Рух опору та ВСУ дістають російських загарбників на всій тимчасово окупованій території України.
Розрахунки російських окупантів, що напрямок Мелітополь і Крим будуть найбільш захищеними, виявились марними.
"Тому що цей напрямок - Мелітополь і Крим, він мав стати якраз найбільш захищеним. Тобто, там збільшували кількість гарнізону, кількість укріплень. Але, той результат, який ми бачимо протягом минулої доби по Мелітополю і по Криму - це свідчення того, що всі їхні вжиті заходи залишилися безрезультатними. І, зокрема, наш рух опору дістає їх на всій окупованій території", - заявив голова Українського центру безпеки та співпраці Сергій Кузан в ефірі інформаційного телемарафону.
Військовий експерт зазначив, щодо масштабної пожежі у будівлі, де перебували російські окупанти в смт. Радянське у тимчасово окупованому Криму.
"Вже є інформація про те, що саме рух опору взяв на себе відповідальність за пожежу в казармі. Звісно, що збитки поки що встановлюються, але найголовніше те, що там були розміщені новомобілізовані. Тобто, казарма використовувалася як інфраструктурний об’єкт для того, щоб розселити і далі готувати те поповнення, яке сьогодні прибуває, зокрема, до Криму і не лише туди. Це ще одне підтвердження того, що наш рух опору він діє і діє, в тому числі, в Криму"- акцентував Кузан.
Він нагадав, що перед тим також була серія ударів по Мелітополю, по Бердянському литовищу. А кілька днів тому в Мелітополі Запорізької області українські партизани облили червоною фарбою пам'ятник російському КГБісту Павлу Судоплатову.
"Це попередження (російським окупантам –УНІАН) про те, що весь цей шлях - весь південь України, і південь Запоріжжя , і Мелітополь, і Крим, вони будуть під ударами, в першу чергу, нашого руху опору. До речі, цей сигнал було сприйнято російським командуванням. Після того є інформація, що були проведені в них перевірки системи безпеки",- сказав Кузан.