UA RU

Стрічка новин

Сьогодні, 10:05

Американський комітет захисту журналістів вимагає від росії звільнити журналістів Мелітополя з полону (фото)

Сьогодні, 09:50

Не можете встати з ліжка вранці? Ці поради допоможуть робити це легко та з гарним настроєм

Сьогодні, 09:29

Міністри G7 не дійшли згоди щодо використання заморожених активів РФ: обіцяють рішення у червні

Сьогодні, 09:17

У Запоріжжі "підряд" вуличних грабіжників відібрала у перехожого телефон і гроші

Сьогодні, 09:15

Бути ближчими до дому – в Запоріжжі відкрився центр молоді для переселенців з Мелітополя та півдня України (фото, відео)

Сьогодні, 09:10

Ситуація на фронті сьогодні 18 квітня

Сьогодні, 08:48

Ракетний удар Росії по Чернігову: зросла кількість жертв

Сьогодні, 08:30

Microsoft заявила по спроби РФ вплинути на вибори у США

Сьогодні, 08:30

У Мелітополі розпочали муштру малолітніх поліцаїв - готують до травневого побєдобєсія (фото)

Сьогодні, 08:18

Буданов оцінив, чи зможе Трамп завершити війну за 24 години

Сьогодні, 08:16

Експрезидента запорізької компанії "Мотор Січ" Богуслаєва суд залишив під вартою до 12 червня

Сьогодні, 08:00

"Наша проблема саме в тому, що справу Кості веде ФСБ" – жителька Мелітополя про чоловіка, який майже рік перебуває у російському полоні (фото)

Сьогодні, 08:00

Протестувальники в Тбілісі висунули ультиматум владі

Сьогодні, 07:47

Потужні пожежі на аеродромі у Джанкої: в ISW розповіли, якими ракетами Україна атакувала

Сьогодні, 07:30

Фіцо заявив, що росіяни "ніколи не повернуть" Україні Крим

Сьогодні, 07:30

Матуся намагається "пропхати" в телевізор: що відомо про сімейку пропагандистів, які зняли "фільм" про Мелітополь (фото)

Сьогодні, 07:13

Буданов сказав, коли Росія планує піти у наступ

Сьогодні, 07:10

Окупанти судять за коментар у соцмережі пенсіонерку з Енергодара

Сьогодні, 07:00

Хто в Мелітополі вербує в російську армію місцевих жителів через "ярмарок вакансій" (фото)

Сьогодні, 07:00

Колишня дружина Путіна втратила віллу у Франції

Сьогодні, 06:40

В Україні завтра можуть вимикати світло бізнесу: у чому причина

Сьогодні, 06:30

Чи буде наступ рашистів з Мелітопольського напрямку? Експерти розповіли про можливі сценарії

Сьогодні, 06:20

Столтенберг зробив заяву щодо ППО для України

Сьогодні, 06:10

В Запоріжжі та області можливі застосування графіків відключення світла для підприємств

Сьогодні, 06:06

Зеленський підтвердив удар ЗСУ по аеродрому в Джанкої
Всі новини

Опитування

Що після деокупації територій (включаючи Мелітополь) робити з бізнесом, який відкрився і працює за російським законодавством, обслуговуючи військові Росії?

  • Передавати у власність держави
  • Передавати до муніципальної власності
  • Взагалі не карати
  • У кожному випадку розбиратися окремо

Проголосувати

Більше опитувань

Реклама у нас

Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Підпишіться на нас: Facebook tiktok Telegram Twitter Google Новини

    Коментарі

    Всього коментарів:

    21

    Ваш e-mail не буде опубліковано.

    * Обов'язково ознайомтесь з Правилами коментування

    Опублікувати
    user avatar Гость

    25 ноября 2022, 08:36

    Судя по тому что ты пишешь афина. В 2014 году тебе было лет 5-6 максимум. Как ты могла начать готовиться к войне. Очень интересно как ты военное дело изучала в этом возросте. Так что по элементарным законам физики и матиматики ты просчиталась. Сказать тебе можно только одно: Слава Україні! Смерть ворогам!!. На понятном тебе языке: здохни, тварь!

    user avatar Кирилянин

    24 ноября 2022, 20:47

    Афина, ти старий девствннник-онанист, мелитопольский Вассеман, ущербное чмо-таким и помрешь

    user avatar Гость

    24 ноября 2022, 20:01

    Для афины19.04 лады получат не все сдохшие свинособаки , а только приближённые к бункерному карлику))). Остальные , за здохших в Украине кацапов , получат кто куб дров , кто закатку помидор ))), особо отличившиеся 2банки тушёнки))).

    user avatar Гость

    24 ноября 2022, 19:55

    Для 16.46 афины, с тебя такая же Украинка, как с говна пуля))).Зайдут ВСУ будешь висеть на фонарном столбе , старый совкодрочер.

    user avatar Афина

    24 ноября 2022, 19:04

    Так , хватит придумывать оправдания! То один писал, что я какой-то "Юрич" , теперь бабка 60 лет. А раньше некоторые думали, что я и Генов, и Уманец, и даже Балицкий. ***//*** Ну так и была спортсменкой, 7 ноября прошлого года даже чемпионка Украины по тяжёлой атлетике среди девочек 13 и младше в рывке была и 2 место в толчке и сумме. 61 кг рывок и 70 толчок. ***//*** Да, я готовилась к войне с 2014, занималась спортом, изучала матчасть военного дела.**//*** Ув. единомышленники, очень прошу без собачьих команд, лады?

    user avatar Гость

    24 ноября 2022, 18:19

    Афина это бабка которой 60 безмозговая швабра:":"//:":"Трепалась помница что она спортсменка _^_^_дырка старая.

    user avatar Гость

    24 ноября 2022, 17:35

    Афина иди Соси в Соссию!!!таким как ты не место в Украине!!!

    user avatar Гость

    24 ноября 2022, 17:31

    Ату их, Афина, ату!

    user avatar Afina

    24 ноября 2022, 16:46

    А по сути возразить никто не может. И моя удочка, на которую клюнули некоторые, показывает, что они либо сдрыснули из Украины, либо молчат в тряпочку в Мелитополе. В Запорожье свет появился? *//** @ еbalizkiygondon, я до 24 февраля училась в 10 классе, при этом я на 2 года младше одноклассников. Но теперь это кажется таким далёким прошлым, как будто прошло не менее эдак 5 лет. **Ну ты хоть пойми правильно: РФ нельзя проигрывать! Это и конец РФ, и гегемония США и их шавок на лет 100. Поражение Украины - это точно никак не конец украинцев (я украинка, кстати!)! Но зато конец однополярного мира и шанс для 6 млрд людей Земли. А страны бывшего ОВД после поражения "весьмирснами" сами сбросят проамериканские власти и выйдут из НАТО. Кроме, разве что, Польши. **//**И да, по новым документам мне 18. В Артёмовск скоро таки пойду - продумываю план как пересечь перенасыщенную всушниками линию фро

    user avatar Гость

    24 ноября 2022, 14:29

    Эй, шаравары обоссаные Сквиртослав24 ноября 2022 14:06 Сколько там лет бандэрлохи как мантру твердят; "Крым це україна". В итоге ещё больше просрали.)))

    user avatar Сквиртослав

    24 ноября 2022, 14:06

    Смешно что ещё остались свинособаки , которые верят в победу сассии1 в а фронте успехов нет, пусть хоть в чатике побеждают))

    user avatar Гость

    24 ноября 2022, 13:52

    2022, 12:55 Не желай доугому того, чего не хочешь чтобы случилось с тобой!) Так что готовся свинорыл, на сало пойдёшь)))) Я вашего свинячего визга с 2014 года наслушался, сейчас пришло время и вас свиней шкварят не по детски..

    user avatar Гость

    24 ноября 2022, 13:09

    Для 12.51 Александр , я ведь знаю где ты живёшь, что ж ты так спалился? Любитель рюцких ублюдков.

    user avatar Для 24 ноября 2022, 12:51

    24 ноября 2022, 12:55

    Говно ,жди когда тебя зарежут,вопрос только времени

    user avatar Гость

    24 ноября 2022, 12:51

    Ещё о каком-то образовании хрюкает щенявмэрлык.)) ОшиПка на ошиПке у аутиста кастрюлеголового..

    user avatar еbalizkiygondon

    24 ноября 2022, 12:41

    @afina - подросток с отсутсвием образования (может конечно неоконченое ПТУ). все тебе правильно написали езжай в россию и строй светлое будующее там. Не надо убивать новорожденый и стариков в ваших "великих целях" не доросиия страна террорист так же как и ты. просто страна кровожадных тварей.

    user avatar Гость

    24 ноября 2022, 12:41

    Мелитопольцы, посадите на бутылку этого старого совкодрочера афину.Не ждите когда ВСУ в Мелитополь зайдет, мы его просто пристрелем.

    user avatar Гость

    24 ноября 2022, 12:33

    Ахаха,очкокалибровщица ,вы конченные бомжи ,мародеры и убици,все что вы можете это обстреливать и уничтожать мирное насаление,весь мир уже увидел как свинораша соснула хуйца на фронте

    user avatar Гость

    24 ноября 2022, 12:30

    Вор-ошило,Гадка .башку тебе надо отДжавелинить !!!Кацапская кабыла сидит строчит ,спецом мыша правоцырует.

    user avatar Ворошиловградка

    24 ноября 2022, 12:15

    11:49, неужели мало откалибровали энергосистемы бывшей Украины? ***///***Хрюкающих нациков что-то нет, значит они сдрыснывшие из Мелитополя и без электричества. А нечего было в Севастополь за сутки до калибровки лезть!

    user avatar Гость

    24 ноября 2022, 11:49

    Далбоебы пиздуйте к себе в Соссию и делом лутше займитесь для блага своего народа ,в первую очередь скиньте &@@&@ Путина и почувствуйте свободу,а не в чужую страну питак пихать!!!

    РІА Мелітополь правова інформація

    Використання матеріалів ria-m.tv, будь-якого типу, дозволяється за умови активного індексованого посилання на ria-m.tv. Гіперпосилання має бути розміщене виключно у першому або другому абзаці тексту. Матеріали надруковані в рубриці "Бізнес ідеї", "Політикум" та під знаком * мають іміджевий, благодійний характер або надруковані на правах реклами. Відповідальність за такі матеріали редакція несе. © 2013-2023 Всі права захищено.