![Под Мелитополем оккупанты проводят ротацию и готовятся к наступлению ВСУ (фото)](/images/news/2022/12/306670.jpg?1671204657)
Бійці ЗСУ та місцеві партизани регулярно передають "гарячі привіти" російським загарбникам, які окупували Мелітопольщину, знищуючи їхню військову техніку та живу силу.
Як би рашисти не кричали про те, що "росія тут назавжди", всім давно вже зрозуміло, що вже найближчим часом наш регіон буде звільнено. Джерела американського видання Forbes повідомляють, що наступний повномасштабний наступ ЗСУ буде саме на Запорізькому напрямі.
За даними партизанської розвідки, окупаційні війська активно готуються до настання ЗСУ у напрямку Мелітополя. Військові рф готують всю берегову лінію Дніпра до тривалої оборони, про що свідчить постійна підготовка та обладнання позицій ворога в інженерному відношенні. Загарбники створюють та зміцнюють позиції першої, другої та третьої лінії оборони.
Також з'явилася інформація, що на тимчасово окупованій території Запорізької області російська армія проводить чергову ротацію. Саме з цим пов'язаний жвавий рух у тилах, у тому числі й у Мелітополі. Мешканці захопленого рашистами міста змушені щодня спостерігати переміщення техніки та особового складу ворога.
– Пошарпані підрозділи виводять у Крим, а поповнюють втрати чмобиками. ЗСУ за всім уважно стежать і за можливості накривають, – повідомляє військовий журналіст Богдан Мірошников.