!["Профессиональный отморозок" из Мелитополя пошел на службу к оккупантам и пытает своих земляков (фото)](/images/news/2022/12/306869.jpg?1671430078)
Колишній поліцейський, колектор та наркоторговець знайшов себе при окупантах. Тепер він став відданим псом російського режиму та тримає у страху мешканців Мелітополя.
Рідко хто може "похвалитися" сумнівним званням "двічі зрадник". Домогтися подібного "досягнення" може тільки той, у кого повністю відсутні моральні принципи, а також поняття про честь та гідність. Саме таким набором якостей затятого зрадника має мелітопольець Марінов Іван Олександрович 06.05.1986 р.н.
До війни Марінов був співробітником підрозділу "Скіф" Мелітопольського відділу ГУНП у Запорізькій області. 2014 року, коли розгорілася українсько-російська війна, мелітополець проходив службу під Маріуполем. Тут він і здійснив свою першу зраду Батьківщини. Разом з іншими правоохоронцями Марінов мав брати участь у обороні міста від російських загарбників. Однак він виявився не тільки боягузом, а й негідником: без попередження кинув товаришів по зброї і, підібгавши хвіст, втік додому до дружини Марінової (Тарасової) Юлії. Перед керівництвом зраду присязі і зрадництво Батьківщини Марінов виправдовував тим, що у нього діти, і взагалі "це не його війна". За дезертирство зрадника звільнили із правоохоронних органів.
Однак Марінов сумувати не став і швидко знайшов собі легший спосіб заробітку. Позбавлений моральних принципів відморозок працював колектором і займався тим, що вміє найкраще – погрожувати та вибивати з людей гроші. Принагідно він приторговував наркотичними препаратами.
"Друге життя" Марінову надало повномасштабне російське вторгнення. Тут він вчинив свою другу зраду і офіційно став колаборантом: з ганьбою звільнений з органів поліцейський охоче прийняв пропозицію рашистів вступити до лав так званої "народної міліції". Робота поліцая Марінову сподобалася значно більше, ніж захист своєї Батьківщини на полі бою, адже тут він мав "боротися" з беззбройними людьми.
На такій посаді садист відчув себе як риба у воді та швидко "влився в колектив". У своєму новому статусі поліцай Марінов допомагає окупантам перетворювати життя мелітопольців на жах. Він особисто бере участь у силових затриманнях орками своїх земляків та із задоволенням бере участь у тортурах.
Крім того, колаборант активно пропагує "рускій мір". Також зі своїми новими "колегами" Іван Марінов зламує і обшукує квартири мелітопольців, що виїхали з міста, і виносить все, що погано лежить. Загалом цей затятий боягуз і зрадник "на повну котушку" користується всіма можливостями, які йому надає так палко улюблений їм "руський мір".
Детальні дані зрадника надає паблік Гнила Черешня.
Тим часом у Мелітополі кримінального авторитета та його банду окупанти посадили на підвал.