).. дойная))) Сиди в своём гугандоне и не чирикай!! Рабам слово не давали!!))) Мелитополь Украина!

    user avatar Местный

    09 августа 2022, 10:33

    Для afina 00809 августа 2022, 09:50 Мечта детства думаю сбудется, повесить тебя на Говерле с аквафрешем на шее, шваль кацапская

    user avatar Гость

    09 августа 2022, 09:58

    Ага,значит скоро,жаль из укрытия не увидим,как все ждуны российских плюшек тикать будут!А кто не утечет-сдадим с потрохами!

    user avatar Егорка

    09 августа 2022, 09:52

    Иван Сергеевич! Быстрее освобождайте. Нет сил и делание смотреть на этих животных рашистских и ебалика с его вонючей каМАНДОЙ. Дайте им побольше огня, ведь вы же знаете где эти отбросы находятся.

    user avatar Гость

    09 августа 2022, 09:15

    Полинка ты Жданова слушаешь? Молодец, слушай почаще, ты уже чувалы свои собрала в кацапстан валить к своим соплеменникам?

    user avatar Гость

    09 августа 2022, 09:11

    полине/афине.. Ты , баба-мужик.... тебе же сказали... ты никому не нужна, твоё мнение никому не нужно, тебя никто не слушает)))) Повторяй как мантру перед зеркалом каждое утро!!))).. Нашла чем гордиться...лнр... )))) жесть..

    user avatar Гостья

    09 августа 2022, 09:08

    Беги вата в кацапстан

    user avatar Местный

    09 августа 2022, 08:57

    Для 08:47 Подстилка кацапская, ВСУ имеют все для контрнаступления и зачистки города от орков, подумай о своей заднице, таких мразей везде ненавидят

    user avatar Гость

    09 августа 2022, 08:55

    полине, афине - долба@ебке!!)))). Иди на х@й, ты никому не нужна, никому не интересна - и так будет ВСЕГДА.... ЗАПОМНИ ЭТО И ПОВТОРЯЙ КАЖДОЕ УТРО ПЕРЕД ЗЕРКАЛОМ...))))... никому и никогда!!!.. Мелитополь Украина

    user avatar Гость

    09 августа 2022, 08:55

    Иван Федорович, а почему вам не приехать в родной Мелитополь и вместе встретить ВСУ в укрытиях, которых нет в городе, да и еще из расчета еды и воды на неделю, это получается что люди неделями будут в укрытиях при 40 градусной жаре? Они просто там не выживут и не дождутся вашего освобождения. Подумайте лучше было не сдавать Мелитополь в первый день войны, а теперь поздно батенька пить баржоми, когда печень сдохла.

    user avatar Гость

    09 августа 2022, 08:53

    полина/афина/луганчанка - да кому ты нужна, п@дарша)))).. скоро и тебя повесим за уши)))).. За что тебе платят?.. ты не выполняешь свои поставленные задачи!!))).. все тексты похожи, как под копирку!!))).. соберись баба-мужик!!))).. а стыдно будет перед мамой!!))) Умора... ржу не могу !))) Мелитополь Украина!

    user avatar Гость

    09 августа 2022, 08:50

    Ваня красавчик только в перёд бей рашистов

    user avatar Гость

    09 августа 2022, 08:46

    Скорее! Твари рашиские всех задрали!

    user avatar Гость

    09 августа 2022, 08:42

    Как же вас твари орковские люди ненавидят.

    user avatar Гость

    09 августа 2022, 08:36

    Да скорее бы уже!! Сил нет терпеть эту гниль фашистскую в Мелитополе!!!

    РІА Мелітополь правова інформація

    Використання матеріалів ria-m.tv, будь-якого типу, дозволяється за умови активного індексованого посилання на ria-m.tv. Гіперпосилання має бути розміщене виключно у першому або другому абзаці тексту. Матеріали надруковані в рубриці "Бізнес ідеї", "Політикум" та під знаком * мають іміджевий, благодійний характер або надруковані на правах реклами. Відповідальність за такі матеріали редакція несе. © 2013-2023 Всі права захищено.