![Экс-председатель суда передал «пламенный» привет коллаборантам Мелитополя](/images/news/2022/12/306324.jpg?1670879754)
З автоматом у руках голова Мелітопольського міськрайонного суду у відставці В. Фомін передав привіт місцевим колаборантам, які прикриваються його ім'ям.
Як ми вже раніше повідомляли, у Мелітополі йде формування російського суду.
Сама будівля правосуддя обнесена двометровим бетонним парканом. Під'їзні шляхи до неї загороджені.
Очевидно, зрадників із місцевих служителів Феміди окупанти набрати не можуть, а заявили з помпою, що у новій структурі працюватиме 45 суддів. Для порівняння, останнім часом за української влади в суді було лише 15 суддів. Окрім місцевих зрадників, до окупаційного суду Запорізької області завезуть гастролерів із Криму та Уралу. Ось тільки місцевих наскрести не можуть. Тому почали застосовувати тактику-підлості.
Зрадники вирішили «замазати» у свій світ юристів, прикриваючись ім'ям Віктора Фоміна, який багато років був головою міськрайонного суду.
Віктор Фомін сьогодні у лавах добровольців захищає територію України від ворога. Дізнавшись про підлість окремих колишніх колег, він вирішив виставити своє звернення в ФБ:
– Передаю гаряче привітання «колобкам» у моєму рідному Мелітополі. Ця мразота, посилаючись на мене, суддю-голову Мелітопольського міськрайонного суду у відставці, агітує працівників апарату Мелітопольського міськрайонного суду Запорізької області зрадити Україну та співпрацювати з окупаційною владою. Я вірний присязі народу України! Щодо «колобків», то готуйтеся до швидкої зустрічі у рідному Мелітополі. Ніхто не забутий, ніщо не забудемо! – написав на своїй сторінці Віктор Фомін.
За неофіційною інформацією, до Мелітополя для вибудовування всієї судової системи на окупованій частині Запорізької області прибув якийсь московський гастролер, який і до туалету без охорони не ходить. Тому, подейкують, зробив вбиральню собі поряд із туалетом.
Втім, коли в Мелітополь зайде ЗСУ, суддя-боягуз і туди добігти не встигне.
До речі, голова СК РФ Бастрикін підписав наказ про створення слідчих управлінь у Запорізькій та інших окупованих областях.
Це означає, що тепер на мелітопольців поширюватимуться такі "чудові" закони самої "вільної та людської країни на світі" як, наприклад, кримінальне переслідування за участь у мітингах, публічні заяви, критику державної влади та армії, "поширення фейків", образу почуттів віруючих, образу пам'яті Великої вітчизняної війни, "оспорювання ролі росії в історії" та багато іншого, а також фашистська сегрегація громадян у вигляді визнання їх "іноагентами".