Мелітополь проти окупантів: патріоти провели чергову акцію (фото)
Мелітополь проти окупантів: патріоти провели чергову акцію
25 грудня 2022, 17:09 | Переглядів:
Тимчасово захоплений Мелітополь рашисти перетворили на військову та логістичну базу. Але незважаючи на це, український опір щодня проводить акції, вказуючи окупантам, що їм тут не раді.
Мелітополь – місто хоробрих людей. Щодня активісти руху «Жовта Стрічка» та місцеві жителі борються за право жити у вільному місті під синьо-жовтим прапором.
Активісти руху в окупованому місті знову розклеїли листівки, в яких попередили про шкоду отримання рашистського паспорта, і нагадали, що "Мелітополь - це Україна".
«Щодня нас стає все більше, сміливі жителі міста приєднуються до руху «Жовта Стрічка». Кожен українець на тимчасово окупованій території чекає та вірить у перемогу України», — йдеться у повідомленні українських активістів.
Для20.48 мы не свидомиты , как ты тварь прокацапская говоришь, мы УКРАИНЦЫ , мы нация, а не отребье кацапское!!! А рососсияне ,это буряты ,удмурты ,прочая нечесть,ну и конечнр моцквичи))).
Для 18.46 какие братские народы????? Мы абсолютно разные!!!! Там где живёт сассиянин вечный срачь, мусор и пьянка!!!! Если возле дома срачь, во дворе гавно и забор перекошенный , это точно рюцький живёт. И не нужно говорить ,что денег нет, убрать за собой можно и без денег. Русиш швайн, не даром немцы так говорили. И пусть валят к себе не мокшанские болота, их в Украину никто не звал!!!
Войну не поддерживаю и не оправдываю, но ту мразь и падаль, что правила украиной последние восемь лет просто ненавижу и презираю, потому что именно эти твари и их заокеанские хозяева довели до войны между братскими народами.
Вопрос к сволоче ниже 17:40 откуда у тебя столько жестокости к людям, с которыми ты жил в одном городе и не тужил? Это от скудоумия или расия в голову насрала?