![В Мелитополе "неугодных" жителей пугают вечной мерзлотой](/images/news/2022/12/306097.jpeg?1670664055)
Рашисти, які ще у перші дні повномасштабного вторгнення захопили Мелітопольщину, продовжують грати роль добрих "визволителів".
Але вся турбота про мешканців тимчасово окупованого регіону різко закінчилася після проведення псевдо-референдуму щодо приєднання Мелітополя та прилеглих населених пунктів до росії. І якщо раніше загарбники видавали більш-менш нормальну гуманітарну допомогу, яка включала: гречку, цукор, згущене молоко, консерви, то зараз, як кажуть, мишоловка зачинилася.
– Росіяни видали гуманітарку. Жерсть – одна банка тушонки, півкіло крупи рисової та дві баночки оселедця. Мабуть, вони вважають, що на місяць такого "щедрого" набору вистачить, – розповідає місцева мешканка.
Але скаржитися на окупаційну владу у Мелітополі суворо заборонено, за цим стежать місцеві пристосуванці, які активно співпрацюють із ворогом.
– Мені вже старша вдома заявила: "Людо, ти б не обурювалася так часто, бо організують тобі безкоштовний квиток до Воркути", – продовжила жінка.
Тому, щоб не вирушити до місцевості вічної мерзлоти, мелітопольцям варто намагатися так відкрито не виявляти своє невдоволення. Все що залишається патріотично налаштованим місцевим жителям – чекати на деокупацію рідного міста, яка, за прогнозами експертів, може статися вже цієї зими.