![Мелитопольских студентов оккупанты сытно кормят "завтраками"](/images/news/2022/12/305844.jpg?1670415811)
Російські експерти привезли до Мелітополя "знання"...
У мелітопольському багатопрофільному коледжі рашисти провели бізнес-тренінг із гучною назвою "У справі!".
Для цієї місії до окупації командували підприємці з російського товариства "Знання".
У рашистських пабликах повідомляється, що наставники розповіли мелітопольським студентам, як вести бізнес під час кризи, як отримати державну підтримку стартапів та поділилися основами бізнес-грамотності.
Про те, що всі засідання та "круглі столи" - улюблена забава загарбників, не секрет.
Дітям різного віку в окупації ламають психіку і вливають нікому не потрібну інформацію. Як показує досвід, до справи обіцянки загарбників не доходять. Щойно заводиться розмова сутнісно, рашисти посилаються необхідність отримання певного статусу.
Але для раш-тв - і так зійде...