Стрічка новин

    Сьогодні, 14:26

    Стало відомо, коли в Мелітополі з'явиться дротовий інтернет провайдера "Медіана"

    Сьогодні, 14:26

    Чи буде наступ окупантів на Запорізькому напрямку

    Сьогодні, 14:00

    "Готові застосовувати всі види зброї": Медведєв вибухнув погрозами через постачання Україні ракет із США

    Сьогодні, 13:37

    Потрібно 10 років: мелітопольців обдурили з російською пенсією

    Сьогодні, 13:30

    СБУ опублікувала ексклюзивне відео сьогоднішнього обміну полоненими

    Сьогодні, 13:25

    У Запорізькому районі знешкодили залишки снарядів РСЗВ “Ураган”

    Сьогодні, 13:00

    Сприятливі дні для пересаджування кімнатних рослин 2023 року: дати за місяцями

    Сьогодні, 12:58

    "Російська армія занадто слабка" – на рашаТБ визнали, що окупанти не зможуть утримати Мелітополь (відео)

    Сьогодні, 12:47

    У Києві перекинулася карета "швидкої", є постраждалий (фото, відео)

    Сьогодні, 12:23

    Ворог обстріляв майже 30 населених пунктів у Запорізькій області

    Сьогодні, 12:22

    Як приготувати солоні бельгійські вафлі з сиром: простий рецепт

    Сьогодні, 12:09

    У Мелітополі окупанти затримують зарплати та пенсії - Іван Федоров (відео)

    Сьогодні, 11:45

    Авіакатастрофа у Броварах: стало відомо, коли розшифрують "чорну скриньку"

    Сьогодні, 11:30

    Росія "внесла" окуповані території України до Південного військового округу - розвідка Британії

    Сьогодні, 11:23

    Стало відомо, в яких школах Мелітополя окупанти розміщують особовий склад і БК

    Сьогодні, 11:20

    У Каховському водосховищі, з якого на ЗАЕС подається охолоджувальна вода, знижується її рівень

    Сьогодні, 11:15

    Ігнат про загрозу ракетних ударів з Білорусі: треба завжди бути готовими до атак

    Сьогодні, 11:11

    У Росії видають овочеві набори сім'ям "мобіків", яких кинули на війну в Україну (відео)

    Сьогодні, 10:55

    Одеса знову залишилася без світла через ще одну масштабну аварію на підстанції

    Сьогодні, 10:37

    У Мелітополі лютують окупанти - "шмонають" навіть студентів

    Сьогодні, 10:32

    Майонез, банани та яєчна шкаралупа: які продукти стануть гарним добривом для кімнатних рослин

    Сьогодні, 10:18

    Запорізький поліцейський під час вибуху прикрив собою жінку

    Сьогодні, 10:10

    Франція та Італія навесні передадуть Україні сучасну протиракетну систему Mamba

    Сьогодні, 09:57

    У Мелітополі водій маршрутки здивував добрим вчинком

    Сьогодні, 09:52

    Турецькі компанії продали Росії американську електроніку, яка потрібна армії - WSJ
    Всі новини

    Реклама у нас

    Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

    Підпишіться на нас: Facebook Instagram Telegram Google Новини

      Коментарі

      Всього коментарів:

      17

      Ваш e-mail не буде опубліковано.

      * Обов'язково ознайомтесь з Правилами коментування

      Опублікувати
      user avatar Игорь

      18 ноября 2022, 23:39

      Все эти типа преуспевшие предприниматели просто ДЕТИ ясельной группы, по сравнению с Лешенькой (Алексей Попов), который в сотрудничестве с оккупантами и кадыровцами вывез, отжал и выкрал десятки тысяч, если не сотни тысяч тонн зерна из Запорожского края! Только почему-то ни Суки Мелитополя, ни СБУ, ни партизаны им не занимаются и не интересуются. Видимо столько заработал, что хватило на всех(купить всех! Это он умел далеко с мирного времени).

      user avatar Гость

      18 ноября 2022, 19:20

      РИА помойка работает 24/7. Хорошее фото есть у Романа Домбровского на странице. Два года назад, а все так же актуально. Публикации Зализецкой работают против нее. Брехня сплошная. Иосифовна Бесстыжая и низкая.подлая. как на том фото с дуплом....Фу. мразь.

      user avatar Гость для джеки

      18 ноября 2022, 18:37

      Трындеть из-за бугра,много храбрости не надо!А нам ,что,повесится от голоду на дереве посреди Мелитополя,с плакатом на груди"Умер с голоду за Украину?Лучше обратите свое внимание на киевский люд,когда солдаты Украины гонят врагов и погибают за нас,а полкиева по ремторанам гужуют,депутаты гуманитарку тырят,а таможенники вообще жируют!А то тех,кто работает хоть как то не видят и критикуют,а кого надо -не видят!

      user avatar Джекі

      18 ноября 2022, 17:03

      Доброго вечора!Ми з України.Усі відповідатимуть за свої вчинки.Особисто ті хто співпрацюють з людьми РФ.Дай бог поскорійше.

      user avatar Жители Мелитополя

      18 ноября 2022, 16:56

      Та не,по ваниному мнению надо было восемь месяцев сидеть по подвалам,дохнуть с голоду,и кричать помирает за Украину,пока верхняя власть ворует гуманитарии и берет взятки на таможнях!

      user avatar Гость

      18 ноября 2022, 15:23

      Во первых фото Модного подвала. Это не Мелитополь. В Мелитополе таких домов нет. И на фото совсем другая девушка. У неё фамилия другая. Она сейчас в Германии

      user avatar Гость

      18 ноября 2022, 12:45

      этож ее полицейские было терроризировали, тут на РИА была статейка

      user avatar Гость

      18 ноября 2022, 12:07

      Про путинская подстилка с паспортом видно что д****** ещё та

      user avatar Гость

      18 ноября 2022, 11:06

      Та эту полину-афину даже из нм лыныры никто отодрать не хо... вот и бесится сопля.

      user avatar Сквиртослав

      18 ноября 2022, 10:53

      Та дырка ты с ушами, а не девочка1 тебя там весь твой нм лнр передрал вертолетом1 готов сказать тебе это при встрече, но ты сдохнешь раньше, чем попадешь в Мелик

      user avatar ворошиловградка для 10:06

      18 ноября 2022, 10:15

      Я бы просила писать только то, что готов сказать при личной встрече. ***//***Я ещё девочка в прямом смысле этого слова. И участница боевых действий за НМ ЛНР, поэтому следи за тем, что пишешь!

      user avatar Гость

      18 ноября 2022, 10:06

      "ворошиловоградка",а ты тоже шлюха?

      user avatar ООО

      18 ноября 2022, 09:53

      Видела как её в сауне на двоих рвали! Отработала Не хуже чем в американской порнухе!!! Причем как она сама признавалась очень любит в попку!!!

      user avatar Местный

      18 ноября 2022, 09:51

      Это не ее магазин на фото

      user avatar Местный

      18 ноября 2022, 09:50

      Все кто остался жить на своей земле - коллабаранты, кто сбежал (вслед за ЗСУ) тот ПАТРИОТ !

      user avatar Ворошиловградка

      18 ноября 2022, 08:50

      Зализон и 8:17, нечего трогать простых и честных людей! ***//***Ну у меня более дальние родственники из Мелитопольского района в похожей ситуации : у мужа небольшая строительная фирма, а для жены он на свои деньги открыл магазин одежды. В 2021 они переехали в Мелитополь, купив скромный дом. Этот троюродный дядя начинал заниматься стройкой с 15 лет, но шабашником он не мог продвинуться , будь он хоть ударником труда. Пришлось работать за границей, потом в 2009 открыл фирму. ***//** Да, теперь он субподрядчик, зарабатывает даже больше чем до спецоперации. А магазин одежды никогда себя не окупит, это он чтоб жена не деградировала сделал. ***//***И что им, надо было всё бросать!? Они хоть и не бедные, но если снимать жильё деньги быстро иссякнут.

      user avatar Гостья

      18 ноября 2022, 08:17

      По физиономии этой несчастной видно, как мог зарождаться "бизнес" в этом "модном подвале"..... Таких продажных шлюх у нас много! Не без этого...

      РІА Мелітополь правова інформація

      Використання матеріалів ria-m.tv, будь-якого типу, дозволяється за умови активного індексованого посилання на ria-m.tv. Гіперпосилання має бути розміщене виключно у першому або другому абзаці тексту. Матеріали надруковані в рубриці "Бізнес ідеї", "Політикум" та під знаком * мають іміджевий, благодійний характер або надруковані на правах реклами. Відповідальність за такі матеріали редакція несе. © 2013-2022 Всі права захищено.