![В Мелитополе перевозчики снова хотят повысить стоимость проезда в маршрутках](/images/news/2022/12/306200.jpg?1670761514)
Після окупації регіону військами рф життя місцевих жителів перетворилося на жах – більшість мелітопольців ледве зводять кінці з кінцями.
Багато городян втратили роботу, а значить і доход. Ціни ж практично на все стрімко поповзли нагору. І, на жаль, тенденція до подорожчання товарів та послуг зберігається навіть через дев'ять місяців російської окупації. Торкнулося це і проїзду у громадському транспорті.
Ще у перші тижні повномасштабного вторгнення перевізники самовільно підвищили ціну із 5 до 10 гривень. У жовтні маршрутники заговорили про нове подорожчання – тоді вони встановили ціну 12 гривень або 15 рублів. Однак через недовгий час перевізники все ж таки повернули колишню вартість проїзду.
І ось днями мелітопольські перевізники знову порушили цю тему. Тільки ось цього разу маршрутники заявили, що вже 20 рублів, що еквівалентно приблизно 16 гривням, це не гроші. Яку вартість проїзду вони вважають оптимальною наразі невідомо. Але, можливо, вже наступного місяця на городян чекає черговий неприємний сюрприз. Якщо, звичайно, ЗСУ не внесуть поправки до життя тимчасово окупованого Мелітополя.