![Кто в оккупации был - в цирке не смеётся: мелитопольских квнщиков пригласили в Севастополь](/images/news/2022/12/306475.jpg?1671015592)
Рашисти вирішили відродити КВК у Мелітополі, забувши, що жодний клуб веселих та винахідливих не зрівняється з тим шоу, яке вони транслюють у Мелітополі з 24 лютого. Не смішно, звичайно, але забористо.
Мелітопольська команда КВК "Айболіт" взяла участь у Фіналі Ліги КВК у Севастополі.
Щоправда, мелітопольську команду запросили на фінал офіційної ліги як гостей, навіть не дивлячись на перемогу новоствореної команди в якійсь лізі КВК мгу.
Крім КВК, мелітопольським хлопцям влаштували екскурсію Севастополем і методичкою змусили відвідати ресурсний центр підтримки добровольчості Севастополя. Все, як у ссср, ким би ти не був, борг "партії" віддати зобов'язаний...