![В Мелитополе оккупанты с коллаборантами собрались отметить Новый год в русском духе (фото)](/images/news/2022/12/306234.jpg?1670823673)
Попереду новорічні свята. І колаборанти Мелітополя зі шкіри лізуть, щоб створити ілюзію мирного життя в окупованому місті.
На площі встановлюють ялинку, розвішують гірлянди та розставляють інсталяції. Все на кшталт "раша-пропаганда". Адже інсталяції нині нагадують кокошники. А всі гірлянди неодмінно мають бути у кольорах російського флагу.
У зв'язку із запровадженням військового стану жодних масових гулянь на площі не буде. І майже всі розваги перенесено до центрального міського парку. Тут і вкрадена льодова гірка-тюбінг, і всілякі кіоски з глінтвейном, солодощами. Народ, до речі, охоче купує. Усі поспішають скинути рублі, щоб до приходу ЗСУ позбутися грошового компромату.
А в цей час до шкіл та дитячих садків колаборанти вже розсилають методички Кремля з інструкцією як треба святкувати Новий рік.
Діди Морози зі Снігуроньками мають промивати дітям мізки "патріотизмом" на новорічних ялинках.Зокрема, дітлахам зовсім "не казкові" персонажі розповідатимуть про "героїзм захисників вітчизни" прямо на святкових заходах коло ялинок, а новорічні ярмарки треба буде прикрасити стендами "Все для перемоги". На святкові концерти треба запрошувати насамперед "патріотів" - Чичеріну та інших професійних "любителів батьківщини".
А ось дорослим із дозволу гауляйтерів Г. Данильченко та Є. Балицького дозволили напиватися. Як того і вимагають "російські народної традиції".
На тлі наростаючого народного невдоволення представники окупаційної влади в один голос, чи не колективно виступили із заспокійливими коментарями щодо заборони алкоголю. Забороняти продаж алкоголю не будуть. Мабуть, просікли колаборанти, що електорат, який їх підтримує, в Мелітополі зможе стерпіти будь-які знущання над собою і обмеження цивільних прав, але ось запровадження сухого закону, тим більше напередодні свят - справді може призвести до бунту серед любителів "руского міра".