Стрічка новин

    Вчора, 20:46

    За тиждень від ракетних ударів у Запоріжжі постраждало більше ніж 150 будинків

    Вчора, 20:18

    Путін надав Сноудену російське громадянство

    Вчора, 20:00

    Чи буде Україна оголошувати додаткову мобілізацію: відповідь Подоляка

    Вчора, 19:57

    Мелітопольців просять повідомляти ЗСУ про пересування ворожих зенітних комплексів

    Вчора, 19:45

    У Запорізькій області правоохоронці викрили підпільний гральний зал

    Вчора, 19:45

    Як почистити пригоріле деко за допомогою двох копійчаних засобів

    Вчора, 19:30

    ЗСУ відбили всі атаки на фронті та знищили три склади окупантів: зведення Генштабу

    Вчора, 19:22

    У Мелітополі колаборант заявив про тиск на "спостерігачів референдуму"

    Вчора, 19:10

    Сталася аварія на трубопроводі "Північний потік-2": офіційно повідомляють про витік газу

    Вчора, 18:57

    "Ми - прагматична країна": Подоляк розповів, чи проводитиме Україна додаткову мобілізацію

    Вчора, 18:40

    МАГАТЕ розпочало переговори щодо створення зони ядерної безпеки на ЗАЕС

    Вчора, 18:26

    93% жителів хочуть возз'єднання з Росії - в Мелітополі окупанти розсилають СМС (фото, відео)

    Вчора, 18:25

    Не обслуговують навіть "дружні" держави: які країни відмовились від російської платіжної системи "Мир"

    Вчора, 18:13

    У Криму повістки видають онкохворим та людям з інвалідністю

    Вчора, 18:02

    Величезний наплив людей. Росіянам дозволили переходити кордон з Грузією пішки

    Вчора, 17:53

    Чого очікувати на фронті після путінських "референдумів": прогноз військового експерта

    Вчора, 17:52

    За голову депутата держдуми Росії, якого бачили в Мелітополі, призначено велику суму (фото)

    Вчора, 17:35

    Цієї ночі у Запоріжжі рашисти «демілітаризували» гараж (відео)

    Вчора, 17:31

    У РФ жінка вбила 4-річну доньку через мобілізацію чоловіка

    Вчора, 17:14

    ЗСУ атакували російський центр керування іранськими дронами у Херсонській області, - ЗМІ

    Вчора, 16:57

    У Мелітополі окупанти влаштовують вибухові теракти у місті – Іван Федоров (відео)

    Вчора, 16:54

    Кривава стрілянина в іжевській школі: в РФ "знайшли американський слід" в нападі на навчальний заклад

    Вчора, 16:34

    У Запоріжжі злодія вирахували за геолокацією вкраденого телефону

    Вчора, 16:28

    Підтримав мобілізацію і говорив про майбутнє Європи: Лукашенко зустрівся із Путіним в Росії (відео)

    Вчора, 16:28

    Рашисти вигадали новий фейк про в'їзд в окупований Мелітополь
    Всі новини

    Реклама у нас

    Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

    Підпишіться на нас: Facebook Instagram Telegram Google Новини

      Коментарі

      Всього коментарів:

      24

      Ваш e-mail не буде опубліковано.

      * Обов'язково ознайомтесь з Правилами коментування

      Опублікувати
      user avatar Гость

      17 августа 2022, 01:21

      "не будет Мелитополя не будет Крыма" , "укрыться не успеет никто" - это Пёдopoв ты так о своих горожанах заботишься, недоразумение ты никчемное? Как же ты дoeбал своими oxyитeльными историями, на внутривенное уже перешёл? Ох и чучело. Никто у него укрыться не успеет, тебя то я смотрю уже укрыло знатно, наркоман ебyчий

      user avatar Роза Григорьевна

      16 августа 2022, 22:09

      Ой, как заелозились гниды коллаборантские! Повылазили комментировать! А вы думали,что рашка навсегда? Зря, это же не 2014 г. и Мелитополь НЕ Донбасс Мелитополь -Украина! был и будет. Так что не беситесь, не поможет!

      user avatar Гость

      16 августа 2022, 21:58

      Вообще пох!!!не нужно слушать упоротых кастрюлеголовых!!!

      user avatar Гость

      16 августа 2022, 20:11

      Для бота 19:30.. русня ботоксная, красиво бежишь с Крыма!!)).. браво.. мне нравится!!)) Мелитополь Украина!

      user avatar Гость

      16 августа 2022, 19:30

      Ваня тебя скоро в жопу выебут и зеля не поможет наркоманы конченыии

      user avatar Гость

      16 августа 2022, 19:21

      Конец расийскому пуйлу!! Мелитополь Украина!

      user avatar параше

      16 августа 2022, 18:08

      скоро конец, рается пукан у немытой сволоты:) сасия фпирде!

      user avatar Гость

      16 августа 2022, 17:33

      Не слушайте поганую рашку. Раша - самое большое зло в мире.

      user avatar Дмитрий

      16 августа 2022, 17:11

      Больное воображение Ваньки Федорова после очередного приема кокоса.

      user avatar Гость

      16 августа 2022, 17:07

      Зеленский, радуйся, что у Путина здоровые нервы. Скоро его разозлишь и будет атака на центр принятия решений, т.е. на Киев. И тогда конец Украине. Одумайся Зеленский, пока не поздно!!!

      user avatar Гость

      16 августа 2022, 15:17

      Для урода 14:26.. Ты это поясни родителям, чей ребёнок умер от бомбёжки или ребёнка, на глазах которого фашисты растреливали его близких!!.. Мелитополь Украина!

      user avatar Пинк

      16 августа 2022, 14:26

      Комментаторы ниже! Вы в курсе, что за такие слова тоже горят в аду

      user avatar Гость

      16 августа 2022, 14:15

      шапурова, это жирная,вонючая,воровитая свиноматка. Теперь ещё колаборантка.

      user avatar За Мелитополь

      16 августа 2022, 14:02

      Приятно смотреть на это,..особенно как визжат сучки!!)). ты смотри.. ей так было хорошо и она не хочет выезжать с Крыма!!(((.. Зато мы очень горели желанием !!((.. Твари, гореть вам в аду!! Мелитополь Украина!

      user avatar Вероника

      16 августа 2022, 13:41

      Шапурова - это жирная свинья, которая просто не должна жить. Она должна стать удобрением.

      user avatar гость

      16 августа 2022, 13:37

      А кто такая Шапурова?

      user avatar Гость

      16 августа 2022, 13:30

      У конеголового ещё много закладок)

      user avatar Эволюция российского нациста

      16 августа 2022, 13:27

      родился - АУЕ - тюрьма - орк в аримии мародеров - груз 200 - машина семье

      user avatar Вероника

      16 августа 2022, 13:25

      Скажите, а когда Шапуровой в жопу засунут взрывчатку?

      user avatar Гостья

      16 августа 2022, 13:22

      В комментариях у ваты пуканы подгорают. Валите в рашку.

      user avatar Гость

      16 августа 2022, 13:16

      Скоро! СУХС!

      user avatar Конеголовый нюхач

      16 августа 2022, 13:11

      Опять нанюхался и несёт бредятину

      user avatar Гость

      16 августа 2022, 13:09

      Слава тебе Господи. Быстрей бы вернули Мелитополь. В Украину. Жду не дождусь. А всех проклятых предателей повесить за яйца и отбить бошку. Твари колабррантские прочь с украинской земли. Фашисты. Ублюдки не навижу вас. Чтоб вы сгнили в окопах.

      user avatar Гость

      16 августа 2022, 12:50

      Отлично!!))). Дальше будет интереснее!!))) Мелитополь Украина!

      РІА Мелітополь правова інформація

      Використання матеріалів ria-m.tv, будь-якого типу, дозволяється за умови активного індексованого посилання на ria-m.tv. Гіперпосилання має бути розміщене виключно у першому або другому абзаці тексту. Матеріали надруковані в рубриці "Бізнес ідеї", "Політикум" та під знаком * мають іміджевий, благодійний характер або надруковані на правах реклами. Відповідальність за такі матеріали редакція несе. © 2013-2022 Всі права захищено.