![В Мелитополе фейковая полицейская прострелила себе кисть](/images/news/2022/12/307178.jpg?1671702818)
Святкування та пиятство мелітопольських колаборантів закінчилися членошкідництвом.
У тимчасово окупованому Мелітополі до складу так званої «народної міліції» рашисти набирають будь-кого. Головне – любов до «вузького світу» та бажання кошмарити земляків.
У подібну категорію колаборантів потрапила і Марина Жавжарова. До окупації жінка працювала продавцем – консультантом магазину "Будинок Меблів".
Марина ніколи не приховувала свого бажання, щоби Мелітополь захопили як Крим! У перших рядах бігла за російським "паспортом" разом із чоловіком Дмитром, який працює на окупантів у локомотивному депо.
А також, за даними паблику «Суки Мелітополя», стала співробітником так званої «Народної міліції».
У "компанії однодумців", розпиваючи спиртні напої, вирішила погратись із табельною зброєю. В результаті прострілила собі кисть руки. Була викликана "швидка допомога" та "постраждала" поїхала до лікарні
У паблиці повідомляють, що чп сталося вдень, в людному місці:
Все це відбувалося у світлу пору доби, коли на вулиці гуляли діти! Від пострілу всі переполошилися, а людям, які до них підбігли, повідомили, що грали з петардою, і вона вибухнула в руках.
Нагадаємо, у Мелітополі окупанти призначили начальником податкової служби майстра з шугарингу