![В Запорожье рецидивист забил собутыльника до смерти пилой (фото)](/images/news/2022/12/306819.jpg?1671364595)
У Запоріжжі п'яна бійка закінчилася смертю одного із учасників. Потерпілий захлинувся своєю кров'ю.
Прес-служба ГУНП у Запорізькій області повідомляє, що 12 грудня до поліції надійшло звернення від місцевого мешканця. Чоловік повідомив, що виявив тіло свого брата у його квартирі.
На місці події поліцейські виявили труп чоловіка зі слідами насильницької смерті. Експертиза встановила, що потерпілий захлинувся власною кров'ю.
Співробітники поліції перевірили коло осіб, із якими спілкувався потерпілий та з'ясували хронологію подій напередодні його смерті. Завдяки кропіткій роботі слідства, вже за кілька днів вдалося встановити обставини тяжкого злочину та особистість злочинця, причетного до його скоєння.
Ним виявився 34-річний раніше судимий місцевий житель, який неодноразово відбував терміни у в'язниці за крадіжки та пограбування.
Слідство встановило, що 11 грудня потерпілий разом із підозрюваним розпивали алкоголь у нелегальному пункті прийому склотари. Між чоловіками виникла п'яна колотнеча, під час якої фігурант розбив об голову опонента скляну пляшку, а потім завдав ще кількох ударів металевою пилкою по нозі та голові потерпілого. Побитий чоловік зміг самостійно дістатися додому, але згодом помер від отриманих травм.
Поліцейські провели перевірку у пункті вторсировини. Там вони виявили та вилучили речові докази - знаряддя злочину та фрагменти скла.
Співробітниками слідчих органів міста Запоріжжя зловмиснику повідомлено про підозру у злочині, передбаченому ч. 2 ст. 121 (Умисне тяжке тілесне ушкодження, що спричинило смерть потерпілого) Кримінального кодексу України, та обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Злочинцеві загрожує до 10 років ув'язнення.
Нелегальний пункт прийому вторинної сировини, де було скоєно злочин, було ліквідовано поліцією.
Тим часом у Мелітополі окупанти встановили рекламну новорічну ялинку.