UA RU

Стрічка новин

Сьогодні, 19:38

У 18-річної дівчини з Донеччини почались пологи в евакуаційному поїзді: як усе закінчилось

Сьогодні, 19:05

Які професії значно підвищують ризик деменції – дослідження

Сьогодні, 18:51

Буданов розповів, чим нищать стратегічні літаки РФ

Сьогодні, 18:33

Чоловік з гранатою напав на консульство Ірану в Парижі – BILD

Сьогодні, 18:30

Окупанти в Мелітополі вирили чергове сакральне місце (фото)

Сьогодні, 18:28

Китайське чудо-юдо: окупанти в Мелітополі зібралися воювати на баггі (фото)

Сьогодні, 18:26

В Запоріжжі після бурі, на острові Хортиція, завалилися дерева (відео)

Сьогодні, 18:11

Удар по аеродрому у Джанкої: з'явилися перші супутникові фото

Сьогодні, 18:03

Британія презентувала новий бойовий танк Challenger 3

Сьогодні, 17:47

На США припадають 70% іноземних деталей, знайдених у російських ракетах, - ОП

Сьогодні, 17:35

У законопроект про допомогу США Україні включили нафтові санкції проти Ірану

Сьогодні, 17:30

"Куплю будинок або базу відпочинку в Кирилівці". Росіяни активно скуповують нерухомість на березі моря (фото)

Сьогодні, 17:21

Куди звертатися, якщо у вас зник хтось на ТОТ Запорізької області - адреси та телефони

Сьогодні, 17:15

Чому пункти незламності в Запорізькій області не працюють 24/7 пояснив Іван Федоров (фото, відео)

Сьогодні, 17:08

Окупанти скасували в Криму парад на 9 травня

Сьогодні, 17:03

Із фестивалю у Сочі на псевдовибори у Луганськ: пропагандистські контрасти для іноземної молоді

Сьогодні, 16:52

Демократи у Конгресі США намагаються "витягнути" проекти Джонсона з допомогою для України

Сьогодні, 16:37

У найбільшому селі під Мелітополем моторошна ДТП - постраждалий у лікарні (фото)

Сьогодні, 16:32

ЄЦБ вимагатиме від найбільших європейських банків скоротити діяльність у Росії, - Reuters

Сьогодні, 16:25

Мешканців Запоріжжя просять скоротити використання електроенергії

Сьогодні, 16:09

Чи можна пити алкоголь, якщо у вас підвищений тиск: лікар дав остаточну відповідь

Сьогодні, 15:50

США не підтримали план Ізраїля вдарити по Ірану, - CNN

Сьогодні, 15:39

У Мелітополі на полиці супермаркетів знову пробралася українська мова (фото)

Сьогодні, 15:35

Прем'єр Польщі закликав протестувальників припинити блокаду кордону з Україною

Сьогодні, 15:20

До Запоріжжя ворожі ракети долітають за 40 секунд – Іван Федоров обіцяє презентувати нові укриття (відео)
Всі новини

Опитування

Що після деокупації територій (включаючи Мелітополь) робити з бізнесом, який відкрився і працює за російським законодавством, обслуговуючи військові Росії?

  • Передавати у власність держави
  • Передавати до муніципальної власності
  • Взагалі не карати
  • У кожному випадку розбиратися окремо

Проголосувати

Більше опитувань

Реклама у нас

Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Підпишіться на нас: Facebook tiktok Telegram Twitter Google Новини

    Коментарі

    Всього коментарів:

    15

    Ваш e-mail не буде опубліковано.

    * Обов'язково ознайомтесь з Правилами коментування

    Опублікувати
    user avatar Гость

    14 августа 2022, 21:58

    Мелитополь только Украина!

    user avatar Гость

    14 августа 2022, 20:32

    Ванючая помойка открой коменты для статей ниже,про Лабынцева,про Ваню нюхача.А также нам интересна судьба Валеры Стоянова с приазовского района возглавлявшего союз ветеранов ато.Давай помойка работай!

    user avatar Евпатий

    14 августа 2022, 20:32

    Войско рашистской ПИДЕрассии будет разбито. Мы вместе с нашими союзниками поставим на колени кремлёвского лилипута. А уж если о Дрездене, то вспомните кто его бомбил. А ведь Англия с Украиной. Соснёт ещё перед смертью бункерный баобаб.

    user avatar Гость

    14 августа 2022, 20:20

    Уже даже Запад говорит Зеля ты проиграл,а Зеля напудрив ноздри кричит ещеееееее

    user avatar Для 18. 16

    14 августа 2022, 19:50

    Ты идиот? Какой Дрезден? Его авиация бомбила, находясь в небе над городом.. А ссыкливая раша после 3 месяцев войны уже не залетает на подконтрольною территорию, самолёты их наши ребята на раз из иглы и стингеров сбивают. Так что Дрезден отменяется. Ссыкливая рашка только ракеты по мирным домам и инфраструктуре может запускать из чёрного, каспийского морей, Белоруссии. Часть из них сбивает ПВО, часть не долетает, некоторые взрываются на территории рашкии. Так что дрезденская операция в том виде , как она была в 1945 отменяется . И слава Богу. Отлеталась рашка, летуны закончились, одни орковские ссыкуны остались.

    user avatar Гость

    14 августа 2022, 19:32

    За@бетесь освобождать!

    user avatar Гость

    14 августа 2022, 19:31

    Гость14 августа 2022, 18:16 Вот нравиться рашка и вали туда!!! У вас было 3 дня !!! Обосрались обтекайте !!!весь мир думает что теперь делать с обосранной педерацией. Мелитополь -Украина !!! Пошли вон с города и у нас наступить нормальная тихая жизнь , та которая была до 24 февраля !!

    user avatar Гость

    14 августа 2022, 19:28

    пуйло уже отсасывает у Запада!!)) Мелитополь Украина!

    user avatar Гость

    14 августа 2022, 18:16

    Горожанин, продолжай слушать эксперта, а главное арестовича на ночь. Придурок, огневая мощь России на порядок выше твоей неньки. Собери хоть миллион , все равно они все полягут под бомбежкой. Очнитесь укропы, вы проиграли войну ещё в 14 том, просто Россия тогда слегка огрызнулась. Сейчас, чуть сильней . Если придется ,Россия может увеличить бомбардировки до ужасных пределов, но тогда это уже будет не спецоперация, а настоящая война. Вспомни что сделали союзнички с Дрезденом, и это77 лет назад. Что сейчас может сотворить армия РФ с городами Украины, страшно себе представить. А вы придурки все выпрашивание и выпрашивание, в конце концов выпросите. успокоились бы уже , ижили бы как люди. Нет же все вам неймётся. Допрос тест, идиоты.

    user avatar Гость

    14 августа 2022, 17:52

    16.45. Не можем, ты ж его сосешь.

    user avatar Гость

    14 августа 2022, 17:21

    Спокійно селяни! Мелитополь уже освободили.

    user avatar Гость

    14 августа 2022, 17:12

    Если или да ко бы , то во рту росли грибы. На окраине каждый второй военный эксперт

    user avatar горожанин

    14 августа 2022, 17:08

    Ой, как засуетились любители "руzzкого мира". Ребятки,готовьте чемоданы,наши идут и освобождение Мелитополя неотвратимо! Так что готовьтесь, подлецы!

    user avatar Сергей Анатольевич ЛОХматый

    14 августа 2022, 17:00

    Эксперт этот идёт *#*@@ вместе со своим дружком конеголовым нюхачем!

    user avatar Гость

    14 августа 2022, 16:45

    бандеры сосите хуй у путина

    РІА Мелітополь правова інформація

    Використання матеріалів ria-m.tv, будь-якого типу, дозволяється за умови активного індексованого посилання на ria-m.tv. Гіперпосилання має бути розміщене виключно у першому або другому абзаці тексту. Матеріали надруковані в рубриці "Бізнес ідеї", "Політикум" та під знаком * мають іміджевий, благодійний характер або надруковані на правах реклами. Відповідальність за такі матеріали редакція несе. © 2013-2023 Всі права захищено.