![Рашисты хотят разрешить мелитопольцам хранить оружие](/images/news/2022/12/307179.jpg?1671702861)
Це питання окупанти навіть винесли на розгляд держдуми... Передбачається, що мешканці Запорізької області матимуть змогу зберігати особисту зброю до 1 січня 2026 року.
До цього терміну переоформлення та оформлення дозвільних документів проводитиметься без стягнення плати. Про це повідомив голова комітету держдуми з питань інформаційної політики Олександр Хінштейн.
Щоправда, не все так просто, і розслаблятися мелітопольцям, які володіють зброєю на законних підставах, не варто. Законопроект пропонує вести облік власників зброї, а також урегулювати питання стажу Росгвардії. Як вирішуватиметься питання на місцях здогадатися нескладно.
Поки фейковим поліцейським і росгвардійцям у Мелітополі вдається тільки мужньо "виявляти" схрони зі зброєю. Ще й з такою завидною регулярністю, ніби йдеться не про маленький і затишний раніше Мелітополь, а про якийсь мексиканський кордон.