![Надо помогать армии: местная гауляйтер рассказала как отпразднуют Новый год в Мелитополе (фото)](/images/news/2022/12/305917.jpg?1670492095)
Будуть новорічні свята і в Мелітополі окупанти разом із колаборантами озвучили святкову програму.
У Новий рік на площі Перемоги традиційно були яскраві народні гуляння, святковий концерт та феєрверк. На мешканців та гостей міста чекали розіграші подарунків, новорічний ярмарок та дитячий парк атракціонів. В умовах окупації про всі веселощі можна забути. Приступили до встановлення головної ялинки у Кирилівці.
Що ж до Мелітополя, як повідомила у своєму телеграм каналі Галина Данильченко, цього року пріоритети інші - допомагати російській армії. Тому ні святкового концерту ні феєрверку не буде, а ялинку в центрі міста встановлять торішню, куплену українською владою.
- Нові прикраси не купуватимуть, але організовують заходи для дітей у школах та Будинку культури. Масові гуляння із феєрверками також не відбудуться "із зрозумілих причин", - зазначила Данильченко.
Гауляйтер пообіцяла не залишити без уваги найменших городян та порадувати їх солодкими подарунками. А також натякнула, що неодмінно загадає бажання, "щоб усе закінчилося".
Не дивно, що це бажання збігається з бажанням мільйонів українців, щоб закінчилася війна і російська погань була розгромлена і повернулася додому, а мелітопольські колаборанти отримали по заслугах. Щоб над містом майорів український прапор, а концерти були такими сучасними як раніше, а не "туга зелена" у костюмах другої світової.