![В Мелитополе очередная ротация российских войск – выезжают из города в автобусах ПАЗ](/images/news/2022/12/307214.jpg?1671720682)
Російські військові на Запорізькому фронті просуваються ближче до Азовського узбережжя. Чергову ротацію відзначають у Мелітополі.
Так, за повідомленнями місцевих жителів, уже кілька днів поспіль у районі колишнього Мелітопольського будівельного центру професійно-технічної освіти (ПТУ-24), з якого окупанти зробили свою чергову комендатуру, військові збираються з великими сумками. Далі їх усіх садять до автобусів ПАЗ та вивозять із міста. Є інформація, нібито їдуть вони у бік Маріуполя.
Крім того, в Мелітополь заїжджає багато техніки з Криму: тентовані вантажівки, броньовані КамАЗи, автобуси. Здебільшого їдуть транзитом.
По вулиці Ломоносва місцеві жителі помітили колону самоскидів, які виїхали з авіамістечка у південному напрямку. Що цікаво, окрім свастики Z на шибках, на бортах вантажівок білою фарбою було написано «На війну» і це при тому, що путін стверджує – росія в Україні не воює. Це ж «спецоперація зі звільнення територій». Як бачимо, у другої армії світу вже почалося роздвоєння.
Водночас після знищення казарми у селі Ясне Мелітопольського району, на яку вони перетворили школу, до населених пунктів: Лагідне, Могутнє, Розкішне (Токмацький район) заїхали нові воєнізовані формування окупантів. Селитися у школах, дитячих садках та клубах рашисти вже бояться, тож розосереджуються по всьому селу.
Місцевим мешканцям кажуть: «нам потрібні будинки пристойні, щоби заселити 250-300 осіб».
Раніше ми повідомляли про те, що у селі Балочки Пологівського району рашисти необачно перетворили школу на готель. 19 грудня будиночок із чмобіками «склався». Допомогу в цьому, як належить, надали ЗСУ. Наступного дня приїхало начальство, але, окрім як поплескати себе з боків і мовчки поморгати біля руїн, нічим і нікому вже допомогти не змогло.
У селі Більмак (Кам'янка) Пологівського району 20 та 21 грудня артилерія випалила окупантів із колишнього дитячого табору "Росинка", де напередодні оселилися близько 1500 решистів. На подвір'ї вони розставили: танки, тигри, тентовані КаМАЗи та навіть польову кухню розгорнули. Але відпочивати довелося недовго. Підрозділ розвідки СЗГ Бандерлоги їх вирахував, артилерія влучно відпрацювала координати.