Стрічка новин

    Вчора, 20:46

    За тиждень від ракетних ударів у Запоріжжі постраждало більше ніж 150 будинків

    Вчора, 20:18

    Путін надав Сноудену російське громадянство

    Вчора, 20:00

    Чи буде Україна оголошувати додаткову мобілізацію: відповідь Подоляка

    Вчора, 19:57

    Мелітопольців просять повідомляти ЗСУ про пересування ворожих зенітних комплексів

    Вчора, 19:45

    У Запорізькій області правоохоронці викрили підпільний гральний зал

    Вчора, 19:45

    Як почистити пригоріле деко за допомогою двох копійчаних засобів

    Вчора, 19:30

    ЗСУ відбили всі атаки на фронті та знищили три склади окупантів: зведення Генштабу

    Вчора, 19:22

    У Мелітополі колаборант заявив про тиск на "спостерігачів референдуму"

    Вчора, 19:10

    Сталася аварія на трубопроводі "Північний потік-2": офіційно повідомляють про витік газу

    Вчора, 18:57

    "Ми - прагматична країна": Подоляк розповів, чи проводитиме Україна додаткову мобілізацію

    Вчора, 18:40

    МАГАТЕ розпочало переговори щодо створення зони ядерної безпеки на ЗАЕС

    Вчора, 18:26

    93% жителів хочуть возз'єднання з Росії - в Мелітополі окупанти розсилають СМС (фото, відео)

    Вчора, 18:25

    Не обслуговують навіть "дружні" держави: які країни відмовились від російської платіжної системи "Мир"

    Вчора, 18:13

    У Криму повістки видають онкохворим та людям з інвалідністю

    Вчора, 18:02

    Величезний наплив людей. Росіянам дозволили переходити кордон з Грузією пішки

    Вчора, 17:53

    Чого очікувати на фронті після путінських "референдумів": прогноз військового експерта

    Вчора, 17:52

    За голову депутата держдуми Росії, якого бачили в Мелітополі, призначено велику суму (фото)

    Вчора, 17:35

    Цієї ночі у Запоріжжі рашисти «демілітаризували» гараж (відео)

    Вчора, 17:31

    У РФ жінка вбила 4-річну доньку через мобілізацію чоловіка

    Вчора, 17:14

    ЗСУ атакували російський центр керування іранськими дронами у Херсонській області, - ЗМІ

    Вчора, 16:57

    У Мелітополі окупанти влаштовують вибухові теракти у місті – Іван Федоров (відео)

    Вчора, 16:54

    Кривава стрілянина в іжевській школі: в РФ "знайшли американський слід" в нападі на навчальний заклад

    Вчора, 16:34

    У Запоріжжі злодія вирахували за геолокацією вкраденого телефону

    Вчора, 16:28

    Підтримав мобілізацію і говорив про майбутнє Європи: Лукашенко зустрівся із Путіним в Росії (відео)

    Вчора, 16:28

    Рашисти вигадали новий фейк про в'їзд в окупований Мелітополь
    Всі новини

    Реклама у нас

    Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

    Підпишіться на нас: Facebook Instagram Telegram Google Новини

      Коментарі

      Всього коментарів:

      24

      Ваш e-mail не буде опубліковано.

      * Обов'язково ознайомтесь з Правилами коментування

      Опублікувати
      user avatar Салоимитатор

      18 августа 2022, 18:59

      В Срало Украине.довели-теперь терпите

      user avatar Jorje Clouni

      17 августа 2022, 20:18

      Кацап є кацапи, нічого людського.

      user avatar Стефанія

      17 августа 2022, 12:52

      Я просто шокована від логіки росіян!!! Пішли війною на іншу країну, ще й у них всі винні!! Сидіть у своїх болотах, а нашу святу землю не чіпайте, бо ми українці ніколи своєї землі і свободи не віддамо!!!

      user avatar Толик

      17 августа 2022, 12:33

      Если бы не Россия сейчас. Мелитополь уже был бы руины. Конечно Мер Фёдор этого очень сильно хочет. Что бы Мелитополь снесли с лица земли

      user avatar Lana

      17 августа 2022, 12:29

      Украина. Все обстрелы идут только от туда. И Партизаны что Мелитополе тиракты устраивают в городе. Против местного населения. Гибгет. А русские.

      user avatar Боевой Бурят

      17 августа 2022, 08:54

      Мы русские - глаза узкие. Убивать и грабить все что мы умеем.

      user avatar Гость

      17 августа 2022, 07:14

      Нету уже Джанкойской подстанции,так что к залупе путина подключайтесь,вонючки кацапские ,и пидары их поддерживающие!!!

      user avatar Солнце

      17 августа 2022, 06:58

      Конечно, вас тут не обстреливают как Николаев сам себя, Мариуполь, Харьков, Суммы, Винницу, Чернигов, они специально устраивают провокации, жто шантаж чистой воды. Люди рассказали как они даже не прячутся, зная что свои стреляют. Нам нужна одна победа, мы за ценой не постоим, ихтамнету, это не мы- раша есть раша...

      user avatar Гость 75

      17 августа 2022, 06:12

      Неужели кто-то верит что Россия обстреливает АЭС люди то видят откуда обстрел с Никополя фейкометы конченые

      user avatar Вольдемар

      17 августа 2022, 05:49

      Как вы уже достали своей. "правдой",сколько можно уже брехать? Удивительно- захватили АЭС для того чтобы ее обстреливать...

      user avatar Гость

      17 августа 2022, 04:55

      Поддерживаю гостя 01:19 Алексея и добавлю что пусть валят с войсками РФ домой в рашку. Где у них все хорошо

      user avatar Володимир

      17 августа 2022, 02:33

      Рашисти тварі кончені здохніть всі ублюдки!Росія не має права на існування!країна терорист має бути ліквідована!а пуйло повішання на площі!

      user avatar Алексей

      17 августа 2022, 01:19

      Валите в пидарашку любители руського мира , там вас любят и ждут и нет бандеровцев и всё прекрасно и даже трава зелёная.

      user avatar Гость

      17 августа 2022, 01:07

      Ага, Украина на своих граждан xyй ложила, и ей за это слава, логика железная, пиши ещё. Если бы ещё просто ложила, она своих же граждан всеми способами уничтожает и гнобит, издевается, за это ей слава? За что? За то что нас всех продали и предали властьимущие за пиндосские бабки? Шёл бы ты наxyй запроданец. Адекватные люди видят как Украина к своему народу относится, как помогает, тошнит уже от всpaтых кастрюль, только и умеете что чушь молоть, козлы бл.ять

      user avatar Гость

      17 августа 2022, 00:48

      Россия дерьмо. Слава Украине.

      user avatar Кио

      17 августа 2022, 00:20

      Какая же мерзкая помойка, слышали бы вы, что про вас люди в городе говорят, яркая иллюстрация слова " журнашлюхи" !

      user avatar Dok

      17 августа 2022, 00:15

      Сами себя обстреливают вместе с АЭС- вы безумные что ли!? На кого это расчитано, есть же предел какой то! Или за деньги все продвть можно?!

      user avatar Гость

      16 августа 2022, 23:50

      Вы, кончелыги, даже в своём выcepe про обстрел ЗАЭС тупо коменты закрыли, а почему так? Знаете потому что кто это обстреливает, и люди знают. Выродки вы, конченое отребье. Чем больше вы этой гнили публикуете - тем больше отвращения к вам и к укрорежиму. Нелюди.

      user avatar Гость

      16 августа 2022, 23:45

      Укросми, в этом вся ваша суть: лгать, обсирать. А вся сущность укропии, это убивать и вредить людям . Украина не имеет права на существование..

      user avatar Гость

      16 августа 2022, 23:04

      "надежда на силы сопротивления, которые уже начали портить линии электропередач в Херсонской области." --- комментарии как говорится излишни. Нам их благодарить может за порчу ЛЭП? Вообще вы всю суть укро режима этими словами описали, молодцы, хоть где то не спuздeли. Ох и конченые.

      user avatar Милифлей

      16 августа 2022, 22:51

      Вы совсем олигофрены в редакции? ЗАЭС под контролем РФ, зачем им себя обстреливать? И Донецк сам себя обстреливает, засыпает "лепестками", и Горловка, и остальные города, сами себя обстреливают, какие же вы подонки такую ахинею нести, прекрасно понимая кто на самом деле это делает. Для Зеленского видимо все те кто остался на "оккупированных" территориях не люди - их можно бомбить, можно отключать им газ, воду, свет, забить болт на то что людям за что то жить нужно. Сволочи, подонки, и мpaзь, и киевский режим, и ваша желтушная помойка. Лягли под пиндосов, предали свой народ, уничтожаете всех - и мирных, и детей, и своих военных, сидя сытости и тепле, имея запасной аэродрои за границей. Реально бесы и ничтожества. Зеленский вообще Иуда конченый, сколько ему поверили а он тупо всех предал, ради своей шкурки объeбoшeнной. Рано или поздно но расплата будет.

      user avatar Знающий

      16 августа 2022, 22:46

      На российской частоте!? Вы серьезно? Журналюги, вы бы хоть чуть-чуть матчасть почитали.

      user avatar Гость

      16 августа 2022, 21:36

      Дебилы, какой Джанкойской ГЭС? Вас как часто мама в етстве рогяла?

      user avatar Житель

      16 августа 2022, 21:25

      Сами по себе стреляют. Бред.

      РІА Мелітополь правова інформація

      Використання матеріалів ria-m.tv, будь-якого типу, дозволяється за умови активного індексованого посилання на ria-m.tv. Гіперпосилання має бути розміщене виключно у першому або другому абзаці тексту. Матеріали надруковані в рубриці "Бізнес ідеї", "Політикум" та під знаком * мають іміджевий, благодійний характер або надруковані на правах реклами. Відповідальність за такі матеріали редакція несе. © 2013-2022 Всі права захищено.