![В Мелитополе оккупанты еле собрали деньги на трубы для буржуек](/images/news/2022/12/307174.jpg?1671700380)
Рашисти у Мелітополі намагаються намалювати картину підтримки місцевого населення військових-терористів рф..
В Україні, волонтерські збори та підтримка народу армії стала важливим чинником оборони. Волонтери та прості громадяни закривають зборами купівлю бойових безпілотників, бронетранспортерів і навіть супутника.
У Росії та на тимчасово окупованих територіях рашисти, і з пропагандисти намагаються імітувати народну підтримку і так само відкривають «збори». Але цілі там набагато скромніші. Так, у Мелітополі рашисти збирали гроші на труби для буржуйок. Збір відкрили на початку грудня. І ось уже наприкінці, на пропагандистських каналах відзвітували про доставку буржуйок.
Немає сумніву, що прості Мелітопольці та жителі області у зборі не брали участь. Очевидно, що рашисти просто змусили колаборантів скинутися на «технологічні обігрівачі» для «другої армії світу», яку відправили вмирати в Україну.
Нагадаємо, у Запоріжжі за короткий час вдалося зібрати понад 1 мільйон гривень на допомогу людям, які постраждали від російських терористів під час ракетного удару.