![В Мелитополь сбежали юные рашисты из Херсонской области](/images/news/2022/12/306222.jpg?1670777596)
До Мелітополя, 11 грудня, прибули юні рашисти з території Запорізької та Херсонських областей.
Публіки окупантів розповідають про зліт, але, мабуть, юні зрадники батьківщини вирішили, що в Мелітополі безпечніше, ніж у не звільненій поки що від рашистів Херсонської області, та інших міст півдня України.
Паблики окупантів пишуть:
Відбувся черговий зліт учасників величезної команди ЮгМолодої.
У Запорізьку область приїхали також і учасники команди із Херсонської області. Діти зустрілися для того, щоб обговорити свої подальші плани, поставити перед собою нові завдання, а також підбити підсумки вже виконаної роботи.
Зліт активістів організувала керівник руху ЮгМолодой Юлія Клименко
Примітно, що фото, що ілюструє, зліт «величезної команди» показує всього 4 юних зрадників. Чи то інші злякалися світити свої обличчя, чи то до міста привезли лише обраних колаборантів.
До речі, як показує практика, втекти від ЗСУ у Мелітополі не військовим Росії, ні колаборантам не вдасться.