![На деревню дедушке - оккупанты в Мелитополе заставили студентов писать письма](/images/news/2022/12/306212.jpg?1670773515)
Межі блюзнірства в окупантів немає. Їхню націю, як і їхню армію, ненавидять у всьому світі. Тому підняти "дух" фашистам, крім жителів окупованого міста, як з'ясувалося, більше нема кому...
Найцікавіше, що навіть у такій делікатній ситуації окупанти не бачать, як дискредитують самі себе, коли вирішують із по-радянському добровільно-примусової акції зробити шоу.
Мелітопольські студенти, які пишуть листи фашистам, - це новина в їхньому викривленому інформаційному просторі.
Повідомляють, що студенти фейкового університету імені Антона Макаренка зібралися, щоби написати листи "солдатам на передову".
Рашисти навіть випадково в курсі тексту листів - повідомляють, що в кожному листі "найтепліші побажання та слова підтримки, які точно піднімає настрій нашим бійцям". Без коментарів.
До речі, самі фото листів рашисти теж акуратно задокументували, як, втім, і особи "щасливих" студентів, які взяли участь у цьому безглуздому і блюзнірському до краю мракобісся.
Але слова тут явно зайві. Весь спектр емоцій студентів, яких змусили взяти участь у шоу, потрапив до звітних кадрів рашистів - без слів.