![В вузах оккупированного Мелитополя будут изучать «преступления нацизма ХХІ века»](/images/news/2022/12/307010.jpg?1671544337)
На окупованих територіях Запорізької області продовжують втілювати в життя «закони, укази та доручення», які будь-якому осудному українцю здадуться, м'яко кажучи, неадекватними. А на Росії нічого – терплять. Стерпиться, як кажуть, злюбиться.
Отже, згідно з дорученням, яке бункерний карлик дав російським міністерствам освіти та освіти, матеріали про геноцид радянського народу нацистами будуть включені до шкільної програми.
«А щоб школярі ближче познайомилися з подвигом радянських людей, президент доручив включити до маршрутів пізнавального туризму відвідування меморіальних комплексів та місць, присвячених пам'яті мирних жителів, які загинули від рук нацистів та їхніх посібників у роки Великої Вітчизняної війни», - йдеться у повідомленні.
Хто застав СРСР якраз у шкільному віці, чудово пам'ятає ці «екскурсії» - із казенними екскурсоводами, черговими фразами та нудними експонатами. При одній думці про можливу участь у таких «заходах» рот сам починав позіхати, а очі – злипатися. Але оскільки росія дуже хоче назад, до Радянського Союзу, треба такі ініціативи обов'язково впроваджувати.
А ось і найцікавіше: у повідомленні йдеться про те, що студенти педагогічних вишів на окупованих територіях також вивчатимуть «курс з висвітлення злочинів нацизму у XX-XXI століттях» – з метою подальшого проведення тематичних класних годинників.
«Нацизм ХХІ століття» – це чудово. Отже, про звірства рашистів у Маріуполі розповісте? А заразом у Бучі, Ізюмі, Ірпені, Херсоні – щоб по два рази не повторюватися? Ні?
Росіяни все ще гадають, що нацисти – це ми, українці? Ті, хто зі зброєю в руках захищає рідну землю від навали орд «мишебратьєв»?
Це ж треба – настільки промиті пропагандою мізки мати…