![Энергетики-коллаборанты в Запорожской области угрожают отключениями света](/images/news/2022/12/307203.jpg?1671713466)
Комунальники, які перейшли на бік окупантів, загрожують жителям Токмака, залишити вдома без світла.
На тимчасово окупованих територіях Запорізької області рашисти створили фейкову енергетичну компанію. ДУП "Таврія-Енегро". Очолили її колаборанти-комунальники.
Громадяни України на окупованих територіях неохоче платять за комуналку, у тому числі за спожиту електроенергію рашистам.
Тому енергетики-колаборанти перейшли до загроз:
Побутові споживачі м. Токмака не виконали у встановлений термін свої зобов'язання щодо оплати спожитих енергоресурсів за період липень-листопад 2022 року ГУП ЗО «Таврія-Енерго».
Керуючись постановою, ДУП ЗО «Таврія-Енерго» з 20.12.2022 року змушене розпочати процедуру обмеження режиму споживання електроенергії даних побутових споживачів із подальшим відключенням їх енергоприймальних пристроїв від власних електричних мереж.
Погасити заборгованість необхідно терміном до 01.01.2023 року.
Варто зазначити, що жодних зобов'язань у українців, у тому числі на окупованих територіях перед комунальними колаборантами немає. Отже, і відключення є незаконними.