![На Мелитопольщине полицаям-предателям грозит пожизненное заключение - ГБР (фото)](/images/news/2022/12/306395.png?1670941957)
Держбюро розслідувань (ДБР) оголосило про підозру чотирьом колишнім поліцейським із селища Веселе Мелітопольського району, які після початку війни перейшли на бік ворога.
«Після початку тимчасової окупації регіону тоді ще чинні працівники правоохоронних органів добровільно пішли служити окупантам. Вони публічно погодились працювати на рф та агітували своїх колег зрадити присязі.», - йдеться в офіційному повідомленні ГБР.
Під керівництвом окупаційної адміністрації колишні українські поліцейські брали участь у створенні «народної міліції» у Веселому. Також фігуранти кримінальної справи проводили незаконні обшуки у мешканців селища, відбирали їхнє майно, охороняли пропагандистські масові заходи.
Чотирьом фігурантам заочно повідомлено про підозру у державній зраді (ч. 2 ст. 111 КК України). Санкція статті передбачає покарання у вигляді довічного позбавлення волі із конфіскацією майна.
Процесуальне керівництво здійснює Запорізька обласна прокуратура.
Зазначимо, що ГБР почало діяти після публікації на нашому сайті. Щоправда, йшлося про шістьох поліцаїв-зрадників. А саме:
- Дмитра Куцака, колишнього заступника начальника з превентивної діяльності відділення № 1 Василівського РУП ГУНП; Владислава Сіліфонова, колишнього старшого оперуповноваженого відділення поліції №1 Мелітопольського РУП ГУНП;
- Сергія Овдієнка та Дмитра Кизилова, колишніх оперативних працівників Мелітопольського РУП;
- Сергія Нікітюка, колишнього начальника чергової частини відділення поліції №1 Мелітопольського РУП ГУНП;
- Олександра Ворона, колишнього начальника сектора кримінальної поліції Мелітопольського РУП.
Про жорстокість і жадібність останнього мелітопольці заледве легенди не складають. Мало того, що він за гонорари здавав рашистам АТОшників, військових пенсіонерів, то ще й приторговує гуманітаркою разом із громадянською дружиною.
Кого конкретно "помітили" у ДБР, невідомо. Ясно одне: ніхто з колаборантів не уникне покарання, відповідатимуть перед законом усі. Хоча деякі із зрадників, по правді кажучи, до вироку українського суду можуть не дожити...