![Под Мелитополем оккупантов атакуют... мыши](/images/news/2022/12/306910.jpg?1671451416)
Російські фашисти готуються утримувати Мелітополь, тож зганяють сюди дедалі більше своїх солдатів. Ось тільки "друга армія світу" не може їх забезпечити необхідним.
Тож у Запорізьку область потягнулися так звані гуманітарні конвої. Мобілізованим везуть усі – від провіанту до бронежилетів. Гроші на це збирають їхні співвітчизники, які підтримують загарбницьку війну.
Проте, привезеної гуманітарки все одно не вистачає і рашисти скаржаться родичам на нестерпні умови служби та погане забезпечення.
Окупант на ім'я Сергій, який знаходиться неподалік Мелітополя, у розмові з дружиною поскаржився на присутність у місці дислокації його підрозділу великої кількості мишей. Сказав, що чекає, коли повернеться додому. Дружина відповіла йому, що Сергій сам захотів піти на війну, а краще сидів би вдома і працював потихеньку.
Сергій поскаржився на те, що він брудний хоче помитися, а ніде, а також вказав на відсутність цигарок. Повідомив, що їм привезли сигарети – 3 блоки, а їх там – 360 осіб, тому мало кому дісталося, а щодо води, то її дають по 2 літри на день. Чай та цукор взагалі не дають.
Про це розповіла група "Інформаційний опір", яка отримала доступ до перехоплення переговорів окупанта.