![Рашисты в Кирилловке похвастались украинскими книгами (фото)](/images/news/2022/12/307176.jpg?1671701332)
Напередодні звільнення Мелітополя від фашистів, рашисти передумали боротися з багатовіковою культурою, пам'ятниками та мовами окупанти, та показали у мережі стенд із українськими книгами.
Інфоприводом для рашистського паблика Кирилівки стала фото та відео експозиція українських книг у місцевій бібліотеці. Таким способом окупанти вирішили навіщось виправдатися перед деякими українськими пабликами. Мовляв, українська мова в окупації не викорінюється і книжки не знищуються.
Так рашисти змусили стенд дитячими книгами, енциклопедіями та зарубіжною літературою, перекладеною українською мовою. Зокрема, порадували твори американського автора Стівена Кінга. Жителям окупованого селища з 24 лютого "король жахів" не такий уже й страшний.
Всі жанри драми, хорорру та трилера доступні, на жаль, і без відвідування бібліотеки. Також рашисти наголосили, що учні початкових класів місцевої школи вивчають українську мову. Щоправда, забули уточнити, скільки уроків рідної мови доступно дітям. І траліційно упустили з уваги старшокласників, які всі шкільні роки здобували освіту українською мовою, а тепер банально не розуміють термінів, чужою мовою вони їм просто невідомі.
Пройшлися рашисти "нацисткою" літературою - мовляв, її вилучили, бо "йде боротьба з нацизмом". Новини такого формату, звичайно, на ура будуть зустрінуті на болотах. В окуупації місцеві жителі чудово розуміють масштаби цинізму рашистів. На жаль, у "російському світі" не до книг та гучних фраз, якими відчайдушно намагаються бравувати нові фашисти.