Стрічка новин

    Вчора, 20:46

    За тиждень від ракетних ударів у Запоріжжі постраждало більше ніж 150 будинків

    Вчора, 20:18

    Путін надав Сноудену російське громадянство

    Вчора, 20:00

    Чи буде Україна оголошувати додаткову мобілізацію: відповідь Подоляка

    Вчора, 19:57

    Мелітопольців просять повідомляти ЗСУ про пересування ворожих зенітних комплексів

    Вчора, 19:45

    У Запорізькій області правоохоронці викрили підпільний гральний зал

    Вчора, 19:45

    Як почистити пригоріле деко за допомогою двох копійчаних засобів

    Вчора, 19:30

    ЗСУ відбили всі атаки на фронті та знищили три склади окупантів: зведення Генштабу

    Вчора, 19:22

    У Мелітополі колаборант заявив про тиск на "спостерігачів референдуму"

    Вчора, 19:10

    Сталася аварія на трубопроводі "Північний потік-2": офіційно повідомляють про витік газу

    Вчора, 18:57

    "Ми - прагматична країна": Подоляк розповів, чи проводитиме Україна додаткову мобілізацію

    Вчора, 18:40

    МАГАТЕ розпочало переговори щодо створення зони ядерної безпеки на ЗАЕС

    Вчора, 18:26

    93% жителів хочуть возз'єднання з Росії - в Мелітополі окупанти розсилають СМС (фото, відео)

    Вчора, 18:25

    Не обслуговують навіть "дружні" держави: які країни відмовились від російської платіжної системи "Мир"

    Вчора, 18:13

    У Криму повістки видають онкохворим та людям з інвалідністю

    Вчора, 18:02

    Величезний наплив людей. Росіянам дозволили переходити кордон з Грузією пішки

    Вчора, 17:53

    Чого очікувати на фронті після путінських "референдумів": прогноз військового експерта

    Вчора, 17:52

    За голову депутата держдуми Росії, якого бачили в Мелітополі, призначено велику суму (фото)

    Вчора, 17:35

    Цієї ночі у Запоріжжі рашисти «демілітаризували» гараж (відео)

    Вчора, 17:31

    У РФ жінка вбила 4-річну доньку через мобілізацію чоловіка

    Вчора, 17:14

    ЗСУ атакували російський центр керування іранськими дронами у Херсонській області, - ЗМІ

    Вчора, 16:57

    У Мелітополі окупанти влаштовують вибухові теракти у місті – Іван Федоров (відео)

    Вчора, 16:54

    Кривава стрілянина в іжевській школі: в РФ "знайшли американський слід" в нападі на навчальний заклад

    Вчора, 16:34

    У Запоріжжі злодія вирахували за геолокацією вкраденого телефону

    Вчора, 16:28

    Підтримав мобілізацію і говорив про майбутнє Європи: Лукашенко зустрівся із Путіним в Росії (відео)

    Вчора, 16:28

    Рашисти вигадали новий фейк про в'їзд в окупований Мелітополь
    Всі новини

    Реклама у нас

    Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

    Підпишіться на нас: Facebook Instagram Telegram Google Новини

      Коментарі

      Всього коментарів:

      17

      Ваш e-mail не буде опубліковано.

      * Обов'язково ознайомтесь з Правилами коментування

      Опублікувати
      user avatar Гость

      17 августа 2022, 10:04

      Для бота 9:57.. Поддерживай свой х@й, пока он на месте!!! Посмотрим что будешь делать без него!!.. вы же над нашими пленными издеваетесь, фашисты!!! Мелитоподь Украина!!

      user avatar Гость

      17 августа 2022, 09:57

      Поддерживаю МЕЛИТОПОЛЬЦА 08.31. Всё это так и есть.

      user avatar Гость

      17 августа 2022, 09:22

      Антроповы - не простим!!! Как сыну своему в глаза смотреть будете?!!.. или он такой же?... и нашим и вашим?.. твари.. фашисты людей убивают, а они сотрудничают!! Ничего ..знаем где эти суки живут и работают!!! Ждите гостей! Мелитополь Украина!

      user avatar Гость

      17 августа 2022, 09:09

      Не вижу молокозавода и рыбцеха и Романова нет,хотя работают с первого месяца оккупации.Вывод:Виктор Иванович нашел какого то Фукса на него зарегистрировал все производство и торговлю и спокойно работает.Мораль:делай как Романов и тебе ничего не будет в случае прихода Украины!Собственно говоря он так сделал и с мама Мия и с ёлки палки ,а сказал что у него отдали бизнес и он сильно пострадал..

      user avatar Гость

      17 августа 2022, 08:57

      Сусел ссучился. Никто не сомневался. Этот мать продаст при первой возможности

      user avatar Гость

      17 августа 2022, 08:56

      Есть знакомые в Бердянске? Позвоните спросите ( лично сделал)- бердянцам рассказывают, что из Мелитополя им газ тянут….,гг

      user avatar ЗСУ

      17 августа 2022, 08:48

      Ничего не будет всем этим ЧП и остальным, людям надо за что то жить, можно было подождать пару месяцев еще как то, но оккупация затягивается. Будут привлечены к ответственности только те кто продвигает русский мир.

      user avatar Гость

      17 августа 2022, 08:39

      Антропова - сука при старом муже!(((.. он ещё жив или отошёл?!!)) . посмотрим что ты будешь делать, когда вернётся Украина?... тварь ссученная !! Мелитополь Украмна!

      user avatar Гость

      17 августа 2022, 08:36

      Для ботов расийских: Вот и забирайте всех этих тварей к себе в Сибирь, когда будете драпать!!))). Нам предатели в Мелитополе не нужны!!.. Украина никогда не откажется от Мелитополя!! Мы дождёмся освобождения, а предателям под зад коленой, если успеют твари!

      user avatar За Мелитополь

      17 августа 2022, 08:33

      Антропова - у@ебище квадратное, ты как спишь по ночам?.. ничего не мешает?!!))).. жди гостей фашистка!!! Мелитополь Украина!

      user avatar мелитополец

      17 августа 2022, 08:31

      Газ будет, уже стоят газопровод. А как нам работать, если не регистрироваться? Фёдоров так только отталкивает мелитопольцев от себя, точно уже знает, что Мелитополь не Украина и пытается сделать всем хуже.

      user avatar Гость

      17 августа 2022, 08:30

      Антропова - тварь ссученная!!! Знаем где ты живешь и чем занимаешься!! Ходи и оглядывайся, баба-мужик!! Мелитополь Украинач

      user avatar Гость

      17 августа 2022, 08:16

      Чебурашка уже есть, крокодил Гена есть ,как говорила старуха Шапокляк-хорошими делами прославиться нельзя!Оккупанты скоро сами потикают, ибо газа нет и не будет,а энергосистема выдержит максимум до ноября,а в холоде господа рашисты сидеть не будут!

      user avatar Гость

      17 августа 2022, 08:01

      Антропова жесть

      user avatar Гость

      17 августа 2022, 07:34

      Хорошо что мы в отличии от Федорова не нюхает.И знаем.Что Украина прокачивает газ и нефть РФ в Европу.Тем самым помогая зарабатывать.Пойди к щели предъяви либил.

      user avatar Гость

      17 августа 2022, 07:13

      Российская армия - армия освободительница, и помощь ей - благое дело

      user avatar Гость

      17 августа 2022, 07:09

      Вот и посмотрим ,закроют ли молокозавод, рыбцех, мирненскую воду. И узнаем кто спонсирует российскую армию.

      РІА Мелітополь правова інформація

      Використання матеріалів ria-m.tv, будь-якого типу, дозволяється за умови активного індексованого посилання на ria-m.tv. Гіперпосилання має бути розміщене виключно у першому або другому абзаці тексту. Матеріали надруковані в рубриці "Бізнес ідеї", "Політикум" та під знаком * мають іміджевий, благодійний характер або надруковані на правах реклами. Відповідальність за такі матеріали редакція несе. © 2013-2022 Всі права захищено.