![В Запорожье суд назначил наказание для местной жительницы, которая в соцсетях оправдывала агрессию РФ](/images/news/2022/12/307244.jpeg?1671743972)
Прокурори в суді довели, що громадянка України через соціальну мережу «Одноклассники» поширила матеріали на підтримку окупантів.
Суд визнав мешканку Запоріжжя винною в поширенні матеріалів, які містять виправдовування, збройної агресії російської федерації проти України, розпочатої в 2014 році (ч. 2 ст. 436-2 КК Вироком суду їй призначено покарання у вигляді 5 років позбавлення волі з конфіскацією майна та встановлено іспитовий строк 2 роки.
На власній сторінці жінка надавала відкритий доступ для перегляду іншим користувачам публікації, в якій виправдовуються та визнаються правомірними дії країни-агресора.
Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали слідчі управління СБУ в Запорізькій області.