![В Мелитополе оккупанты вламываются в дома и снимают разоблачительные видео (фото)](/images/news/2022/12/306093.jpg?1670684922)
Окупанти у Мелітополі знімають фейкові відео, влаштовуючи постановочні телезйомки для пропагандистських каналів. На достовірність особливо не претендують.
Цього тижня російські спецслужби у Мелітополі змагалися у затриманні українських «диверсантів». За їхніми словами, було затримано колишнього військовослужбовця, учасника терористичної організації "Правий сектор". При цьому ропагандисти так і не навчилися бодай професійно готувати свої фейки.
Допускають відверті ляпи та нестикування в текстах та відеоматеріалах. Тому особистість "диверсанта" про всяк випадок залишилася за кадром. В наявності брак "кадрів", яких можна призначити терористами. Але трохи фантазії загарбники все ж таки включили та показали допитливому глядачеві традиційний набір націоналіста: прапор україни, пачки листівок правого сектору та націоналістичну літературу у стилі "як чинити опір".
Товариші окупанти, як чинити опір, бійці ЗСУ знають і без додаткової літератури, тому морги в Мелітополі забиті тілами ваших товаришів по службі. А ось де і навіщо в окупованому місті можна надрукувати пачки листівок правого сектора, а головне навіщо? - Залишається загадкою. Втім, російська пропаганда давно стала посміховиськом у всьому цивілізованому світі, і коментарі тут зайві.