![В Мелитополь завезли тигры с пулеметами, а трупы оккупантов перевозят в автобусах](/images/news/2022/12/306688.jpg?1671220412)
Кількість озброєних військових росії в Мелітополі продовжує збільшуватися. Здебільшого до міста завозять: осетин, кадировців, слов'ян.
З минулої п'ятниці у Мелітополі місцеві жителі відзначають збільшену кількість позашляховиків. Їх, ніби, спеціально обліпили брудом. На деяких написано "Ахмат". Крім того, вулицями пересуваються броньовані машини типу тигри з кулеметами.
Вечорами військові не слов'янської національності проводять свої сходки у Хінкальні в центрі міста та у ресторані «SKY GARDEN».
Окрім того, на прикінці минулої неділі активний рух спостерігали мелітопольці у районі колишнього дитячого санаторію, який рашисти з перших днів окупації перетворили на свій госпіталь. До будівлі під'їжджали автобуси з написом «300», проте з них вивантажували трупи у пакетах.
За даними Генштабу, кількість трупів та поранених на Запорізькому напрямку така велика, що їх уже не везуть до моргу Мелітополя та до лікарень. Частину відвозять до Токмака в крематорії, решту відправляють до Криму.
Для транспортування поранених рашисти були змушені використовувати КАМАЗи та автобуси. Швидких автомобілів не вистачало. Тому днями до Мелітополя з Криму доставили 90 нових авто для швидкої допомоги від МОЗ росії. Гауляйтер Є. Балицький представив цей жест доброї волі, як турботу про мирне населення. Хоча всім відомо, кого перевозитимуть у цих авто насправді.