![В Запорожской области введены отключения электроэнергии](/images/news/2022/10/301380.jpeg?1666041532)
У трьох областях України, серед них і в Запорізькій, запроваджено віялові відключення електроенергії.
Як повідомляє Кіровоградська ОВА, йдеться про Кіровоградську, а також Запорізьку та Дніпропетровську області.
Режим віялових відключень вже вводився сьогодні вранці і може повторитись у разі потреби. Час відключення становитиме 2 години, але – за погодженням з місцевою владою – може бути й більше.
При цьому у разі великого дефіциту електроенергії можуть відключати тих самих споживачів по кілька разів на день з проміжками між відключеннями в 1-2 години.