![Новость дня - фейковая власть в Мелитополе жалуется на фейковые документы](/images/news/2022/12/307094.jpg?1671625481)
Рашисти сполошилися - у мелітопольців під час експертизи виявили підроблені посвідчення водія. Тепер фейкові поліцейські обурюються.
Під час проведення якоїсь перевірки виявлено, що бланки двох посвідчень водіїв мелітопольців, надруковані не на підприємстві, яке має друкувати ці самі бланки, а на струменевому принтері. Більше того, серія та номер на документах виконані за допомогою електрофотографії, тобто простою мовою, зроблені за допомогою Photoshop.
Тепер співробітникам фейкової поліції доведеться проводити перевірку і шукати умільців, які підробляють права. Хто знає, може доведеться констатувати, що підробкою документів у Мелітополі займаються самі колаборанти чи городяни, які в окупації відчули нові можливості. Засуджувати таких городян у принципі складно.
Вони вдосталь надивилися, з якою легкістю та безкарністю, рашисти віджимають майно на окупованих територіях. Побачили, як окупанти навряд чи втюхують городянам, надруковані таким же кустарним способом наклейки на автомобільні номери із зображенням герба Таврійської губернії та рашистською свастикою TVR, і вигадали свій "бізнес" у дусі часу. Одним словом, поганий приклад заразливий.