![Пусть не советский, но союз: пензенские женщины приехали "помогать своим подругам" из Мелитополя](/images/news/2022/12/306994.jpg?1671528439)
Делегація "союзу жінок Росії" з Пензи відвідала окуповані Мелітополь та Токмак, а також відкрила місцеве відділення організації у Пологах.
Росія без спілок не може. Ніяк. Тепер жінки в окупації точно заживуть. Голова пензенського регіонального відділення організації Ольга Чистякова пообіцяла «допомагати своїм подругам».
У чому виражатиметься "союзна допомога" подругам, поки невідомо. На даний момент делегація з Пензи привезла до Токмацького району подарунки, а до Мелітополя – чергові книги для бібліотек. Також Ольга Чистякова анонсувала відкриття в окупації регіональної філії "Союзу жінок".
Відомо, що історія Союзу жінок Росії почалася 7 вересня 1941 року на I Всесоюзному антифашистському мітингу радянських жінок, що проходив у Москві. Герой Радянського Союзу Валентина Гризодубова з Кремлівської трибуни закликала жінок світу об'єднатися та дати гідну відсіч німецько-фашистським інтервентам.
У Мелітополі на честь легендарної льотчиці Наталії Гризодубової названо вулицю у мікрорайоні. Нові фашисти-рашисти продовжують кровопролитну війну, невміло зафарбовуючи її жахи фейковою благодійністю, від якої їхні предки перевертаються в труні.