Стрічка новин

    Сьогодні, 07:06

    У Василівці на блок-посту застрягли близько 3000 осіб – окупанти не випускають

    Сьогодні, 06:48

    Очільниця Міноборони Німеччини повідомила про 16 гаубиць для України

    Сьогодні, 06:41

    Газовий шантаж - у Мелітополі колаборанти вимагають розрахуватися за газ рублями

    Сьогодні, 06:34

    Танки, військові склади та іранські "шахіди": перелік втрат окупантів на фронті за добу

    Сьогодні, 06:21

    Партія миру посилюється: у ГУР розповіли, як кремлівські еліти хочуть відмежуватись від Путіна

    Сьогодні, 06:15

    Українською армією знищено арсенал російської техніки - окупанти в паніці готують оборону у Запорізькій області (фото)

    Сьогодні, 06:06

    На окремих напрямках окупанти самі здаються в полон та залишають позиції - Генштаб

    Сьогодні, 06:00

    З Мелітополя до Кремля на уклін путіну летіли: гаулейтери, ескортниці і зрадник із «відірваною дупою» (фото)

    Вчора, 20:50

    У Фінляндії росіян-дезертирів селять разом із українськими біженцями - соцмережі

    Вчора, 20:33

    Половина чоловіків втекла з Бурятії, на війну беруть "дідів": росіянка розказала про мобілізацію в РФ

    Вчора, 20:25

    У Бердянскому районі окупанти примушують вчителів до колоборації

    Вчора, 20:13

    Зустріч Лукашенка та Путіна в Сочі: про що говорили диктатори та чого хотів президент РФ - експерт

    Вчора, 19:47

    РФ за добу завдала по Україні 4 ракетні і 3 авіаційні удари: що відомо

    Вчора, 19:45

    У МАГАТЕ знають, де знаходиться викрадений росіянами гендиректор ЗАЕС та вимагають його звільнення

    Вчора, 19:33

    Данія, Німеччина та Норвегія профінансують виробництво для України 16 самохідних гаубиць Zuzana 2

    Вчора, 19:07

    "Щедрість" рашистів вразила мешканців Мелітопольщини (фото)

    Вчора, 19:06

    У Мережі з'явилося фото прапора України у Торському Донецькій області

    Вчора, 18:52

    Конституційний суд РФ схвалив "приєднання" окупованих територій України: що відомо

    Вчора, 18:47

    Росія здасть Луганську область для утримання Херсонської та Запорізької областей, - ISW

    Вчора, 18:35

    США готові виділяти Україні $1,5 млрд щомісяця до кінця війни, - Bloomberg

    Вчора, 18:33

    У Мелітополі рашисти хочуть озолотитися на "віджатому" об'єкті

    Вчора, 18:11

    Папа Римський закликав Путіна припинити "потік насильства і смерті" в Україні

    Вчора, 17:47

    Лікування інфаркту та інсульту: які безкоштовні послуги надають пацієнтам в Україні

    Вчора, 17:42

    Ракети влучили у дачний кооператив - Наслідки сьогоднішнього обстрілу Запоріжжя (відео)

    Вчора, 17:33

    Що подивитися: 5 нових фільмів для вихідних
    Всі новини

    Реклама у нас

    Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

    Підпишіться на нас: Facebook Instagram Telegram Google Новини

      Коментарі

      Всього коментарів:

      29

      Ваш e-mail не буде опубліковано.

      * Обов'язково ознайомтесь з Правилами коментування

      Опублікувати
      user avatar Сокіл

      24 сентября 2022, 18:25

      Він зараз ховається в Крисму. Чекаємо повернення.

      user avatar Тина

      19 сентября 2022, 20:27

      Ну живёшь в Украине и живи себе тихонько.Так нет же надо против страны,которая тебя приютила,ещё херню какую молоть.У нас город многонациональный,но унижать украинцев мы не позволим.

      user avatar Гость

      19 сентября 2022, 13:05

      Ні, арсенівський!!))

      user avatar Гость

      18 сентября 2022, 23:47

      Так что он хуесос путинский получается???))))

      user avatar Рудик

      18 сентября 2022, 17:30

      Так ему Артур по губам водил - он опущенный.

      user avatar Гость

      18 сентября 2022, 02:52

      Адрес этого армянского пидораса плиз?))))

      user avatar ЗСУ

      18 сентября 2022, 02:27

      Человек не понимает что положение дел очень скоро изменится.

      user avatar Гость

      17 сентября 2022, 23:11

      Сто процентов наркобарыга путинский

      user avatar Жорж

      17 сентября 2022, 21:55

      Ще й поспішайте, воно вже в крисм намилилося…

      user avatar Гость

      17 сентября 2022, 20:57

      Мелитопольские герои наши, вальните уже это пидораса

      user avatar Гост

      17 сентября 2022, 19:08

      Арсен Аблаєв )))) Твоего мужа? Получается, 2 пидараста?))))) Я ху@ю...

      user avatar Арсен Аблаєв

      17 сентября 2022, 18:52

      Черти ебаные, залупы обоснованные! А что вы можете сделать??А ну харэ говном поливать и пидарасить моего мужа!!!

      user avatar Кукла

      17 сентября 2022, 18:48

      А якщо йому відрізати яйця?

      user avatar Гост

      17 сентября 2022, 18:18

      Как этот мразь получил гражданство, или вид на жителство? Спросите у Саулий,... он же за счёт "нерусских " не плохо жил, и расценки у него были нормальные.. Спросите у "паспортстола "- Эдика Васильевича... таких тварей не десятки, а сотни в Мелитополе. Слава Украине!!! Героям Слава!!! Думаю, разберёмся...

      user avatar Для тупого ватана

      17 сентября 2022, 17:16

      Для 16.05 Ти мене рзскусило))) насправді афіна вже здохла від Хімери , а її залишки обісцяли собаки)))

      user avatar Гость

      17 сентября 2022, 17:12

      16.18 - в твоїй підаРашці раз в 1000 більше нелегалів)))

      user avatar Гость

      17 сентября 2022, 16:24

      По чём опиум для народа, барыга???

      user avatar Гость

      17 сентября 2022, 16:23

      Таких пидорасов как он в запорожье человек 200

      user avatar Гость

      17 сентября 2022, 16:21

      Армянин этот пидор путинский ево еба.... всраку в маскве

      user avatar Гость.

      17 сентября 2022, 16:18

      А куда же все20 лет смотрела эмиграционная служба Мелитополя? Они получали зарплаты из бюджета города, чем занимались?Вот поэтому в городе и расцветал бандитизм.Никто не за что не нёс ответственности.Управленческий аппарат раздували,а работы --0,0000001%.

      user avatar Афина

      17 сентября 2022, 16:05

      Да я слышала , никакого у него пмж нет. Он жил в Украине нелегально, барыжил наркотой и склонен к гомосексуализму…

      user avatar Гость

      17 сентября 2022, 15:55

      А у него что --ПМЖ? А как он его получил,что родственники граждане Украины или деньги всё сделали?

      user avatar Гость

      17 сентября 2022, 15:51

      Ходи и оглядывайся чучело, живущее на Гоголя 142!! Мелитополь Украина!

      user avatar Гость

      17 сентября 2022, 15:49

      Уж очень похож на вот-вот опущенного, которого выебут палкой и снимут на видео. Не жилец он в Мелитополе.

      user avatar Гость

      17 сентября 2022, 15:31

      А потом обижается-"а меня за что?"

      user avatar Роза

      17 сентября 2022, 15:25

      Так это же парень арсена аблаева, который пол города заразил сифилисом!!!

      user avatar Гость

      17 сентября 2022, 15:24

      Учёт-основа демократии.

      user avatar Юля

      17 сентября 2022, 15:23

      На пидара похож….

      user avatar Гость

      17 сентября 2022, 15:17

      Тварвна - едь в свою рашу-пид@рашу!! В противном случаи придется принимать подарки от партизан!!! Мелитополь Украина!

      РІА Мелітополь правова інформація

      Використання матеріалів ria-m.tv, будь-якого типу, дозволяється за умови активного індексованого посилання на ria-m.tv. Гіперпосилання має бути розміщене виключно у першому або другому абзаці тексту. Матеріали надруковані в рубриці "Бізнес ідеї", "Політикум" та під знаком * мають іміджевий, благодійний характер або надруковані на правах реклами. Відповідальність за такі матеріали редакція несе. © 2013-2022 Всі права захищено.