![Полицаев-предателей в Мелитополе оккупанты будут отправлены на фронт – Генштаб ВСУ](/images/news/2022/12/306873.jpg?1671433743)
Смутний час настав для мелітопольських колаборантів, які погодилися служити у окупаційній комендатурі і поліції. Ім, схоже, таки доведеться довести свою відданість рф у боях.
Так, за інформаціє Генштабу ЗСУ:
- Збільшилась кількість загарбників у населених пунктах Мелітопольського району.
Крім того, російські окупанти розглядають можливість залучення до участі у бойових діях колишніх поліцейських, які перейшли на бік ворога.Окупанти продовжують обшуки населення на тимчасово захоплених територіях Запорізької області. Особлива увага приділяється мобільним телефонам і смартфонам, - йдеться у зведенні.
Буквально вчора ми розповідали про те, що в Мелітополі і Бердянську поліцаї-зрадники панікують.
Останній тиждень у лавах зрадників розпочалася повна деморалізація і вони масово пишуть рапорти про звільнення. Серед тих, хто «наклав у штани» майор О. В. Сапожніков, який завітав з рапортом до псевдо-начальника управління МВС Олександра Жидкова. А за ним прийшов і Олександр Петренко. Заяви несуть пачками. Бо одне діло мародерити по місту, а зовсім інше помирати за росію.