![Зеленская рассказала о своих подругах в политике: "Очень теплые отношения"](/images/news/2022/12/306420.png?1670966228)
Перша леді України Олена Зеленська розповіла, що вважає своїми подругами першу леді Литви Діану Науседу та першу леді США Джилл Байден.
Про це Зеленська розповіла в інтерв’ю ТСН.
"Можу назвати своєю подругою Діану Науседу – першу леді Литви. Можливо, менше ми зустрічалися, але з пані Байден також у нас дуже теплі стосунки. Я не хочу перелічувати переліком, давати список, тому що хтось може образитися. А насправді в мене з багатьма ними дуже теплі стосунки", – зізналася перша леді України.
"Дружба просто починається після якоїсь кількості зустрічей. Тут я вже можу сказати, що ми багато разів зустрічалися, і можемо пропускати якісь формальні початки, дипломатичні або протокольні зустрічі. Можемо одразу переходити до бесіди", – поділилася Зеленська.